W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czemu chłopaków nie pociągają dziewczyny z nadwagą(inaczej puszystej budowy ciała)?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • licealista89
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 23

    osobiście jakos nie lubię szkieletów ani nie grubasków po prostu nie podoba mi sie to dlaczego ? zgrabne pupcie są lepsze to mój wybór jak i większości... w sumie laski które nic tydzień nie jedzą by jakoś wyglądach muszą coś z tego mieć... moja kobieta jest piękna taka jaką chciałem zawsze nie jest gruba ani chuda- cudna !

    Skomentuj

    • Lilo i Stich
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 7

      Ależ są mężczyźni których pociągają kobiety "okrągłe". Trzeba długo szukać, może wśród puszystych chłopców? A poza tym to ma swoje plusy - jest się do czego przytulić . Nie ma się zresztą czym martwić, dość spory odsetek ludzi jest puszystych więc każdy coś znajdzie.

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        No to ja sie dopisze do grona pulchnych kobietek. Na adoratorow nigdy nie narzekalam i nie narzekam nawet teraz mimo, iz jestem zareczona czesto zdaza mi sie dostac zaproszenie na drinka czy kolacje od faceta napotkanego w barze czy kawiarni.

        Swoja droga czy te panie wygladaja az tak zle??

        0statnio edytowany przez Enea; 16-07-07, 20:49.

        Skomentuj

        • mala_B
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 1

          panowie patrzący na dziewczyny przez pryzmat ich tuszy a nie tuszy nie zasługują na ich uwagę

          ----------------------------------------------
          ups, tu coś było? - seks bez tajemnic

          he, he duszy miało być


          -------------------------------------------
          ups, tu coś było? - seks bez tajemnic
          0statnio edytowany przez sister_lu; 08-02-09, 18:46.

          Skomentuj

          • hackzone
            Świntuszek
            • May 2005
            • 75

            A ja osobiście wolę kobiety wysportowane i z krótkimi włosami Nie mówię o pakowaniu ale o dobrym wyglądzie (fitness) jak np Kristanna Loken, Lezley Zen itp Dlatego z każdą swoją dziewczyną byłem zapisany na siłownię

            Anorektyczne wieszaki są bleeeeeeeee a zbyt pulchne dziewczyny mi się poprostu nie podobają, owszem jako znajome, przyjaciółki spoko ale do łóżka i związku niebardzo

            Muzyka od której rosną jaja

            Skomentuj

            • piotrek820
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 4

              Czesc. To nie prawda ze nie pociagaja. Moze mowie tylko za siebie ale mnie naprawde to podnieca jezeli kobieta jest ' przy tuszy'.
              Moja dziewczyna jest bardzo szczupla i nie mam tyle przyjemnosci z sexu co z kobieta grubsza.

              Skomentuj

              • swider28
                Świntuszek
                • Jun 2007
                • 43

                lubie pluszaczki

                ja tam wole pluszaki pzdr.

                Skomentuj

                • Sabotain
                  Świntuszek
                  • Feb 2007
                  • 67

                  Są faceci którzy lubią mieć za co złapać, w co się wtulić i wogóle ... Mm... a są tacy którzy lubią sobie possać poczuć ze coś wtula się w nich... no znaczy się... Sami wiecie o co chodzi !
                  Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                  Skomentuj

                  • YoungStallion
                    Perwers
                    • Jul 2005
                    • 1184

                    Pegaz same wielkie cyce tam masz. mniejszych nie lubisz?

                    widze, ze jedno nadrabiasz drugim
                    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                    Stanisław Lem

                    Skomentuj

                    • Yoshua
                      Perwers
                      • Mar 2007
                      • 1374

                      trollu won z tego forum.
                      " - Fajny masz korek od wanny.
                      - Taki tam...
                      - ...Ale gra empetrójki"

                      Skomentuj

                      • Gadżeciara
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 5

                        pytanie, jezeli dla wiekszosci panow figura nie ma znaczenia, to skad sie biora te wieszaki u ich boku, bo wiekszosc prowadza sie z takimi...
                        gadżeciki mniam...

                        Skomentuj

                        • YoungStallion
                          Perwers
                          • Jul 2005
                          • 1184

                          Pewnie ze figura ma znaczenie. Jak ktos twierdzi ze nie to klamie.
                          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                          Stanisław Lem

                          Skomentuj

                          • brzydki27

                            ja sie wypowiem dla mnie zdecydowanie bardziej podniecające są kobiety z nadwagą niż tzw "szkieletory" ideał to: lekki brzuszek, pulchniutka pupa na której wiadomo idelanie siadają klapsy mięciutkie udka które świetnie sie masuje i bioderka szersze od obcenie ustalonych norm, dostaje wymiotów na widok przegłodzonych (szczupłych) kobiet jeszcze jak kości odstają bleeee najśmieszniejsze jest to że znajome które uważają sie za grube moim zdaniem wyglądają świetnie koleżanka Enea wkleiła fotki dwóch babek które wiekszość mężczyzn i kobiet uważało by za grube, dla mnie tak mniej więcej wygląda ideał

                            Skomentuj

                            • kamil11
                              Świętoszek
                              • Aug 2006
                              • 32

                              Ja również dołaczam się do waszych wypowiedzi i stwierdzam że również wolę puszyte panie i puszyste ich ciałka. bardzo mnie podniecają kobiety które są "pulchniutki"

                              Skomentuj

                              • CezaryCezary
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 19

                                mi sie Joanna Liszowska podoba to jest super baba chcialbym ja....
                                Bless Ya!

                                Skomentuj

                                Working...