W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks po alkoholu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    Normalka. Cały myk jest w zakręceniu kurka z drinami w odpowiedniej chwili. Ja jak też sobie za st podchmielę to nijak nie podziałam, żebym nie wiem jakie piekności mial w okolicy. ale przy odpowiednim dawkowaniu się dzieje

    Skomentuj

    • paul_78
      Erotoman
      • Jul 2007
      • 470

      Jak ma być zabawa ze strap-on to zdecydowanie dobrze wcześniej się*trochę*napić.
      Non serviam

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        no dokładnie. zdarzało mi się przysypiać, chwiać, śmiać i inne takie. a najgorsze, żem im bardziej pijana, tym bardziej napalona (no chyba, że marzę już tylko o zaśnięciu).
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          jak popije co nieco, to tak od połówki włącza mi sie nieśmiertelnośc i mam chcice na sparking z każdym kto sie nawinie i pewnie dlatego blondaski jak do nas przyjeżdżają na melanż to bez swoich dunskich jednostzzrałowców


          dlatego najlepiej walnącz szklane jak czuje że zaraz bedzie pajacowanie, pójdzie zerwane śmigło i po ptokach jakie tam ruchanie

          Skomentuj

          • Zaanek
            Świntuszek
            • Feb 2013
            • 85

            Po alkoholu tak, ale tylko po pewnej ilości - mniejsze zahamowania, więcej nowych kombinacji, dłużej, fajniej. Po dużej ilości alkoholu zdarzyło mi się nie mieć siły. Choć akurat raz fajnie wyszło, bo dzięki temu luba usiadła mi na ustach, żeby skończyć
            But before the night is through,
            I wanna do bad things with you.
            I wanna do real bad things with you.

            Skomentuj

            • Sally
              Ocieracz
              • Jan 2013
              • 175

              Po niewielkiej ilości jest nawet fajnie. Zbyt duża ilość zmniejsza doznania, znieczula.

              Skomentuj

              • mniejszy1
                Świętoszek
                • Sep 2012
                • 8

                Mhm

                mhm... xD
                Ja to mam Inny problem a raczej sposób. Jestem jeszcze nie doświadczony w sprawach seksu a z czym idzie moje stosunki czasami trwają w sekundach. Dopiero po Alkoholu udało mi się... To jest niczym lustro. BEz alko pare sekund z Alko pare h. Lecz to też nie jest do konca dobre ponieważ ja nie mogłem dojść po jakims czasie a moja dziewczyna juz miała dość... Zaczeło szczypać itp.. Ale tak czy siak Zabezpieczami sie 2 krotnie tabletki gumki i jest myśle lepiej ; )

                Skomentuj

                • długie_nogi
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2011
                  • 218

                  Napisał Astraja
                  Dodajcie do tego jeszcze spiralę , globulki, krążek i dopiero wtedy będzie git
                  i koniecznie plastry + stosunek przerywany... albo może wcale się nie kochajcie, tak najbezpieczniej
                  To tylko słowa, możesz brać mnie na dystans.

                  Skomentuj

                  • xdpl
                    Świntuszek
                    • Sep 2012
                    • 67

                    po alko jest świetnie - długo, gorąco, dużo więcej fantazji i namiętności. raz nawet nie pamiętaliśmy dokładnie seksu

                    Skomentuj

                    • camma2
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Dec 2012
                      • 231

                      zgodzę się że niewielka ilość tak, po grubszej libacji jestem zbyt znieczulony, ale na drugi dzień, w zasadzie poranek... świetna sprawa, stawia na nogi
                      Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

                      Skomentuj

                      • TreeNode
                        Świętoszek
                        • Apr 2013
                        • 16

                        Seks i %

                        Siema

                        Lubicie gdy Wasz partner/partnerka inicjuje zabawy podczas gdy sa zdrowo naprane %% a Wy trzezwiutcy jak ministrant? W moim odczuciu pierwsze pare razy mi sie podobalo, ale pozniej jak sie na to spojrzy, to nie jest to jakos super fajne, gdy zaczyna to przypominac zwierzece odruchy

                        Skomentuj

                        • Baggins
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2013
                          • 272

                          Napisał TreeNode
                          inicjuje zabawy podczas gdy sa zdrowo naprane %% a Wy trzezwiutcy jak ministrant?
                          Potrzebny tłumacz, nie znam tego dialektu...
                          Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                          Skomentuj

                          • TreeNode
                            Świętoszek
                            • Apr 2013
                            • 16

                            Napisał Baggins
                            Potrzebny tłumacz, nie znam tego dialektu...
                            Ojej, to ciezko jak widac To moze troszke bardziej w serwisowy dla Ciebie sposob to opisze.

                            Twoj partner/partnerka jest nietrzezwa i sie zaczyna do Ciebie dobierac, natomiast Ty jestes trzezwy (jezeli tego nie rozumiesz to jest to przeciwienstwo upojenia alkoholowego) Mam nadzieje Baggins, ze juz zrozumiales

                            //edit
                            Jak w erze uproszczonego pisania bez ogonkow, nie ogarniesz tematu to w sumie takie male gtfo
                            0statnio edytowany przez TreeNode; 23-04-13, 17:07.

                            Skomentuj

                            • Baggins
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2013
                              • 272

                              Napisał TreeNode
                              Mam nadzieje Baggins, ze juz zrozumiales
                              Wystarczyło się odrobinę postarać! Jeszcze tylko naucz się stosować polskie znaki i już będziemy mogli podyskutować
                              Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                              Skomentuj

                              • długie_nogi
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2011
                                • 218

                                Napisał TreeNode
                                nie jest to jakos super fajne, gdy zaczyna to przypominac zwierzece odruchy
                                Niektórzy lubią rozmemłane kluchy, inni ostry, porządny seks
                                Zwierzęce odruchy w łóżku są dobre ale nie muszą być wywoływane alko.
                                Ja uważam, że złoty środek to umiar. Laska pijana jak bela raczej nie jest pociągająca, w drugą stronę też to działa tak samo.
                                0statnio edytowany przez długie_nogi; 23-04-13, 20:48.
                                To tylko słowa, możesz brać mnie na dystans.

                                Skomentuj

                                Working...