W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak znaleźć seks w necie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • takitamproblem
    Świntuszek
    • Feb 2014
    • 79

    #61
    wchodzisz na portale randkowe i masz zasadniczo dwie opcje, jedna to jak wyżej ktoś wspomniał "takie tam na hawajach", goła klata, kaloryfer, okularki przeciwsloneczne i samochód. W opisie na przykład coś w rodzaju "jestem prezesem własnej firmy".
    Tylko potem musiałbyś na przykład skołować auto ze zdjęcia, zrobić rzeźbę a to może być problem. Chyba że na same przyciemniane okularki wyrwiesz.
    Gorszym piczomagnesem jest udawane zainteresowanie. Ja we wiadomościach zawsze odnosiłem się do opisu dziewczyn i w ten sposób wiele z nich mi odpisywało. Jedna chciała seksu, wprawdzie taka mocna 5/10 ale mi się podobała tylko ja pipa byłem i się wtedy bałem, po drugim spotkaniu dała sobie spokój.
    Sprawdzając profile konkurencji widziałem że panowie typu 1 mieli w cholerę nieporównywalnie większe wzięcie niż tacy jak ja.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      #62
      Napisał solstafir
      Mówiąc "pokrewną duszę" miał na myśli za****stą wolną dupeczkę. Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości.
      Jeśli piszesz do mnie to wyjaśnie nieskromnie że sam niewiedząc czemu w życiu realnym mam niezłe powodzenie i gdybym był "zaliczaczem" to bym mógł zaliczać ósemki, dziewiątki czy nawet dziesiątki.
      Natomiast jestem na tyle skomplikowany że mnie to nie jara.
      Uwieźć mnie można głębokim umysłem i niebanalnym spojrzeniem na świat A z tym niestety ciężej bo albo kobiety są zamknięte w sobie albo głupie.
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Lalia
        Świętoszek
        • Dec 2015
        • 20

        #63
        moje zdanie w temacie jest takie:
        kobiety od zawsze decydowały o tym czy odpowiedzą na zaloty jakiegoś pana, czy nie. to one wybierały, suma summarum. różne względy mają na to wpływ, ale nie o tym tu. natomiast mężczyźni znani ze swej niepokornej natury-są słabo wybredni i lecą na ilość. kobieta zawsze dąży do tego żeby mieć najlepszego meżczyznę z dostępnych, dlatego też liczy sie zaprezentowanie i podejście, nietuzinkowe ofkorz spotkac kobiety na seks więc można wszędzie właściwie, kluczyk jest w tym jak się rozgrywa taką znajomosć, jaki się zachowujesz i co masz do powiedzenia. dlaczego tak? bo kobiety pożądają za wyjątkowość, za wiedzęł, pasje. jednym słowem-czuje motylki, kiedy w jej oczach kiedy jej imponujesz.

        kobiety znaleźć na seks mogą mężczyznę bardzo szybko. mężczyźni natomiast mają trochę utrudnione zadanie, o ile oczywiście nie obniżają swoich standardów i nie biorą wszystkiego, co wchodzi w łapki wszystko jest jednak do zrobienia.

        zgodzę się z panem lekko narcyzowatym, że trudniej teraz zaleźć kogoś, kto by fascynował nie tylko ciałem, ale i umysłem. co najśmieszniejsze mówię to w czasach, kiedy dostęp do informacji jest nieograniczony no ale cóż, jak widać, nie każdy wykorzystuje szansę na wzbogacenie się intelektualnie.

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #64
          Brawo Lalia, bardzo dobre podsumowanie.
          Zglosilbym tylko zastrzezenia do pewnej kwestii.
          Jesli tak latwo kobietom o sex - czemu jest tak duzo wyposzczonych jak wilki w zimie?
          Same sobie odmawiaja bo chca tych najlepszych a najlepszy moze byc JEDEN.
          Cala reszta jest GORSZA od tego jednego wiec dla kobiety sie nie nadaje wiec mimo iz niby kobieta moze miec wszystko i kazdego kiedy zechce - jej cipka az piszczy za facetami a ona chodzi miesiacami w celibacie.
          Widzialem na wlasne oczy ten GŁÓD w oczach kobiety gdy spojrzala na fajnego faceta mijajac go na ulicy. (Szczerze mowiac - nie na mnie.)

