W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Denerwujące zachowania społeczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raija
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 416

    #61
    wow, jak sie temat rozchulal , nie spodziewałam sie az tylu wpisow

    Napisał smokwawelski
    Kierowca, który do samochodu wsiada raz w tygodniu, przejeżdżając nim najpierw z domu do kościoła, potem na cmentarz, a potem z powrotem do domu nie ma zielonego pojęcia o tym jak zachować się w wielu sytuacjach na drodze.
    Co nie zmienia faktu ze ma takie samo prawo jezdzic po tej drodze jak i ty. Drogi nie sa tylko dla zawodowych kierowcow czy osob ktore codziennie przejedzaja dziesiatki km.


    Napisał smokwawelski
    Mówię o takich burakach. Mówię też o osobach, które chodzą prawym poboczem, pomimo, że przepisy wyraźnie mówią jak pieszy powinien zachowywać się na jezdni. Mówię o osobach, które w nocy nie zakładają żadnych odblasków, bo wygląda to obciachowo, o ludziach, którzy przechodzą 50 metrów od przejścia dla pieszych, bo nogi bolą żeby dojść do bezpiecznego przejścia, o debilach wchodzących na pasy gdy zielone światło dla pieszych mruga już od jakiegoś czasu (przecież wiadomo, że nie zdąży zanim się nie zmieni na czerwone), o ludziach, którzy jeżdżą lewym pasem na drogach dwujezdniowych i dwupasmowych, o jeżdżących "na spacery", o kretynach, którzy zwalniają przed każdą tirówką na krajówkach, żeby się przyjrzeć i oblookać towar, o rowerzystach, którzy jak pedałują to prawe machnięcie nogi = zjazd do środka jezdni, lewe machnięcie = zjazd do krawędzi jezdni, o rowerzystach na drogach szybkiego ruchu, o kierowcach wjeżdżających bezpośrednio przed ciężarówki, o ludziach jeżdżących poza terenem zabudowanym z prędkością 70km/h, o ludziach, którzy jak się zepsuje pogoda to głupieją i boją się jechać, przez co stwarzają zagrożenie, o kierowcach nie umiejących wychodzić z poślizgu, o kierowcach pierwszy raz ciągnących przyczepy (nie daj boże pierwszy raz mocujących ładunek na przyczepie) i wielu, wielu innych, których z okien autobusu nie widać, a nawet jeśli widać to tylko z boku mijając ich, natomiast nie trzeba wlec się za nimi 40 km, ze względu na to, że co chwilę jest teren zabudowany na drodze, podwójna ciągła, ograniczenie do 50 lub 70, ogromne koleiny, duży ruch, pielgrzymka podążająca na Jasną Górę itp.
    oj smoku smoku, zraz sie okaze ze nikt nie ma prawa uzywać drog oprocz Ciebie. rowerzysci be, piesi bo, nawet nieszczesna pielgrzymka ci przeszkadza...
    teraz ja pojade argumentem ad persopnam, skoro takie lubisz. czy ty zawsze byles doswidczonym kierowca ktory niczego sie nie bal, poza miastem jezdzil grubo ponad 70 itp? zapominasz ze mnostwo ludzi co roku robi prawo jazdy i dopiero zaczyna swoja przygode z kierowaniem. maja wtedy prawo roznych rzeczy sie bac i zachowywac wieksza ostroznosc niz Ty. myslisz okropnie wąskotorowo, jak taki typowy buraczany nadęty pan kierowca ktory pozjadal wszytskie rozymy i on jako jedyny jezdzi dobrze, a wszystcy inni to buraki albo niedzielni kierowcy. przepraszam za to okreslenie ale to mi sie nasunelo po tym jak przeczytalam twoj wywód z żalami na wszytskich uzytkownikow dróg.
    A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

    Skomentuj

    • Montecristo
      Świętoszek
      • Jul 2013
      • 17

      #62
      Mnie denerwują ciągłe rozmowy dorosłych o chorobach, kto umarł, zginął...o ludzkich nieszczęściach.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #63
        Napisał holly
        Ale generalnie w****iają mnie mili ludzie (tak tak, sygnaturka)... to chyba bardziej mentalność, niż zachowania.
        Ale kłamczuszek z Ciebie, ti ti ti Gdybyś sie nie pucneła że raportowalaś jajka to prawie bym uwierzył


        Denerwują mnie ludzie którzy w dupie byli i gówno widzieli a opowiadają o tym choćby byli extra. Przykładowo ktoś opowiada mi historie życia jak to kiedyś wypił pół litra i kopnoł w śmietnik i go policja spisała i myśli że zrobi to na mnie wrażenie. Hardcorowo
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5252

          #64
          Napisał znowuzapilem
          (...) ktoś opowiada mi historie życia jak to kiedyś wypił pół litra i kopnoł w śmietnik i go policja spisała i myśli że zrobi to na mnie wrażenie. Hardcorowo
          Jest jeszcze lepszy numer, jak sobie babeczki powiadają, jak to się wczoraj na****ły kamikaze...

