W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zrobilibyście to z prostytutką?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    Napisał AlinaK
    Podpytałam kilku kolegów i twierdzą zgodnie, że czemu nie? W końcu jeżeli prostytutka jest na poziomie, to przeprowadzi faceta "bezboleśnie" przez ten pierwszy raz.
    Z mojego doświadczenia wiem, że pierwszy raz faceta na ogół jest porażką...
    Za pierwszym razem uprawialem seks dluzej niz obecnie. O ile pamietam pierwsza sesja trwala ponad 2 godziny. Moja ówczesna dziewczyna byla juz doswiadczona i nie wiedziala ze jestem prawiczkiem a po tym co bylo drugiego dnia w szkole wnioskuję, ze sie jej podobało.

    A co do pieniędzy... Wszyscy faceci których znam twierdzą zgodnie, że seks za darmo jest droższy od tego za pieniądze.
    W takim razie współczuję tym facetom
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem

    Skomentuj

    • patyk
      Ocieracz
      • Mar 2006
      • 172

      nie współczuj tylko miej nadzieję, że nigdy nie dojdziesz do takiego wniosku. bo ja doszedlem kika dni temu i nie jest mi z tym za dobrze. i gdyby nie niedostate kasy, to jednak wolałbym dziwki
      Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

      Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

      Skomentuj

      • Missionaire
        Ocieracz
        • Apr 2006
        • 118

        Seks z prostytutka jest nie dla mnie.Mam swoj system wartosci i seks nie jest dla mnie sportem,ani sposobem zaspokojenia swoich popedow.Zdecydowanie NIE.
        "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
        Terry Pratchett

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          Napisał Missionaire
          ... seks nie jest dla mnie sportem,ani sposobem zaspokojenia swoich popedow.Zdecydowanie NIE.
          Seks nie jest dla Ciebie sposobem na zaspokajanie popędów?
          A co nim jest- masturbacja?

          Popęd chyba jakis masz no, chyba ze seks dla Ciebie jest tylko mechanizmem płodzenia potomstwa, ewentualnie to jakis fizyczny sposób na okazywanie miłości?
          0statnio edytowany przez YoungStallion; 13-05-07, 14:31.
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • DJ.Tuning
            Świętoszek
            • May 2007
            • 38

            Jestem za młody i za piękny żeby za to płacić
            KTO ZROZUMIE UZALEŻNIONEGO OD SEKSU??

            Skomentuj

            • Missionaire
              Ocieracz
              • Apr 2006
              • 118

              Napisał YoungStallion
              Seks nie jest dla Ciebie sposobem na zaspokajanie popędów?
              A co nim jest- masturbacja?

              Popęd chyba jakis masz no, chyba ze seks dla Ciebie jest tylko mechanizmem płodzenia potomstwa, ewentualnie to jakis fizyczny sposób na okazywanie miłości?
              Zle to napisalem.Chodzilo mi o to ze seks dla samego zaspokojenia swoich potrzeb,bez zaangazowania emocjonalnego nie jest dla mnie.
              "Żółw porusza się z taką prędkością, jaka wystarcza do polowania na sałatę."
              Terry Pratchett

              Skomentuj

              • tomasz_wawa
                Świntuszek
                • Feb 2007
                • 56

                Napisał DJ.Tuning
                Jestem za młody i za piękny żeby za to płacić
                to mi się podoba
                "Albo rybka, albo pipka - jak powiedział Hamlet..."

                Skomentuj

                • lolek1930
                  Świętoszek
                  • Jun 2009
                  • 14

                  ja zrobiłem z prostytutką za darmo nie musze takiej nawet płacić hehe ogólnie na pierwszy seks w życiu najlepsza jest prostytutka ,taka Cie nauczy wszystkiego

                  Skomentuj

                  • Prawath
                    Świętoszek
                    • Mar 2010
                    • 27

                    Ja nie czuje potrzeby. Jak dla mnie seks to nie umowa ani interes. Musi być coś więcej niż tylko kasa na stole. Ostatni raz kochałem się przeszło pół roku temu i fakt, trochę mi tego brak, ale na pewno nie na tyle. Lepiej już z zaufaną koleżanką.
                    Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem gówniarstwa i ciemnoty...

                    Skomentuj

                    • lukaszzek
                      Ocieracz
                      • Apr 2010
                      • 129

                      nie robilem tego z prostytutka i nie zamirzam, wole zaczekac az moja kobieta bedzie miala na to ochote a poza tym kiedy sie kocham z moją kobieta nie musze sie niczego obawiac
                      Reklamy w podpisie zabronione!

                      Skomentuj

                      • candy26
                        Świętoszek
                        • May 2010
                        • 2

                        Zawsze chciałam spróbować seksu z kobietą, a wstydziłam się poderwać jakąś w klubie, więc znalałam kiedyś ciekawą ofertę jednej dzieczyny <nie anonsujemy i nie linkujemy> Aśka

                        Skomentuj

                        • zwyklygosc
                          Świętoszek
                          • May 2010
                          • 23

                          Napisał Łukasz85
                          Jezeli Pani bedzie wiedziala , ze ten kolo i ona to 1 raz z jego str i dostanie taka pania z seri "eksluzywna" to ten sex bedzie najabrdziej pamietal ,wspominal - lepszego sexu juz nie bedzie mial
                          Opieram sie na opini kumpla , ktory odwiedzil taka jedna , ktora wziela tysiac za godzine :] Mowil , ze taki sex mial 1 raz w zyciu i drugiego takiego juz nie bedzie mial . Nie wiem co ona takiego robila .........ale cos musiala , za dal 1000zl
                          A mi się wydaje , że tak ją zachwalał , bo wstyd było mu się przyznać , że wyrzucił 1000zł w błoto a nic poza mechanicznym sexem nie przeżył

                          Skomentuj

                          • Sundays
                            Świętoszek
                            • May 2010
                            • 41

                            Nie zdecydowałbym się na pełny stosunek.

                            Szkoda zdrowia.
                            Szkoda kasy.
                            = niezdrowe i nieekonomiczne.

                            A czy na loda?
                            Raczej nie.

                            Skomentuj

                            • dozymetr

                              Napisał zwyklygosc
                              A mi się wydaje , że tak ją zachwalał , bo wstyd było mu się przyznać , że wyrzucił 1000zł w błoto a nic poza mechanicznym sexem nie przeżył
                              Trochę przepłacił Ja za 150PLN przeżyłem cudowny seks którego nie mogę zapomnieć do dziś, choć minęły 3 lata. I żeby nie było, że tylko włóż,tryśnij, zapomnij. Nie zauważyłem w tym nic mechanicznego, ani sztucznego. Pani naprawdę się starała i bardzo żywo reagowała na bodźce, co mnie zresztą cholernie podniecało Darujcie, ale opowiadania erotycznego nie chce mi się chwilowo pisać...

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5252

                                Darujemy.

                                Moje podejście jest podobne jak do prochów, alkoholu, tabaki i innych używek - jeśli kogoś to bierze, spoko. Mnie nie i już. Nie sądzę, aby to się mogło zmienić, konsumpcjonizm preferuję wyłącznie w wydaniu kulinarnym

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...