          Skomentuj

          • Lalia
            Świętoszek
            • Dec 2015
            • 20

            #65
            zważ na to jak jestesmy uwarunkowani biologicznie. mężczyzna ma spłodzić jak najwięcej dzieci, zachować ciągłość gatunku, kobieta natomiast ma rodzić dzieci temu, który ma dobre geny, tak, żeby potomstwo było silne. tak to można mechanicznie zobrazować. dlatego mężczyźni są zaprogamowani na ilość, a kobiety na jakość. mężczyzna musi być tym najlepszym z ogólnodostępnej puli i to się kalkuluje, żeby na takiego poczekać. poza tym sa jeszcze uwarunkowania społeczne, takie jak "kobieta powinna się szanować'. chyba nie musze tłumaczyć co mam na myśli dlatego kobiety nie raz i nie dwa wolą poczekać na tego, który w danej chwili wydaje się najodpowiedniejszym kandydatem.

            musze też dodać, że taka jest też gra psychologiczna między kobietą, a mężczyzną, że to mężczyzna zdobywa, a kobieta jest niedostępną. zauważ, że na związki mężczyźni zazwyczaj wybierają kobiety, które cenią sobie pewne wartości i nie latają z podwiniętą sukienką do góry oczywiście-są gusta i guści, każdy celuje w swój target, jednak-tak to właśnie działa

            Skomentuj

            • solstafir
              Banned
              • Aug 2012
              • 779

              #66
              Lalia dobrze gada, polać jej.

              Napisał znowuzapilem
              Jeśli piszesz do mnie to wyjaśnie nieskromnie że sam niewiedząc czemu w życiu realnym mam niezłe powodzenie
              Mogę ci nawet powiedzieć. Bo jesteś dobrze przypakowany.

              Napisał znowuzapilem
              i gdybym był "zaliczaczem" to bym mógł zaliczać ósemki, dziewiątki czy nawet dziesiątki.
              Natomiast jestem na tyle skomplikowany że mnie to nie jara.
              Uwieźć mnie można głębokim umysłem i niebanalnym spojrzeniem na świat.
              Powyżej przykład jak należy bajerować laseczki.

              Skomentuj

              • nikolen423
                Świętoszek
                • Dec 2015
                • 1

                #67
                Portale randkowe

                Myślę, że dobrym pomysłem były by skorzystanie z portali randkowych, gdzie kobiety zamieszczają swoje anonse i chętnie umawiają się na spotkania z nowo poznanymi panami. Pytanie jeszcze czego tak na prawdę szukasz? Jeśli chodzi ci głównie o seks to najlepiej zarejestruj się na jakimś portalu Ciach i reklamy wystarczy... bo to jest najszybszy i najłatwiejszy sposób na to by poznać jakąś Panią chętną na erotyczne igraszki
                0statnio edytowany przez iceberg; 07-12-15, 22:43.

                Skomentuj

                • piotr4157
                  Świętoszek
                  • Feb 2015
                  • 49

                  #68
                  Bardzo ciezko choc mi z zona udalo sie poznac pare choc szukalismy pani

                  Skomentuj

                  • Siarczan_Potasu
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2014
                    • 330

                    #69
                    Zgadzam się z Lailą, jednak do jej wypowiedzi dodałbym kwestię wymagań kobiecych. Otóż kobiety bardzo często mierzą bardzo wysoko, wyżej niż miejsce w którym same się znajdują. Są tak nauczone przez środowisko, w którym się obracały (koleżanki, rodzina, media), że liczą się tylko książęta i na żadnego giermka nie spojrzą, chociaż im samym daleko do bycia księżniczkami.

