W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile zarabiacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • outgoing
    Perwers
    • Apr 2009
    • 807

    Anduk ma rację, średnią to można sobie między bajki włożyć. Najlepiej patrzeć na medianę, albo konkretne kwantyle/percentyle.
    The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

    Skomentuj

    • Czarna20
      Banned
      • Apr 2010
      • 264

      Nic, ale i tak nie narzekam

      Skomentuj

      • Andiczek

        Ok 10 000 PLN poza Polską

        Skomentuj

        • KP
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 301

          Zdaje się że to w Norwegii jest dobry system - każdy może sprawdzić ile kto inny zarabia, zarobki są jawne. Niezła sprawa.
          Nothing's wrong today.

          'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

          Skomentuj

          • dzolero26
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 265

            Ja mam wyksztalcenie srednie techniczne i prowadze dzialalnosc. Moje zarobki ksztaltuja sie roznie w zaleznosci od miesiaca i kilku innych czynnikow. Po podliczniu sredniej z calego roku wychodzi 3500 do 4500 netto.

            Skomentuj

            • John Anthony
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2010
              • 271

              Napisał KP
              Zdaje się że to w Norwegii jest dobry system - każdy może sprawdzić ile kto inny zarabia, zarobki są jawne. Niezła sprawa.
              Niby dlaczego to jest dobre?
              A hard man is good to find

              Skomentuj

              • Nolaan

                Zawsze można pogodzić naukę z pracą. Po prostu jeden jest leniwy drugi nie.
                Ciężki kit. Znaczy się można, fakt. Ale nie zawsze, zwłaszcza jeśli na utrzymanie w mieście, czynsz i inne duperele musisz zarobić sam. A jak płatną robotę może dostać początkujący student bez doświadczenia?

                A nawet jeśli, jak ja, złapiesz normalny job z umową o pracę a nie na zlecenie, czyli ze stałą pensją, to jak masz to niby pogodzić ze studiami, kiedy jedyna opcja to zaoczne?

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  Napisał KP
                  Zdaje się że to w Norwegii jest dobry system - każdy może sprawdzić ile kto inny zarabia, zarobki są jawne. Niezła sprawa.


                  W pierwszym polu wpisz nazwisko (Nowak), w drugim wiek (zostaw puste) i w okręgu wybierz Oslo/Oslo. Są tam ludzie, którzy zarabiają ponad 300 tysięcy koron.
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    Napisał KP
                    Zdaje się że to w Norwegii jest dobry system - każdy może sprawdzić ile kto inny zarabia, zarobki są jawne. Niezła sprawa.
                    w czym taka dobra? masz zamiar komuś zrobić kwadrat czy co? a w Polsce to nie wiadomo kto ile bierze?

                    Skomentuj

                    • Gruboss

                      Aż mi głupio się wychylać
                      0statnio edytowany przez Gość; 21-10-11, 22:51. Powód: literówka

                      Skomentuj

                      • Burbon2009
                        Erotoman
                        • Jun 2009
                        • 571

                        imo podanie samej wypłaty jest bezsensu bo za x kwotę inaczej się żyje w wawie a inaczej w małym mieście.

                        Skomentuj

                        • Gruboss

                          Napisał Burbon2009
                          imo podanie samej wypłaty jest bezsensu bo za x kwotę inaczej się żyje w wawie a inaczej w małym mieście.
                          dokładnie zgadzam się z tym

                          Skomentuj

                          • Hal
                            Perwers
                            • Oct 2010
                            • 1366

                            Napisał Gruboss
                            dokładnie zgadzam się z tym
                            Z tego co zauważyłem to w Stanach jest niejednokrotnie taniej niż w Polsce. Kiedyś ktoś zadał mi pytanie, jak to jest że w Polsce kilkakrotnie mniej zarabiamy a więcej musimy za to samo płacić , co się z pieniędzmi dzieje?

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              Hehe, tak samo piękny przykład z cukrem. Polacy masowo wykupywali niemiecki cukier który za granicą był tańszy. Zarobki niemieckie są 4 krotnie wyższe od naszych
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • MrrrAucin
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 630

                                Napisał znowuzapilem
                                Zarobki niemieckie są 4 krotnie wyższe od naszych
                                Nie można przeliczać zarobków wg kursu walut. To, że Niemcy zarabiają w Euro to nie znaczy, że żyje im się 4 razy lepiej. Wiele ludzi narzeka na to, że Niemcy weszły w strefę euro - bo przeliczyli im zarobki (mniej więcej podzielone na 2), zaś ceny w sklepach pozostały bez zmian (tak jak chleb kosztował np. 3 DM tak teraz kosztuje 3 Euro).

                                Mimo wszystko polskie zarobki nie są zbyt adekwatne do kosztów życia, jednak jeśli ktoś chce zarobić, to co prawda cięższą pracą ale zarobi.

                                Skomentuj

                                Working...