W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks bez zobowiązań

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anne555
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 4

    no ten mój nowy znajomy też mi radził kupić kilka " zabawek"..

    Skomentuj

    • oldskool
      Banned
      • Apr 2009
      • 37

      matko jakie te dziewczyny agresywne , to ja wam tu serce wykładam na tacy i pół wątroby a was jedynie na co stać to na kopa w zęby to ja dziękuje postoje

      Skomentuj

      • HansB
        Ocieracz
        • Jul 2011
        • 116

        Seks bez zobowiązań mam za sobą (a nawet kilka seksów xd), ale powiem Wam, że to chyba sprawa sumienia, czego się naprawdę oczekuje. Niektórzy pragną orgazmu, inni rozpalonego ciała obok, a jeszcze inni poczucia całkowitego oddania - jak ja. Kiedy robi się to z kimś, kogo się kocha i zna, wtedy seks jest o wiele przyjemniejszy niż po prostu 'z przystojnym kolesiem'.

        Skomentuj

        • Atme
          Ocieracz
          • Jul 2011
          • 105

          Seks bez zobowiazan niekoniecznie musi sie wiazac z seksem z obca lub dopiero co znana osoba. Zawsze mozna uprawiac bez zobowiazan seks z kims, kogo sie zna i kto tez ma na to ochote.

          A generalnie to zdarzalo mi sie swego czasu, wlasnie ze znajomym i z pewnoscia jest to jakas forma rozladowania napiecia, czy chociazby poeksperymentowania.

          Ale jak to juz ktos powiedzial, to bardzo indywidualna kwestia, bo nie kazdy potrafi, chce czy dobrze sie bawi oddzielajac uczucia od zblizen fizycznych.
          "Some cause happiness wherever they go, some whenever they go."

          Skomentuj

          • Loca
            Ocieracz
            • Jan 2010
            • 187

            Zdarzło się wam,że spotykaliście się z dwoma osobami jednocześnie..oczywiście nie wiedziały o swojej obecności?

            Skomentuj

            • Wikusia572
              Świętoszek
              • Jul 2011
              • 28

              Z jednej strony jest to fajne naprawdę
              Widzicie się robicie to i oboje jesteście zadowoleni oczywiście jeżeli tego chcecie
              I nie musicie się martwić o nic prócz zabezpieczenia i miejsca gdzie chcecie to robić ale z drugiej strony lepiej seks smakuje z miłości
              Seks jest dobry na wszystko

              Skomentuj

              • snata
                Erotoman
                • Mar 2009
                • 612

                Loca mi się zdarzyło że osoby wiedziały. A dlaczego nie mielibyśmy wszyscy o sobie wiedzieć? Ba mało tego nawet się spotykałem z partnerami mojej FF i było całkiem przyjemnie
                Kocham muzykę i niech tak zostanie

                Skomentuj

                • Loca
                  Ocieracz
                  • Jan 2010
                  • 187

                  Bo każdy z nich chciałaby mieć mnie tylko dla siebie,zważając że sami są zajęci...a na początku byłam sama...potem pojawił się drugi no i tak zostało,bo zdecydować się nie mogę.


                  choć jeden zaczął mi mówić o zakochiwaniu ups

                  Skomentuj

                  • snata
                    Erotoman
                    • Mar 2009
                    • 612

                    Wszystko jest możliwe, ale moim zdaniem do FF też trzeba się odpowiednio dobrać. Też miałem sytuacje że się zakochałem, więc wiem jak to jest. Obecnie nie mam z tym problemu
                    Kocham muzykę i niech tak zostanie

                    Skomentuj

                    • Loca
                      Ocieracz
                      • Jan 2010
                      • 187

                      Facet mi powiedział, że może się zakochać ...

                      tyle, że ja nie wiem czy ja też nie

                      Skomentuj

                      • Wujek

                        zwiazek raczej nie powinien sie zaczynać od łożka. Wiec tak jak juz ktos wyzej pisał. Jak któraś z stron zaczyna mieszać w to uczucia to trzeba uciekać.

                        Skomentuj

                        • Wikusia572
                          Świętoszek
                          • Jul 2011
                          • 28

                          Wgl co jeszcze do tego seksu to miałam sytuację że robilismy to bez zobowiązań a w pewnym momencie jednego razu podczas seksu powiedział mi że mnie kocha...
                          Seks jest dobry na wszystko

                          Skomentuj

                          • Loca
                            Ocieracz
                            • Jan 2010
                            • 187

                            Napisał RedJane
                            Loca, bzykasz dwóch zajętych kolesi na zmianę, a pytasz jak się przełamać do jeźdźca? Padłam
                            no co, tak bywa

                            Skomentuj

                            • snata
                              Erotoman
                              • Mar 2009
                              • 612

                              te "kocham" w trakcie seksu to bardziej wpływ emocji, a raczej wynik ich nie kontrolowania, ergo moim zdaniem brak dojrzałości. Mówię tu o czystym FF bo w temacie związków takie słowa podczas seksu/(tak tu już można użyć tego słowa....) kochania się są już dopuszczalne lub w zależności od preferencji wymagane. Tak to widzę.
                              Kocham muzykę i niech tak zostanie

                              Skomentuj

                              • Loca
                                Ocieracz
                                • Jan 2010
                                • 187

                                U mnie z strony faceta poleciały słowa,że mogły się zakochać no i ni było to w czasie seksu

                                Skomentuj

                                Working...