W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks koleżeński - czy jest możliwy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Niki
    Ocieracz
    • Nov 2005
    • 109

    koleżeński sex należy ...... SPŁUKAC W KLOZECIE NAJLEPIEJ Z SIŁĄ NIAGARY!

    Skomentuj

    • filodendron
      Świętoszek
      • Aug 2005
      • 3

      wydaje mi sie, ze do calej sprawy podchodzimy ze zlej strony. nie nalezy rozpatrywac ukladow seksualnych w oparciu o plaszczyzne relacji, a raczej ze wzgedu na to, co ma sie w glowie. sa na tym swiecie ludzie, ktorzy seks traktuja czysto fizycznie, sa tez tacy, dla ktorych stanowi on dopelnienie uczucia. nalezy sznowac obie strony i nawet to, ze przyjaciele potrafia poszerzac swoj zwiazek o kontakt fizyczny bez uszczerbku dla samej relacji.
      to, ze czegos nie pojmujemy nie oznacza, ze jest to niemozliwe.

      pozdrawiam

      Skomentuj

      • Krzyś
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 31

        Jeżeli obie strony chcą, to dlaczego nie...?

        Skomentuj

        • Slonzok
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 16

          Ja nie tylko sądze że taki "sex koleżeński" jest możliwy, ja mam Pewność bo aktualnie mam taką koleżankę z którą się zabawiam, poznaliśmy sie na necie zupełnie przypadkiem, na jednym z pokoi czaterii najpierw zwykła rozmowa, poznawanie siebie, potem gg i od słowa do słowa, wyszły na jaw nasze pragnienia i fantazje erotyczne (moje: http://beztabu.com/showthread.php?t=...=moje+fantazje druga się spełniła właśnie z ową koleżanka ) choć dzieli nas spora odległość postanowiliśmy się spotkać, pierwszy raz 2 tygodnie temu, drugi raz w ubiegły weekend.....było suuuper już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania
          Uwielbiam zapach cipki, mokrej i takiej gorącej

          Skomentuj

          • snake9
            Świntuszek
            • Sep 2005
            • 54

            seks kolezenski niee, to raczej nie jest dobry pomysl i nalezy jak najszybciej o nim zapomniec

            Skomentuj

            • Slonzok
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 16

              Napisał Xena
              Nie ma kolezenskiego seksu,jest tylko sex bez zobowiazan. A czy to bedzie kolezanka,czy przypadkowo spodkana osoba,dalej jest to tylko sex- tak dlugo jak jest bezpieczny.

              Gucio jest pierwsza osoba ,ktora zwrocila uwage na HIV !!!
              Nie no prezerwatywa to podstawa nawet nie ma o czym mówić !!
              Uwielbiam zapach cipki, mokrej i takiej gorącej

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                Ja tma mysle ze to dobry układ. Spotkac sie, pogadac, co słychac, wypic kawe, spacer, moze kino i sex Tak na jakis czas. Poprostu spedzić mile czas z osoba ktora sie lubi. Co w tym złego? (A wiadomo ze seks jest najmilszy ;P )

                Mam kolezanke w bardzo podobnej sytacji Tez jest nieprzecietnej urody, bije do niej jak nie jeden to drugi.. Nawet po parunastu latach odezwal sie do niej kolega z przedszkola A ze mna ma luz dziewczyna bo sie nie obawia i nie musi sie stresowac
                0statnio edytowany przez sister_lu; 06-10-16, 13:04.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Włóczykij
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 301

                  eee tam bez zobowiązań... do czasu

                  pewnego dnia powiesz koleżance, że to już koniec, bo znalazłeś sobie dziewczynę i już więcej seksu "koleżeńskiego" nie będzie. Ciekawe czy dla niej to będzie takie "oki".... czy nie będzie zazdrosna...

                  Oczywiście to samo w druga stroną

                  Skomentuj

                  • Księciunio
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 348

                    Nie majac dziewczyny ani partnerki jeszcze sie zastanawiasz ?? a moze wolisz recznie co ? bo normalny facet zareagowalby inaczej przynajmniej nie tak jak Ty. aaa pamietaj o kondomie czy innym zabezpieczeniu bo inaczej bedziesz "musial" z nia chodzic albo..... sam dobrze wiesz...
                    Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                    Skomentuj

                    • beznamietna
                      Świętoszek
                      • Feb 2006
                      • 9

                      pewnie ze jest. mi zdarzylo sie kilka razy przespac z kumplem z klasy. i to jest super. lubimy sie, mozemy ze soba pogadac, wyjsc na zakupy, a jak nam sie chce przespac sie ze sobą. swiaodmi tego ze jesli ktores z nas wpakuje sie w jakis zwiazek, to obecna wylacznosc na seks zniknie. lubie to. zadnych uczuc wyzszych,

                      Skomentuj

                      • goopia doopa
                        Świętoszek
                        • Dec 2005
                        • 18

                        sex koleżeński...jak najbardziej tyle tylko ze zalezy z kim ...zeby na drugi dzień sie nie okazało ze z chłopcem a nie z facetem sie spało

                        Skomentuj

                        • hoslover
                          Świętoszek
                          • Mar 2006
                          • 2

                          Przyjemnosc z kims kogo znamy i lubimy - jak najbardziej. Za krotko sie zyje. Pozdrawiam.

                          Skomentuj

                          • szatyneczka
                            Ocieracz
                            • Oct 2005
                            • 119

                            Napisał hoslover
                            Przyjemnosc z kims kogo znamy i lubimy - jak najbardziej. Za krotko sie zyje. Pozdrawiam.

                            Zgadzam siez przedmówcą Jeszcze jak kolega czy przyjaciel badzo mi sie podoba,to czemu nie...
                            Nadzieja to cierpliwość czekania,aż spełnią sie wszystkie pragnienia
                            Czasem marze...zamykam wtedy oczy i nie chcę już ich otwierać

                            Skomentuj

                            • aniol
                              Świętoszek
                              • Mar 2006
                              • 25

                              jest mozliwy, aczkolwiek... sex bez milosci tylko dla przyjemnosci i rozladowania napiecia sexualnego zwlaszcza w mlodym wieku(buzujace hormony) dla mnie nie ma tego smaku bo co za radocha przespac sie z 1 lepsza panienka. Znam osobe ktorej wlasnie taki sex bez zobowiazan zepsul przyjazn...niektorzy mowia sex to tylko sex dla mnie sex bez uczucia jest niczym, ale to tlyko moje zdanie ja nigdy tego nie praktykowalem i praktykowal nie bede zwlaszcza ze jestem w stalym zwiazku. Nie powiem ze nigdy o tym nie myslalem, ale na mysleniu sie skonczylo, bo balbym sie ze skrzywdze ta osobe, lub tak ja w.w. przyklad zniszczylbym sobie przyjazn.
                              KOCHAM CIĘ :* ŻABA

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                Nie pierwsza lepsza tylko kolegą lub kolezanka
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...