W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy warto stracić dziewictwo dopiero w noc poślubną?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    To tylko seks falcon, nic więcej nic mniej.

    Skomentuj

    • Corleone2
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 284

      taa, to sie nie zmydli
      " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

      Skomentuj

      • rokoko91
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 356

        Myślę, że w pewnych okolicznościach warto poczekać z seksem do ślubu. Przykładowo, gdy z inicjatywą zaczekania wychodzi nasza druga połówka. Jeśli nie jesteśmy w stanie się poświęcić dla partnera/partnerki to lepiej nie marnować czasu swojego i drugiej osoby i się rozstać, zamiast zmuszać do seksu. W takiej sytuacji łatwiej jest ludziom, dla których seks nie jest aż tak niezbędny w związku. Warto też zaczekać, jeśli boimy się konsekwencji, np. niechcianej ciąży. Wiadomo, że dziecko jest lepiej przyjmowane zarówno przez rodziców, jak i otoczenie, gdy rodzice są małżeństwem. A tak to rodzina przymusza wręcz parę do ślubu, co jest gorszym rozwiązaniem od ślubu z miłości. Oczywiście, jeśli ktoś boi się konsekwencji seksu, niech lepiej w ogóle go nie uprawia. Natomiast jeśli chłopak i dziewczyna nie uznają związku pomiędzy seksem a małżeństwem i chcą się w ten sposób obdarowywać uczuciem, to na co czekać? Ja wolałbym nie czekać z seksem do ślubu, chyba, że, tak jak na początku napisałem, dziewczyna uzna inaczej.
        Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

        Skomentuj

        • Zwyczajnie
          Erotoman
          • Jun 2009
          • 412

          Czekałam na odpowiedniego partnera dość długo.
          Żałuję.
          Tylko nie wiem czy tego, że zwlekałam tyle czasu
          czy dlatego, że nie poznałam Go wcześniej.


          Na pytanie odpowiadam : nie.

          Udany seks jest na tyle ważny w związku, że spróbowanie go wcześniej jest istotne. Dla dobra dalszego, wspólnego życia.
          Forever young.

          Złe języki obgadują,
          dobre dają orgazmy.

          Skomentuj

          • Arkhan
            Erotoman
            • Nov 2012
            • 557

            A ja stwierdzam.. tak.

            To zależy od człowieka, oraz jego preferencji ale ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, nawet chętnie bym się na to zgodził, jeśli tylko pojawiła by się jakaś panna której mógłbym powierzyć moje serce.
            Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
            Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

            Skomentuj

            • Krzychu7
              Świętoszek
              • Dec 2012
              • 7

              Napisał Corleone2
              taa, to sie nie zmydli
              nie warto, popieram

              Skomentuj

              • yourmuse
                Świętoszek
                • Dec 2012
                • 4

                zależy

                Osobiście uważam, że nie. Ale to w sumie zależy czy tracimy to dziewictwo w wc na dyskotece z przypadkowym chłopakiem, czy robimy to z miłości ze stałym partnerem, któremu ufamy i wiemy, że nas nie skrzywdzi, i nie będziemy musiały żałować swojej decyzji. Sama młodo straciłam dziewictwo, do tej pory jestem ze swoim pierwszym chłopakiem (pod każdym względem) i niczego nie żałuję
                "Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą"

                Skomentuj

                • basior

                  Odpowiedź chyba może być tylko jedna - "nie", bo czemu odwlekać i celebrować wzajemnej przyjemności już wcześniej.

                  Skomentuj

                  • Sally
                    Ocieracz
                    • Jan 2013
                    • 175

                    Nie straciłam dziewictwa z pierwszym lepszym. Nie był ostatni, ale nie żałuję. Mam kuzynkę, która była dziewicą do ślubu. Wychodziła za mąż jak miała 40 lat. Wielka miłość i co? Niedopasowanie, seks jest przereklamowany lepiej iść na pielgrzymkę. Szkoda życia, ale to moje osobiste zdanie.

                    Skomentuj

                    • Fenris
                      Świętoszek
                      • Nov 2012
                      • 26

                      Jeszcze z 2-3 lata temu napisałbym, że lepiej poczekać, ba, sam zamierzałem tak zrobić (ale wtedy miałem podobne poglądy jak imć Arkhan, tylko nie tak hardkorowo radykalne ). Od tego czasu jednak moje poglądy się w pewnych kwestiach mocno zmieniły i mogę napisać, że czekać do ślubu nie zamierzam (o ile oczywiście znajdę dziewczynę w końcu...), zresztą chyba już za stary na takie coś jestem . Poczekać mogę, jak było wyżej wspomniane, jeśli kobieta wyrazi taką wolę (i ja będę pewien swojego uczucia do niej), w innym wypadku chyba nie ma to sensu.
                      There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

                      Skomentuj

                      • elKoj69
                        Perwers
                        • Sep 2012
                        • 1195

                        Nie warto.. Pomijając wyżej wymieniony przykład niedopasowania itd. Osoby, które na to się decydują robią to przede wszystkim ze względów religijnych, prawda? No chyba, że jest jakiś inny powód, ale ja nie znam takiego. Ale wkraczam tu na ścieżkę wiary, więc zaniecham lepiej, bo nie o tym temat. W każdym razie ja czekać nie zamierzam
                        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                        Skomentuj

                        • StalyBywalec
                          Ocieracz
                          • Oct 2010
                          • 127

                          zadnego slubu przed sexem!
                          Pojawiam się i znikam

                          Skomentuj

                          • Madsumi
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 124

                            To chyba bylaby najwieksza porazka... Nie wyobrazam sobie nawet slubu gdybym mialam tylko tego jedynego w zyciu partnera seksualnego, bo mysle, ze dreczyloby mnie czy nic mnie w zyciu nie ominelo, czyli inne doswiadczenia seksualne z innymi partnerami. Jestem lojalna osoba, ale mysle, ze warto miec porownanie i rozne dosiwdczenia, zeby bys w pelni swiadomym czego sie oczekuje... Myslalam,z e seks nie jest najwazniejszy, ale bardzo sie mylilam, bo jak druga osoba Cie nie zaspakaja, a co gorsze nie pociaga to nie ma nic gorszego...a ja niestety bez seksu za dlugo nie wytrzymam, no chyba, ze jestem wyciszona. Slub to bardzo powazna decyzja i seks moze nie ejst najwazniejszy, ale jest bardzo wazny, bo jak dwie osoby sie nie dobiora temperamentem, upodobaniami itp to predzej czy pozniej skonczy sie to skokiem w bok, albo rozwodem...
                            I am the master of my fate,
                            I am the captain of my soul''

                            Skomentuj

                            • Nachtlied
                              Ocieracz
                              • Aug 2012
                              • 132

                              Mam kuzynkę, która była dziewicą do ślubu. Wychodziła za mąż jak miała 40 lat.
                              Fiuuuu...

                              Każdy robi jak uważa. Zresztą skoro już aż tyle czekała, a i też ten seks jej nie pasuje, to pewnie ogólnie bardzo mało ją ciągnie do tego.

                              Skomentuj

                              • Nachtlied
                                Ocieracz
                                • Aug 2012
                                • 132

                                No widzisz - za swoim 25 jeśli dobrze kojarzę to jeszcze szczyl jesteś.

                                Czekanie do ślubu kiedyś miało większy sens, bo wychodziło się za kogoś statystycznie wcześniej, a i ogólnie perspektywy ku temu były pewniejsze.

                                Skomentuj

                                Working...