W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki kraj wam sie marzy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    jak mnie kiedy maniurka pogoni to na bank przykumam sie do mojego ruskiego frienda co tera bedzie wałkował lamusów w Szwecji

    Skomentuj

    • Hal
      Perwers
      • Oct 2010
      • 1366

      Obserwując to co dzieje się w Polsce i szerzej Europie oraz dokąd to wszystko zmierza, gdybym ponownie miał 20 lat to z pewnością bardzo ale to bardzo poważnie rozpatrywał bym wyjazd do Australii, może Nowej Zelandii, Kanady.
      Nigdy nie zakładałem zmiany kraju ale tutaj ... nic dobrego nie będzie, niestety.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        dawaj do Skandynawii to są zajefajne i łatwe maniurki, bedziesz se ruchał bez przypału

        Skomentuj

        • Hal
          Perwers
          • Oct 2010
          • 1366

          Jajek, to jest pomysł ale juz nie dla mnie, za dużo musiał bym zostawić w Polsce. Skandynawia ? pytanie czy tam nie dotarła jeszcze europejska fiksacja. Wg mnie cała stara Europa zaczyna być w stanie demencji starczej. Pytanie jak jest w Skandynawii ? - nie byłem.

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3901

            Finlandia, Norwegia, Australia, Madera
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • Falanga JONS
              Banned
              • Feb 2012
              • 1156

              Tylko Polska.

              Polska kibolska rzecz jasna

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                polska kibolska jest dla frajerów co wiecznie bedą marudzić na jakiegoś tuska

                Skomentuj

                • Sweet as honey
                  Świętoszek
                  • Feb 2013
                  • 24

                  Szwecja kub Norwegia taki cel chcę wybrać. Muszę tylko przewalczyć w domu ten temat
                  even sky is not the limit

                  Skomentuj

                  • qoqoszka
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 63

                    Podoba mi się na Białorusi! Mógłbym zamieszkać w Brześciu albo Mińsku!

                    Skomentuj

                    • Ava Adore
                      Ocieracz
                      • Feb 2013
                      • 167

                      Napisał Sweet as honey
                      Szwecja kub Norwegia taki cel chcę wybrać. Muszę tylko przewalczyć w domu ten temat
                      Młode Norweżki są bardzo ładne na pewno są takie w Oslo.
                      Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

                      Skomentuj

                      • .brunetka..
                        Świętoszek
                        • Mar 2013
                        • 30

                        Hiszpania.
                        Do zrealizowania w ciągu 5-ciu lat.
                        A później tylko grzanie tyłka na cudownych plażach.
                        -Cześć, jestem Ewelina i lubię seks..


                        Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

                        Skomentuj

                        • Raija
                          Erotoman
                          • Jan 2013
                          • 416

                          Napisał Ava Adore
                          Młode Norweżki są bardzo ładne na pewno są takie w Oslo.
                          upocone_jajka pewnie zaraz napisze, że są tez łatwe...
                          Ja nie chcialabym opuszczac Polski na stałe, ale gdybym musiala to tez wybralabym jakis kraj skandynawski.
                          A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

                          Skomentuj

                          • Xenon
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1112

                            Napisał Raija
                            upocone_jajka pewnie zaraz napisze, że są tez łatwe...
                            Jak wróci z długiego bana.

                            Mi się podoba w Niemczech. Ciekawy jestem też innych krajów, które bazowały głównie na kulturze protestanckiej.
                            A może po prostu będę... lamusę!

                            Skomentuj

                            • .brunetka..
                              Świętoszek
                              • Mar 2013
                              • 30

                              Napisał malinowamamba
                              Kocham Hiszpanię i gdyby nie olbrzymi kryzys, jaki tam jest, chętnie bym tam zamieszkała( choć wcześniej musiałabym długi czas spędzić na nauce hiszpańskiego, angielski niestety się tam nie przyda, bo większość Hiszpanów powie "estamos en España. aquí estamos hablando en español, czy jakoś tak . A w zasadzie to katalońskiego, bo marzy mi się Barcelona). W maju będę po raz drugi, już nie mogę się doczekać

                              Ja też myślałam głównie o Barcelonie.
                              Ew. coś zupełnie kontrastującego - jakaś mała wieś, spokój i cisza..
                              -Cześć, jestem Ewelina i lubię seks..


                              Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

                              Skomentuj

                              • custodian
                                Ocieracz
                                • Jun 2012
                                • 183

                                A mi się marzy by wrócić do Polski. Polski normalnej bez ani jednego lewacko-postbolszewickiego łba. Do Polski gdzie bedzie mi dane robić wszystko czego dusza zapragnie oczywiście w granicach mojej wolności, bo moja wolność konczy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Chcialbym wrócić do Polski gdzie Polacy uśmiechają sie do siebie, w barze razem śpiewają i piją. Jeden drugiemu pomoże ot tak dla samej satysfakcji. Do Polski gdzie dalej mężczyzna otworzy drzwi kobiecie i ucaluje w dłoń. Europa juz tego nie robi. Polski gdzie szamuje się historię, kulture, tradycje naszych przodków. Chciałbym by Polacy byli dumni z tego są Polakami.Polska nie ma się czeho wstydzić jest dumna ze swoich dzieci. Jest wiele rzeczy dla których chciałbym wrócić do Polski.

                                Slava siostry i bracia Słowianie, Slava.
                                Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

                                Skomentuj

                                Working...