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • camma2
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2012
            • 231

            #65
            tak tak , babeczki są obłędne, najgorsze sa tępe dzidy gdy jedziesz busem, bez sluchawek i jesteś skazany na żenujące opowieści życia a chciałbys wsłuchać się w klekot silnika a one przez ponad godzinę się nie zamykają choćby na chwilę.

            denerwuje mnie jak ludzie są powolni, na drodze, chodniku w sklepie i hamują cię gdy chcesz szybko przejść przejechać.
            0statnio edytowany przez camma2; 23-07-13, 16:47.
            Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

            Skomentuj

            • MsMisska
              Perwers
              • Jan 2012
              • 1409

              #66
              Napisał camma2
              tak tak , beczki są obłędne, najgorsze sa tępe dzidy gdy jedziesz busem, bez sluchawek i jesteś skazany na żenujące opowieści życia a chciałbys wsłuchać się w klekot silnika a one przez ponad godzinę się nie zamykają choćby na chwilę.

              denerwuje mnie jak ludzie są powolni, na drodze, chodniku w sklepie i hamują cię gdy chcesz szybko przejść przejechać.
              Zgadzam się w 100% ze wszystkim. Albo ludzie chodzą po chodnikach, jak święte krowy, ostatnio szłam, to jakaś babka by we mnie weszła, gdybym nie zeszła jej z drogi. No, ****a, albo się patrzy przed siebie, albo w telefon...Aż taka niska nie jestem, żeby mnie nie zauważać...

              Skomentuj

              • camma2
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2012
                • 231

                #67
                miasta dzikusów.
                ciekaw jestem jakie moje zachowania denerwują ludzi
                Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

                Skomentuj

                • holly
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1090

                  #68
                  Zapiłem z ciebie też kłamczuszek, wcale nie jesteś groźnym dresem tylko pantoflem kręcącym gównoburze na forum internetowym, rzucając do osób które cię mają kompletnie w poważaniu jednym tekstem od pół roku Ale siara.
                  C'est la vie.

                  Skomentuj

                  • nienastolatek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2013
                    • 337

                    #69
                    Napisał Xenon
                    To od ilu km rocznie pieszo, rowerem, autobusem czy pociągiem można krytykować wiecznie umęczonych i zgnębionych przepisami polskich kierowców?

                    haha dokładnie o to samo miałem zapytać, ale sobie odpuściłem

                    Napisał smokwawelski
                    o kierowcach pierwszy raz ciągnących przyczepy (nie daj boże pierwszy raz mocujących ładunek na przyczepie)
                    Rozumiem, że Ty się urodziłeś od razu ze wszystkim umiejętnościami i nigdy nie robiłeś nic pierwszy raz

                    W ogóle robisz z jazdy samochodem jakąś niebywałą sztukę Ciekaw jestem jak Ty jeździłeś zanim zostałeś takim super gościem, który robi rocznie kilkaset milionów kilometrów.

                    To że ktoś ma pracę, w której musi dużo jeździć wcale nie usprawiedliwia go przed łamaniem przepisów drogowych.

                    Co do fotoradarów to w miejscu gdzie mieszkam postawili fotoradar i całe szczęście, bo ludzie zapie...dalali jak idioci i stało się na wysepce po między tramwajem i zapie***dalającymi samochodami (zapewne wszyscy kierowcy mieli po kilkasetmilionów kilometrów przejechane, bo żaden z nich nie miał kapelusza).

                    Im większym pojazdem jedziesz tym większą odpowiedzialność powinieneś ponosić jako uczestnik ruchu. A jak się czujesz niepewnie to jedziesz wolniej i tyle.
                    0statnio edytowany przez Kamil B.; 03-08-13, 18:14.

                    Skomentuj

                    • znowuzapilem
                      SeksMistrz
                      • Nov 2010
                      • 3555

                      #70
                      Napisał holly
                      Zapiłem z ciebie też kłamczuszek, wcale nie jesteś groźnym dresem tylko pantoflem kręcącym gównoburze na forum internetowym, rzucając do osób które cię mają kompletnie w poważaniu jednym tekstem od pół roku Ale siara.
                      Hahaha, ale ja nigdzie nie pisałem ze jestem groźny, ale wtopa Chyba Ci źle powiedzieli w kuluarach. Po reszcie zdania jestem pewny że Ci źle powiedzieli Ach te plotki

                      Denerwują mnie plotki. Taki głuchy telefon. Człowiek powie jednemu że obierał ziemniaki a do dziesiątego dojdzie że sobie wtykał trzepaczke do placków w odbyt:
                      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                      Skomentuj

                      • holly
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1090

                        #71
                        ZZ jakie plotki - po prostu czytam to, co tutaj wypisujesz
                        C'est la vie.

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          #72
                          Denerwuje mnie osoba ktora nigdzie nie byla, nic nie widziala a ciska gromy na inne nacje, kultury, religie. Wypowiada sie na tematy o ktorych nie posiada zielonego pojecia ale chce byc taka obeznana w temacie. Polactwo celulactwo, ziemniaki i fasola, wieczne biadolenie nad swoim losem i szukanie sprawcow.
                          0statnio edytowany przez paffcio; 24-07-13, 06:44.

                          Skomentuj

                          • Stopper
                            Ocieracz
                            • May 2013
                            • 184

                            #73
                            Napisał camma2
                            denerwuje mnie jak ludzie są powolni, na drodze, chodniku w sklepie i hamują cię gdy chcesz szybko przejść przejechać.
                            Mnie to irytuje, ale rozumiem - każdy ma swoje tempo.

                            Denerwują mnie za to ludzie, którzy zajmują cały szeroki chodnik albo oczekują, że to ja ustąpię im drogi kiedy np. niosę coś ciężkiego. Zawsze ustępowałem; ostatnio stwierdziłem, że "takiego *****" i teraz często mi się zdarza z kimś zderzyć, szturchnąć itp.

                            Nie wspominając o sukinsynach na rowerach, którzy prują sobie beztrosko po chodniku.

                            No i o sukinsynach na ścieżkach rowerowych, którzy człapią sobie beztrosko po ścieżce rowerowej.

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              #74
                              Picie browarow w pojazdach komunikacji miejskiej .

                              Skomentuj

                              • Hal
                                Perwers
                                • Oct 2010
                                • 1366

                                #75
                                narzekanie, użalanie się, wyszukiwanie trudności i negatywnych stron każdego przedsięwzięcia

                                Skomentuj

                                Working...