W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyjaźń damsko-męska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • diiviine
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 3

    Ja z moim przyjacielem, przyjaznie się już od kąd pamiętam. Z nami to bywało tak że, on się we mnie zakochał ale nie powiedział mi o tym. Pózniej to ja się nim zauroczyłam, ale nie powiedziałam mu. Dopiero jakiś czas temu sobie o tym powiedzieliśmy i było to całkiem zabawne. Ale przyjaciółmi nadal jesteśmy jak od zawsze

    Skomentuj

    • shy_girl

      Ja zawszę będę wierzyć w taką przyjaźń... Mam przyjaciół facetów i jak najbardziej nam to odpowiada ;p
      Nie dostaje niemoralnych propozycji, nikt sie nie zakoc***e... ;]
      A pogadac fajnie mozna... Nie jak z niektorymi babami xD

      Skomentuj

      • Tajger
        Erotoman
        • Jun 2007
        • 403

        dokladnie , coraz wiecej bab z jajami sie rodzi a z facetow ****y rosna ;>

        bez obrazy dla nie wymienionych, czyzby role sie odwracaly? :d
        I Dont Really Knows What "sorry" means

        Skomentuj

        • shy_girl

          ohh, w koncu ktoś przyznaje mi racje ;p
          Z facetami mozna spoko pogadac, i nie robią konkurencji ;p

          Skomentuj

          • bumm
            Świętoszek
            • Apr 2010
            • 8

            Nie ma , nie istnieje i nie wieżę ! Facet to świnia i wszystko ruszy , kwestia czasu lub nastroju . Jak kto woli sytuacji ! Kobiety lubią kokietować i tak jest i będzie ! Nie ma przyjaźni między K a M !!!

            Skomentuj

            • swawolna_n
              Erotoman
              • Nov 2009
              • 503

              Jeśli nie są dla siebie atrakcyjni fizycznie i traktują się trochę jak rodzeństwo, to czemu nie. Ale jednak zawsze jest to zagrożenie, że się któremuś odmieni i się zauroczy nawet po kilku latach.
              "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
              a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

              Skomentuj

              • bumm
                Świętoszek
                • Apr 2010
                • 8

                Jedynie rodzeństwo ! W innej sytuacji zawsze znajdzie się okazja , moment , chwila , pokusa , oczarowanie . Wiem co piszę . W każdej kobiecie i każdym facecie znajdzie się coś co w danym momencie nas oczaruje , a jeśli nie to są jeszcze zwierzęce instynkty lub potrzeby !

                Skomentuj

                • Nefertiti
                  Świętoszek
                  • Feb 2010
                  • 4

                  Ja mam kilku kumpli facetów i czasami nawet lepiej można się z Nimi dogadać niż z dziewczynami

                  Skomentuj

                  • bumm
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 8

                    To są chwyty poniżej pasa ! Jasne , że partner musi być przyjacielem. Ale to chyba inna przyjaźń , co ?

                    Skomentuj

                    • Stela7
                      Tygryska
                      • Aug 2009
                      • 985

                      Mieć w partnerze przyjaciela wielkie szczęście..myślę że je mam...poza tym hm..udało mi się przyjażnic z facetem nie będąc z nim w związku..nie jest to łatwe zwłaszcza jak jest się obrażalskim ale doceniam bardzo.
                      "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                      Skomentuj

                      • czarnulka_22
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 212

                        Jeszcze rok temu wierzyłam w taka przyjaźń,teraz niestety uważam że taki rodzaj przyjaźni nie jest możliwy.

                        Skomentuj

                        • hotman
                          Świętoszek
                          • Apr 2010
                          • 3

                          Napisał Niesmialek
                          Czesc...chcialbym wiedziec jakie sa wasze poglady na temat Przyjazni damsko-meskiej...?? Czy myslicie ze jest cos takiego mozliwe i czy To moze byc na dluzsza mete...
                          Nie ma czegoś takiego. Prędzej czy później albo się to rozwali i ktoś zostanie zraniony albo będzie z tego związek. Tak czy tak nie warto się w coś takiego bawić ;p

                          Skomentuj

                          • zimny spawacz
                            Świętoszek
                            • Feb 2010
                            • 27

                            "Nie może być przyjacielem kobiety, ten kto może być jej kochankiem"
                            „Nidz na to nieporadzem. Mam dyserekcje. Jak chceż to moge ci wysładź zaświatczenie z poratni.”

                            Skomentuj

                            • Mat.
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 521

                              Nie istnieje !
                              Jak widzisz lubię szydzić .

                              Skomentuj

                              • jamais
                                Świętoszek
                                • Apr 2010
                                • 35

                                wiem z autosji, że istnieje. co więcej przy dłuższej znajomości (kilkuletniej) ciężko pratrzeć na przyjaciela jak na potencjalnego kochanka, brak namiętności, pasji, pożądania.
                                Kobiety co innego myślą, co innego mówią, co innego czują, co innego robią.

                                Skomentuj

                                Working...