W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przyjaźń damsko-męska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Katarynka
    Świętoszek
    • May 2007
    • 16

    #61
    w zadnym wypadku... dla mnie nie ma przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna... tak wiele razy obserwowalam jak przez takie "przyjaznie" rozpadaja sie zwiazki... sama kiedys tego doswiadczylam... Uwazam ze z przyjazni predzej czy pozniej wyniknie "cos innego"...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #62
      Napisał kolezanka1988
      w zadnym wypadku... dla mnie nie ma przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna... tak wiele razy obserwowalam jak przez takie "przyjaznie" rozpadaja sie zwiazki... sama kiedys tego doswiadczylam... Uwazam ze z przyjazni predzej czy pozniej wyniknie "cos innego"...
      Nie widziałam nigdy kolibra. Czy to znaczy że kolibry nie istnieją?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • shy_girl

        #63
        no ja ostraznie raczej nazywam ludzi swoimi przyjaciółmi... ale kilku jjuz mam, badz mialam ( przyjaciela - faceta) i jakos nie stwarza - przy najmniej mi, zadnych problemow. Nikt sie nie zakoc***e itp... A w gruncie rzeczy to facet to tez czlowiek...

        Skomentuj

        • Sexy_man
          Perwers
          • Feb 2007
          • 1163

          #64
          "Przyjaźń to miłość bez pociągu fizycznego"

          Trzymając się tej maksymy, wierzę, że przyjaźń damsko-męska istnieje.
          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

          Skomentuj

          • Sajana
            Perwers
            • Mar 2009
            • 852

            #65
            moim zdaniem owszem możliwa... ale na odległość - on w krakowie ona w suwałkach
            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

            Skomentuj

            • Sexy_man
              Perwers
              • Feb 2007
              • 1163

              #66
              Nie, nie. Lepiej jeszcze - on Wałbrzych ona
              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

              Skomentuj

              • Mind's_elation
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 485

                #67
                Napisał rojze
                Nie widziałam nigdy kolibra. Czy to znaczy że kolibry nie istnieją?
                Istnieją - ja widziałam

                Co do przyjaźni damsko-męskiej to może - jak najbardziej. Ale są jej 2 typy. Oba przeżyłam, więc coś o tym wiem.

                1. Braterska
                Unia dusz, rozumienie się bez słów, wspieranie się w ciężkich chwilach, spędzanie masy czasu razem, zero myśli czy czynów seksualnych.

                2. Fucking-friends - choć wolę określenie kochankowie
                To samo + seks.

                Drugi typ jest bardziej skomplikowany, gdyż zazwyczaj jedna strona nie traktuje drugiej jak przyjaciela, ale jako nadzieję na przyszły związek, co nie znaczy, że nie może być równie uduchowiona i wartościowa.
                "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
                Janusz Leon Wiśniewski

                Skomentuj

                • wirus
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 70

                  #68
                  Napisał Sajana
                  moim zdaniem owszem możliwa... ale na odległość - on w krakowie ona w suwałkach
                  Ja nie wierzę... z autopsji... chwile się "przyjaźniłem" z panienką która mieszka 300 km ode mnie... później się w sobie zakochaliśmy...a jej po miesiącu się odwidziało i zostawiła mnie ze złamanym sercem... Ale przynajmniej miałem nauczkę że baby to największe h**e na świecie

                  Faceci są zaprogramowani by szukać partnerek właśnie do seksu i ten pociąg fizyczny zawsze w podświadomości pozostaje... nie ważne ile by się ktoś zarzekał że taka relacja jest aseksualna. (no chyba ze panienka to kaszalot i zupełnie nie w twoim typie)

                  Ponadto to że my traktujemy kogoś jako przyjaciela nie oznacza automatycznie ze druga osoba traktuje nas tak samo. Może tak być po prostu że pod pozorem przyjaźni chce się do nas zbliżyć.

                  Dla niedowiarków polecam film "Made of Honor"
                  Uti bele ist Turpis

                  Skomentuj

                  • takitamKoles
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 99

                    #69
                    Wydaje mi się, że jest to możliwe w dwóch sytuacjach:
                    1. kiedy facet jest gejem albo laska les
                    2. jeśli jedna ze stron jest mało atrakcyjna fizycznie dla drugiej

                    Skomentuj

                    • Demostine
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 1

                      #70
                      mogą istnieć jeżeli ktoś wystarczająco się kontroluje

                      ale przeważnie (w 9 na 10 przypadków) później i tak do czegoś ochodzi

                      Skomentuj

                      • .Majkel
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 10

                        #71
                        Napisał Demostine
                        ale przeważnie (w 9 na 10 przypadków) później i tak do czegoś ochodzi
                        Szlag, zawsze musze być w mniejszości. To nie fair!

                        Skomentuj

                        • Bujda
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 725

                          #72
                          Przyjaźń damsko-męska jest możliwa jeśli przyjaciele nie traktują siebie jako potencjalnych partnerów. Niestety zawsze jest ryzyko, że jedna ze stron zaangażuje się i relacje wyłącznie przyjacielskie przestaną jej wystarczać.
                          Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                          Skomentuj

                          • pizamka
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 4

                            #73
                            a ja wierze w przyjaźń, między kobieta a mężczyzną takze, tylko nie w wieku 20 lat, musi człowiek być już dojrzałym i doswiadczonym przez życie, przyjażń to piekne uczucie

                            Skomentuj

                            • Orchidea
                              Świntuszek
                              • Feb 2009
                              • 58

                              #74
                              nie wierze w nic co sie nazywa przyjaznia damsko meska jak dla mnie to cyrk na kolkach

                              Skomentuj

                              • evika
                                Perwers
                                • Nov 2006
                                • 1083

                                #75
                                Vito ładnie i wyczerpująco to ujął.
                                Uważam,ze jak najbardziej taka przyjażń jest możliwa. Oczywiście między ludźmi dojrzałymi. Znam przykłady.

                                Skomentuj

                                Working...