W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki kraj wam sie marzy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • razor25
    Ocieracz
    • Oct 2012
    • 173

    Niemcy - głownie z tego powodu, że zawsze to bliżej do prawdziwego domu.
    Atrakcyje są również ze względów ekonomicznych. Najbardziej biorę je pod uwagę.

    Na drugim miejscu Kanada.
    Idealną frekwencję w życia szkole mieć

    Skomentuj

    • mocny999
      Świntuszek
      • Jan 2013
      • 69

      USA i najbardziej Kalifornia. Także Anglia do której jade w wakacje na miesiąc .!!!!!!!!!!
      Możże się trafi jakiś pokaz mody

      Skomentuj

      • Kationek
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 754

        Norwegia
        Ze względu na to, że są po prostu mądrzy ekonomicznie i socjalnie (chociaż napływ ciapaków i różnej maści arabów, którzy jedyne co to ciągną ich fundusz socjalne i pałętają się po ulicach, może być sporym minusem)
        0statnio edytowany przez Kationek; 02-08-16, 16:58.
        Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

        Skomentuj

        • senny
          Świntuszek
          • Apr 2013
          • 89

          Islandia, Norwegia lub Szwecja. Ale chyba najbardziej Islandia ze względu na ukształtowanie terenu, klimat (chociaż nie zawsze fajny) i oczywiście to, że ludzie są przyjaźnie nastawieni, choć na początku nie ufni, i nie wtrącają się w życie sąsiadów. Podoba mi się też to jak działa u nich społeczeństwo, jedno z niewielu Państw, które sprawnie poradziło sobie z kryzysem kilka lat temu.

          Oczywiście bazuję na tym co czytałem, bo póki co nie podróżowałem zbyt wiele.

          Skomentuj

          • Hal
            Perwers
            • Oct 2010
            • 1366

            Wiem że to komunały ale ja kocham Polskę, to taki piękny kraj, tutaj jestem u siebie, w domu. Niigdy nie miałem ochoty ani zamiaru zmieniać kraju zamieszkania. Przykro to mówić ale wiele spraw mnie obecnie bardzo niepokoi, kto wie czy gdybym miał dzisiejszą wiedzę, doświadczenie, świadomość i ponownie 25 lat czy nie wybrałbym Skandynawii lub Australii. Europa, Ameryka starzeją się i kapcanieją, wszystkie procesy ekonomiczne i demograficzne wskazują że zmieniają "kolor" poglądów politycznych, wyznania religijnego, skóry itp.
            0statnio edytowany przez Hal; 09-04-13, 07:00.

            Skomentuj

            • Nachtlied
              Ocieracz
              • Aug 2012
              • 132

              Norwegia i Niemcy...
              Podbijam.. ogólnie każdy mądry ekonomicznie kraj, także do tego Szwecja, Dania, Kanada albo Finlandia.

              A egzotycznie to Brazylia. Tylko te robale.

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                Kraje które za dziesiąt lat będą musiały wprowadzić szariat są mądre ekonomicznie A to dobre
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • Eris
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 851

                  Coraz chetniej spogladam w strone dalekiego wschodu. Zawodowo robia tam fajne rzeczy, kryzys raczej mniejszy niz wiekszy. Z Europy to rejony skandynawskie i Niemcy, bo oni zawsze trzymaja sie mocno.

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    Zastanawiające ile osób wybiera kraje bogate tam gdzie będzie się wygodnie i dosadnie żyło. Materializm? No skąd że
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • Nachtlied
                      Ocieracz
                      • Aug 2012
                      • 132

                      Kraje które za dziesiąt lat będą musiały wprowadzić szariat są mądre ekonomicznie A to dobre
                      Ekonomicznie to nie znaczy, że kulturowo. Zresztą przypuszczam, że prędzej czy później ktoś spróbuje uporać się z problemem muzułmanów. Byleby nie metodami z lat 40. ubiegłego wieku stosowanymi przez pewnego pana z wąsem.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        O to teraz tym bardziej mnie zaciekawiłeś. Jak Twoim zdaniem władze będa sie starały rozwiązać ten problem?

                        Kulturowo ok. Ale miliony turków nie przyjechało do Niemiec na wakacje albo uczyć się jodłowania tylko ze względu ekonomicznego.
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • Nachtlied
                          Ocieracz
                          • Aug 2012
                          • 132

                          Nie jestem mądrą głową, nie twierdzę że JA mam na to rozwiązanie. Po prostu uważam, że kiedyś "pałka się przegnie" - i może się przegiąć jak w zeszłym wieku. Choć 10000x lepiej, żeby to było odcięcie imigrantów od socjalu, czy też wymaganie od nich aby się dostosowali do naszego stylu życia (a jak nie to won, deportacja). Ew. zacznijmy wymagać, aby nas u siebie tolerowali tak samo jak my ich. Teraz w Europie prym wiedzie strachliwa bierność i przesadne multi-kulti z poprawnością polityczną w tle. I to mówię ja, człowiek o generalnie lewicowych poglądach.

                          Z drugiej strony pół roku mieszkałem w muzułmańskim kraju i wiem, że sporo stereotypów na temat islamu to nieprawda. Z trzeciej ( ) strony nauczyłem się też, że mimo wszystko w każdej opinii jest jakieś ziarno prawdy.

                          No tak, Niemcy mają tutaj największy problem, bo sami sobie sprowadzili go na głowę. To prawda.

                          EDIT: Hej, awansowałem na Ocieracza. Sweet.
                          0statnio edytowany przez Nachtlied; 22-04-13, 10:47.

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            Pomysł całkiem ok na sam początek ale nagłe odcięcie od socjalów pewnie spowoduje bunty i będą mieli powtórke z Londynu. A z ta tolerancją to dawno już za późno skoro policja boi się reagowac na przestępstwa kolorowych by nie być posądzona o rasizm.
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • Kationek
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 754

                              Ja rasistą nie jestem, ale "pociągi pokoju" bym uskutecznił. Wszyscy muzułmanie, ciabary i cała reszta hołoty, która przyjechała jedynie żebrać i szwendać się po ulicach została by zapakowana w nie i powrót do swojego kraju...

                              Oczywiście nie mówię o tej części obcokrajowców, którzy przyjeżdżają, uczciwie pracują i płacą składki. Oni dostosowali się do realiów, więc nie zasługują na prześladowanie

                              I wydaje mi się, że Minsiterstwo ds Etnicznych bardzo by się przydało (o ile robili by coś sensownego vide problem z romami we Wrocławiu na Kamieńskiego - nóż się k...wa w kieszeni otwiera w takich sytuacjach)
                              Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                              Skomentuj

                              • barmetr
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1399

                                Poza Polską bym nie przetrwał. Najbardziej chciałbym mieszkać na strzeżonym osiedlu w Warszawie. To już niemal inny kraj niż okolice Łodzi.
                                0statnio edytowany przez barmetr; 22-04-13, 19:55. Powód: nie warto cytować tematycznego posta

                                Skomentuj

                                Working...