W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pończochy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zagubiona
    Ocieracz
    • Jun 2010
    • 183

    #91
    Hmm to ja może kogoś zdziwię, ale na moje nogi pończoch chyba nie ma :/przynajmniej ja takich nie znalazłam Z racji mojego wysokiego wzrostu, nogi też mam długie, ostatnio przy kupnie spodni wyszło 117cm. Nawet na studniówkę zmuszona byłam pójść w rajstopach, ehh życie życie...
    Zazdroszczę wszystkim kobietkom, które mogą sobie pozwolić na pończoszki, seksowne to baaardzo jest.
    Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

    Skomentuj

    • swawolna_n
      Erotoman
      • Nov 2009
      • 503

      #92
      Napisał Karookarolina
      Ja jeszcze takich ponczoch do pasa nie nosiłam, ale samonosne do spodniczki jak najbardziej. Nie czułam, żeby się sciągały. Swawolna moze zle rozmiar dobrałas? Ja nigdy nie mam takiego problemu, kupuje z tym węższym paskiem koronki, z trzema silikonowymi paskami od spodu.
      Rozmiar raczej dobry, tylko gorąco wtedy było i skóra pod tymi silikonowymi paskami się pociła i przez to się ześlizgiwały, bo nie było przyczepności. Nogi mam szczupłe mocno, ale chyba nie aż tak, żeby to stanowiło problem.
      "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
      a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

      Skomentuj

      • Adonnis
        Banned
        • Feb 2009
        • 234

        #93
        w każdym razie lubię pończochy... chętnie sprośne...
        dziewczyny pokażcie jakieś fotki, bo mi się wyobraźnia lasuje

        Skomentuj

        • robertkuc
          Świętoszek
          • Jun 2010
          • 1

          #94
          alternatywa na pończochy z pasem - Strippante

          Polecam alternatywę na pończochy z pasem
          Dokonałem zakupu Strippantei mojej partnerce bardzo przypadły do gustu.(nie wspominam już o mnie)
          Towar pierwsza klasa.
          0statnio edytowany przez Kata; 25-06-10, 06:36. Powód: Bez reklamy proszę

          Skomentuj

          • Nikita
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 237

            #95
            ja zawsze noszę samonośne, nie trawię rajstop. mój jakiegoś super fetyszu nie ma, ale czasem mnie z chęcią pobzyka w pończochach i szpilkach.

            Skomentuj

            • koneser666
              Erotoman
              • Aug 2010
              • 503

              #96
              Nie ma nic piękniejszego niż kobiece nogi w pończochach, a już z pasem to wogóle:-) rajstopy natomiast jak dla mnie są aseksualne..
              HATE ME!

              Skomentuj

              • fotogeniczny
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2009
                • 351

                #97
                rajstopy są bleee tak samo jak majciochy wyszczuplające - powodują u mnie natychmiastowe zwiotczenie, a pończochy z pasem odwrotnie
                Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                Skomentuj

                • MalaMegi
                  Świętoszek
                  • Aug 2010
                  • 34

                  #98
                  uwielbiaaaaaam! czasem są to samonośne, czasem do pasa, mogą być kabaretki (czarne), w niczym nie czuję się tak seksownie

                  Skomentuj

                  • els
                    Świntuszek
                    • Apr 2009
                    • 47

                    #99
                    kabaretki i samonośki! Przy samonośkach krew z mózgu mi odpływa, maxymalne podniecenie.
                    If you want to be faithful to someone or something, start by being faithful to yourself.
                    Paulo Coelho

                    Skomentuj

                    • Adonnis
                      Banned
                      • Feb 2009
                      • 234

                      jeny, jeny, fajnie gdyby jeszcze eroticon zapodał jakieś fotki...

                      oczywiście zgodnie z regulaminem w pippcie... szał!

                      Skomentuj

                      • kurczakwa
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2010
                        • 256

                        Oj moja często zakłada z pasem jak robimy sobie erotyczny wieczór potem w sypialni zdejmuje dopiero po seksie . Ostatnio namówiłem ją by założyła jak byliśmy na weselu kolegi i każdy chciał z nią tańczyć! Najlepsze było jak były konkursy i świadek wziął ją na barana sukienka sie podwinęła i widać było i koronkę i pas i skape stringi na pupie chyba każdemu stanął !najlepsze że w ferworze zabawy nie zauważyła i biegali tak pare minut. Ja najbardziej lubie białe
                        gg 24183013 pisz śmiało

                        Skomentuj

                        • Adonnis
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 234

                          uwielbiam pończochy na długich, ruchliwych i sprośnych nogach mojej ukochanej! chce mi się ruchać! i... pogadać z braku towarzystwa... ale uda! chce mi się też wsadziić w dupę!

                          Skomentuj

                          • amateur
                            Banned
                            • Sep 2010
                            • 33

                            Uważam, że pończochy podkreślają kobiecość. Panie wyglądają w nich bardzo seksownie. Zawsze gdy przechodzę obok sklepu z tego typu asortymentem to nie mogę oderwać wzroku od wystawy. Gdyby dziewczyna, która poszłaby ze mną na randkę miała na sobie pończochy, to serce biłoby mi jeszcze szybciej.

                            Skomentuj

                            • koneser666
                              Erotoman
                              • Aug 2010
                              • 503

                              Moja żona czasem je zakłada, wprawdzie najczęściej samonośne, ale jednak to coś zupełnie innego niż rajstopy. Sama świadomość że je ma na sobie, działa na mnie niezwykle podniecająco :-)
                              HATE ME!

                              Skomentuj

                              • Adonnis
                                Banned
                                • Feb 2009
                                • 234

                                co tam wiele gadać, gdy moja suczka ma na sobie pończoszki stoi mi jak cholera!

                                Skomentuj

                                Working...