                    2ofus78, z Tobą też się zgadzam, przyczyn blokady szukałbym jeszcze w strachu przed odrzuceniem i spoczęciem facetów na laurach po zaliczeniu.
                    My wiemy co to znaczy dostać kosza. One nie są przyzwyczajone do bycia odtrąconymi, więc taka odmowa bzyknięcia mogłaby podburzyć ich pewność siebie, dlatego unikają ryzyka. Strach przed przylepieniem łatki "łatwa" też robi swoje.
                    Gdybym był kobietą wysyłałbym subtelne sygnały, a nawet postarałbym się przesłać jasny komunikat do fajnego faceta przez koleżanki/kolegów, ale nie odważyłbym się od razu mówić "bierz mnie tu i teraz" w przypadku pragnienia czegoś więcej niż kilku wspólnie spędzonych nocy. Wielu mężczyznom po zaliczeniu nie chciałoby się dalej gonić króliczka, gdyż ich główny cel został już zdobyty. Podteksty seksualne, wdzięczenie się, kontakt fizyczny (niby przelotny, tak od niechcenia), śmianie się z największych sucharów jak najbardziej, by tylko gość wiedział, że jest chętna, ale natychmiastowe bzykanie to często samobój dla kobiet.

                    Skomentuj

                    • Kacperator
                      Świętoszek
                      • Jun 2013
                      • 12

                      #70
                      Polecam zbiornik.com (bezpłatny, im bogatszy profil tym lepiej), wiadomo jak wszędzie trochę "oszołomów" ale dość dużo osób i sporo realnych
                      Dyplomowany masażysta, dyskrecja w standardzie

                      Skomentuj

                      • Lalia
                        Świętoszek
                        • Dec 2015
                        • 20

                        #71
                        jesli chodzi o wymagania, to kobiety zdecydowanie zawyżają progi, ale do pewnego momentu u większości wystepuje to, o czym wspominasz, czyli szukanie księcia z bajki. obniżenie tych wymagań nadchodzi nieubłaganie wraz z tykającym zegarem biologicznym kobiety swoją falę najlepszości, że tak kolokwialnie to nazwę, mają mniej więcej do ok 28 roku życia, kiedy ich atrakcyjność fizyczna od tego momentu zaczyna maleć, oczywiście w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy to atrakcyjność zwiększają właśnie około 30 i rośnie, dlaczego? bo dla kobiety ważne są zasoby finansowe jakie posiada i status, który zapewnia im poczucie bezpieczeństwa etc., a żeby takowe wymogi sobie wypracować, potrzeba czasu.
                        także stan czekania na księcia z czasem zawsze ulegnie zmianie i kobieta obniży swoje wymagania.

                        kobiety są niedostępne, bo zazwyczaj handlują seksem, jako przynętą na mężczyzn. obietnica słodkiego spełnienia, nakręcanie. to element gry

                        co do odmowy seksu....hm...spróbuj tak zrobić, ale jednocześnie nakręcaj ją nadal i adoruj, zobaczysz co sie będzie działo
                        0statnio edytowany przez Lalia; 13-12-15, 22:20.

                        Skomentuj

                        • ogo.thai
                          Ocieracz
                          • Apr 2015
                          • 134

                          #72
                          oj Lali, znam wiele przykładów pań po 30 ciągle atrakcyjnych (a nawet bardziej niż ok 20) i facetów po 30 na równi pochyłej. tu już przesadziłaś z generalizacją

                          Skomentuj

                          • Lalia
                            Świętoszek
                            • Dec 2015
                            • 20

                            #73
                            ale czy ja mówię, że nie są atrakcyjne? nie. po prostu ta atrakcyjność zaczyna spadać, a zegar biologiczny każe szukac, dlatego wymagania zostają obniżone

                            dla lepszego zobrazowania sytuacji poczytaj, wtedy będziemy dyskutować

                            Skomentuj

                            • ogo.thai
                              Ocieracz
                              • Apr 2015
                              • 134

                              #74
                              Napisał Lalia
                              ale czy ja mówię, że nie są atrakcyjne? nie. po prostu ta atrakcyjność zaczyna spadać, a zegar biologiczny każe szukac, dlatego wymagania zostają obniżone

                              dla lepszego zobrazowania sytuacji poczytaj, wtedy będziemy dyskutować
                              i wyjdzie mi kobieta jak u Dostojewskiego - płocha, głupia ale chętna, na zamążpójście gotowa od kiedy lico jej czerwienią przepełnione albo jak u Remarque - zawsze czekająca na chłopa w domu nawet jak śmierdzi krwią swych kompanów. Zostaje Biblia, Koran i badania Kinseya

                              a jeszcze jest samolubny gen, ale to już Twój argument

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                #75
                                Lalia, bardzo czytelnie i prawdziwie napisane. Jest wiele wyjątków od reguły ale generalnie tak to wygląda.
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...