W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pulchna czy szkielet?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • redrose
    Świntuszek
    • Jan 2013
    • 79

    To chyba ot, bo na fotkach nie widzę ani pulchnej ani szkieletora. Jak dla mnie nie ma większej różnicy czy ktoś ma 25 czy 35, ewentualnie po 40stce może być mała ulga taryfowa Ciało ładne, ale nie mój typ. Nie oftopując dodam, że zdecydowanie wybiorę szkieletora.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      Sinusoida, bardzo dobrze że się sobie podobasz. Akceptacja własnego ciała jest chyba najważniejsza, szczególnie wsród kobiet.
      Jednak osobiście nawet nie zwrócił bym na Ciebie uwagi bo wole "zaniedbane" kobiety
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        Ja tradycyjnie jestem za tymi o wiekszych gabarytach (nie mylic z totalnym spaslactwem i zaniedbaniem). Szczuple nigdy na mnie nie dzialaly choc oczywiscie tez moga sie podobac zwlaszcza nogi i pupy o ile jednak jest to szczuplosc naturalna a nie anorektyczny chodzacy truposz.

        Skomentuj

        • nuova
          Perwers
          • Aug 2009
          • 823

          Sinusoida - z przodu straszna chudzinka z Ciebie, pupa jakoś bardziej mi podeszła. Ale i tak szacun.
          Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
          Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

          Skomentuj

          • sinusoida
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2013
            • 241

            nouva, chudzinka? :-D no, widzisz, każdy inaczej postrzega ciało, bo ja uważam moją sylwetkę za umięśnioną. z krągłościami w newralgicznych miejscach, czyli z pupą i piersiami mocno wystającymi. robię z palcem w nosie 100 brzuszków bez stabilizacji nóg i 15 prawidłowych pompek.

            dziękuję, za miłe słowo.

            a jeśli offtopem jest napisanie, że ja lubię ciała "po środku" czyli usportowione i miałabym wybór tylko szkielet/pulpet to chyba jednak chudzielec...

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Napisał sinusoida
              bo ja uważam moją sylwetkę za umięśnioną. z krągłościami w newralgicznych miejscach, czyli z pupą i piersiami mocno wystającymi.
              To se posłodziłaś
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • kokoko6
                Ocieracz
                • Jun 2012
                • 146

                kościotrup absolutnie nie, nie wiem jak mogłem kiedyś niby krótko ale fakt- chodzić z takim wieszakiem :S lubie kobiety takie w sam raz zbudowane albo nawet trochę powyżej "normy" żeby była noga dupka itd zdrowe, piersi duże mnie nie rajcują, takie na dłoń wystarczą a do tego nie wiem czemu ale kreci mnie taki sexy opalony brzuszek z kolczykiem niekoniecznie płaski (ale bez przesady z tłuszczem)

                Skomentuj

                • sinusoida
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2013
                  • 241

                  znowuzapilem, wiem wiem ;-D dla ciebie to pewnie piersi A i B nie istnieją w ogóle. ale wystają, może nie są większe niż pomarańcze, ale mają przynajmniej taki kształt. lubię je, może wolałabym małe C, ale natura tak chciała, nie mam kompleksu wielkiego z tego powodu... karmię piersią nadal jeszcze i jak mija 12 godzin od posiłku mojego łobuza to mam porządne C, hehehe, mogę się chwilę pocieszyć :-P

                  astraja, no, "ten wiek" brzmi trochę strasznie :-D OT:ciąża to nie przelewki, jestem zadowolona, że moje ciało przetrwało bez żadnych strat z wyjątkiem blizny - bałam się, że wyciskanie 3,5 kg niemowlęcia przez moje podwozie zmieni bardzo dla mnie ważną sferę życia nieodwracalnie i miałam cesarskie cięcie zamiast porodu...
                  0statnio edytowany przez Astraja; 04-06-13, 12:22.

                  Skomentuj

                  • Motywatore
                    Erotoman
                    • Jun 2006
                    • 639

                    Taka np.:


                    co lubi i facetów i kobiety...

                    Skomentuj

                    • why not.

                      Napisał On37
                      [...] szczególnie owłosione tam gdzie lubię
                      Super, już wszyscy wiemy co lubisz, więc wyluzuj Chłopie :/. Monotematyczny jesteś..

                      Złoty środek jest najlepszy, więc ani zbyt chude, ani za puszyste.
                      Lubię patrzeć na kobiety proporcjonalne (o czym już ktoś wcześniej wspomniał). Wąskie ramiona, szersze biodra, wcięcie w talii. Wszystko w temacie.

                      Skomentuj

                      • DrSzpadel
                        Świntuszek
                        • Feb 2013
                        • 92

                        Napisał sinusoida
                        ani pulchna, ani szkielet.(...)
                        sama mam 173 cm wzrostu i ważę od zawsze 53 kg +/- 1 kg i to od końca liceum, a mam 35 lat.
                        Sory, ale przy tym wzroście to jesteś prawie szkieletem Min. 60 kg potrzebujesz, żeby nabrać kobiecych kształtów.

                        Skomentuj

                        • patrykoS55
                          Świętoszek
                          • Nov 2013
                          • 16

                          Właśnie nie - to wcale nie jest zła waga. Ja wolę chudsze

                          Skomentuj

                          • DrSzpadel
                            Świntuszek
                            • Feb 2013
                            • 92

                            "To nie jest zła waga"-to jest właśnie patologia dzisiejszych czasów. Potem dziwić się, że tyle jest anorektyczek, bo jedna z drugą nasłuchają się opiń wygłaszanych przez miłośników wychudzonych kobiet.

                            Skomentuj

                            • Sollat
                              Erotoman
                              • Feb 2010
                              • 629

                              Ważąc 53 kilogramy przy 172 posiadałam kobiece kształty, biodra i tyłek na swoim miejscu
                              A cycki? Czy to tylko przeoczenie?
                              https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                              Skomentuj

                              • DrSzpadel
                                Świntuszek
                                • Feb 2013
                                • 92

                                Napisał malinowamamba
                                Ważąc 53 kilogramy przy 172 posiadałam kobiece kształty, biodra i tyłek na swoim miejscu
                                Tak, na pewno były na swoim miejscu. A jakiej wielkości to już inna sprawa.

                                Skomentuj

                                Working...