W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Narkotyki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    mi się kilka razy zdarzyło zapalić, ale to nie dla mnie - nigdy nie mogę mieć takiej fazy, jak wszyscy, że się chilloutują i śmieją, zawsze musi mi się coś strasznego wkręcić.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3902

      Sadzić palić zalegalizować
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Burbon2009
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 571

        oraz na brak apetytu

        Skomentuj

        • Greedo
          Banned
          • Dec 2006
          • 1657

          Anorektyczki powinny tak leczyć

          Skomentuj

          • Greedo
            Banned
            • Dec 2006
            • 1657

            Wiem to kwestia głupoty

            Skomentuj

            • Corleone2
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2007
              • 284

              only smoke weed oczywiscie, ze legal zielonego suszu .... byloby latwiej, ale niestety u nas na gorze, same matoly siedza
              " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

              Skomentuj

              • Burbon2009
                Erotoman
                • Jun 2009
                • 571

                nigdy nie mogłem pojąć nie chęci rządu do legalizacji marihuany, toż to same + dla wszystkich stron.

                Skomentuj

                • Corleone2
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2007
                  • 284

                  zdecydowanie, ale poki beda tam siedziec stare pryki, to nic sie nie zmieni
                  " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

                  Skomentuj

                  • Burbon2009
                    Erotoman
                    • Jun 2009
                    • 571

                    no tak wiadomo ale przecież ciągle nam mówią o tej dziurze budżetowej a gdyby zalegalizowali narkotyki ( dodatkowo pójść dalej i te twarde też ) to pewnie z połowę by się załatało.

                    Skomentuj

                    • Corleone2
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2007
                      • 284

                      twarde mowisz ? nie koniecznie ... susz by tu dobrze polatal sam
                      " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

                      Skomentuj

                      • Burbon2009
                        Erotoman
                        • Jun 2009
                        • 571

                        dzisiaj w wiadomościach znowu o dopalaczach było że zaczynają sklepy otwierać się, ostatnio miałem zamiar otworzyć taki sklep ale z tego co widzę to nie odczepią się od nich. Wiesz może Corleone jak wygląda z tymi sklepami w necie ? bo stron oferujących jest sporo jak prawnie to wygląda ?

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3902

                          Prawnie to wygląda tak, że na konferencji prasowej Donek zrobi groźną minę, zmarszczy brwi i wylądujesz z całym majdanem w ZK Kaliszu
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • Burbon2009
                            Erotoman
                            • Jun 2009
                            • 571

                            malinowa - jasne, psiarnia by nie wpadała za często przynajmniej albo chopina ;p.

                            Skomentuj

                            • Corleone2
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2007
                              • 284

                              z tego co wiadomo z poprzednich doswiadczen z dopalaczami, to bys to mogl dilowac na krotka mete jak wyzej, zaraz by Tobie ten interes zawineli ..... pamietam ze w Kaliszu kupowalem dopalacze kiedys, nie pamietam ulicy, ale od razu przy niej, w takiej starszej kamienicy byl sklep
                              " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                Napisał Burbon2009
                                nigdy nie mogłem pojąć nie chęci rządu do legalizacji marihuany, toż to same + dla wszystkich stron.
                                Tu nie ma co pojmować. Pewna część pieniędzy z narkobiznesu wpada do kieszeni polityków i ich "zaplecza logistycznego".
                                Stare zgredy żyją w przekonaniu że rząd chroni ich dzieci i wnuków bo codziennie czytają o narkomanie zatrzymanym z 0,2gr trawy a i kabsa politykow nie jest pusta. I wilk syty i owca cała.

                                Co do tematu to powtórze się. Wszystko jest dla ludzi. Ale ludzi dorosłych i w miare ogarniętych.
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...