W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pończochy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pannaanastazja
    Erotoman
    • Jul 2011
    • 396

    Cieszę się iż ktoś się ze mną zgadza. Najbardziej są irytujące te już po 30 , zaniedbane kobiety w workowatych ubraniach narzekające że nikogo nie mają ? Facet nie poleci na niezadbaną kobietę której hobby to marudzenie. Wszystko co tandetne może być fajne w łóżku
    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

    Skomentuj

    • Wujek

      Ja sie nie znam. Jeszcze rzadna kobieta dla mnie w samych pończocha nie wyskoczyła. Więc mam okrojoną wizję.

      Skomentuj

      • pannaanastazja
        Erotoman
        • Jul 2011
        • 396

        Napisał krauzak
        . Jeszcze rzadna kobieta dla mnie w samych pończocha nie wyskoczyła. Więc mam okrojoną wizję.
        No faktycznie, żadna
        „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

        Skomentuj

        • Wujek

          Oj tam oj tam. Jest 23 a ja po 4 piwie

          Skomentuj

          • pannaanastazja
            Erotoman
            • Jul 2011
            • 396

            rozumiem, swoją drogą jeśli mowa o pończochach z chęcią bym je nosiła też do szortów ale niestety widoczna koronka mogła by gorszyć nasze cudowne, zacofane społeczeństwo ( jestem szczupła i nie mam cellulitu więc gołe uda u mnie raczej nie rażą)
            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

            Skomentuj

            • bravv
              Świętoszek
              • May 2010
              • 45

              Napisał pannaanastazja
              rozumiem, swoją drogą jeśli mowa o pończochach z chęcią bym je nosiła też do szortów ale niestety widoczna koronka mogła by gorszyć nasze cudowne, zacofane społeczeństwo ( jestem szczupła i nie mam cellulitu więc gołe uda u mnie raczej nie rażą)
              E tam, od razu gorszące... jakby tak dziewczyny latały po ulicach to wcale bym nie narzekał, ani troszeczkę. Z drugiej strony spowszedniałoby to, i już nie byłoby tej ekscytacji jak teraz, gdy czasami wiem (i tylko ja wiem), że dziewczyna ma właśnie pończochy pod spodniami/sukienką/spódniczką, no i co stanie się zaraz, gdy nie będzie nikogo w pobliżu...

              Skomentuj

              • pannaanastazja
                Erotoman
                • Jul 2011
                • 396

                Napisał bravv
                E tam, od razu gorszące... jakby tak dziewczyny latały po ulicach to wcale bym nie narzekał, ani troszeczkę. Z drugiej strony spowszedniałoby to, i już nie byłoby tej ekscytacji jak teraz, gdy czasami wiem (i tylko ja wiem), że dziewczyna ma właśnie pończochy pod spodniami/sukienką/spódniczką, no i co stanie się zaraz, gdy nie będzie nikogo w pobliżu...
                Niby tak ale raz wyskoczyłam w samonośkach i szortach do sklepu po bułki itp po drodze spotkałam się z 2473543245 chamskimi komentarzami że wyglądam jak dziwka więc wole nie ryzykować.
                Brayy to aż tak działają na Ciebie pończochy?
                „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                Skomentuj

                • bravv
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 45

                  Napisał pannaanastazja
                  Niby tak ale raz wyskoczyłam w samonośkach i szortach do sklepu po bułki itp po drodze spotkałam się z 2473543245 chamskimi komentarzami że wyglądam jak dziwka więc wole nie ryzykować.
                  Brayy to aż tak działają na Ciebie pończochy?
                  No cóż, najwyraźniej ludzie jeszcze są zbyt ograniczeni...

                  Czy aż tak działają na mnie? Mogę mieć zupełny brak ochoty na seks, może się wszystko palić i walić, a jak tylko je ujrzę na jakichś damskich nogach... a niech się pali i wali dalej, mnie to tam rybka.

                  Skomentuj

                  • pannaanastazja
                    Erotoman
                    • Jul 2011
                    • 396

                    Gdzie się podziali tacy mężczyzni ahahhaa
                    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                    Skomentuj

                    • bravv
                      Świętoszek
                      • May 2010
                      • 45

                      Napisał pannaanastazja
                      Gdzie się podziali tacy mężczyzni ahahhaa
                      Tu!

                      Skomentuj

                      • marvick_75
                        Świntuszek
                        • Feb 2010
                        • 59

                        Napisał pannaanastazja
                        Gdzie się podziali tacy mężczyzni ahahhaa
                        brawo za twoje podejscie zgodze sie ze nasz kraj jest jeszcze "lekko"zacofany a jezeli chodzi o facetow to fetysz ponczoch jest zjawiskiem na skale masowa
                        .........nylon fetish fan........

                        Skomentuj

                        • Tinytoon
                          Świętoszek
                          • Aug 2009
                          • 32

                          To akurat żadna nowość, dopisuję się do tego klanu. Anastazja wiesz co masz jutro założyć?

                          Skomentuj

                          • pannaanastazja
                            Erotoman
                            • Jul 2011
                            • 396

                            pończochy ;P Za gorąco w samych szortach będę paradować
                            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                            Skomentuj

                            • Tinytoon
                              Świętoszek
                              • Aug 2009
                              • 32

                              Czego się nie robi by się podobać płci brzydkiej..

                              Możesz się przemęczyć, w końcu od jutra ma być już mniej ładnie za oknem

                              Skomentuj

                              • marvick_75
                                Świntuszek
                                • Feb 2010
                                • 59

                                Napisał pannaanastazja
                                pończochy ;P Za gorąco w samych szortach będę paradować
                                to w takim przypadku wole chlodniejsze pory roku...
                                .........nylon fetish fan........

                                Skomentuj

                                Working...