W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pończochy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marekk
    Ocieracz
    • Sep 2009
    • 142

    Ja mam podobną sytuację jak huawai.

    Też sprezentowałem ukochanej pass, takie super stringi i pończoszki i raz założyła na walentynki rok temu. Później sprezentowałem jej jeszcze raz pończoszki przypinane do pasa i inne stringi, ale tego zestawu jeszcze mi nie zaprezentowała. Sama twierdzi, że jest stworzona do takich ubiorów, ale jakoś coś jest nie tak skoro odstawia to do szafy. A szkoda, bo wygląda rewelacyjnie. Stąd taki mój mały fetysz pończoch na pasie.
    Pończochy to mój fetysz

    Skomentuj

    • Ponczoszka
      Świętoszek
      • Jan 2010
      • 18

      Zagłosowałam na samonośne, paska nie mam. To przez przyzwyczajenie chyba. Kabaretki też lubię. Ogólnie pończochy są lepsze od rajstop szczególnie w cieplejsze dni.

      Skomentuj

      • kamil1422
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 139

        Pończochy są świetne. O ile rajstopy nie podobają mi się w ogóle, wręcz odrzucają mnie, to pończochy + ładna bielizna stanowczo zachęcają do akcji. Panie w pończochach - jestem na tak!

        Skomentuj

        • huawai
          Świntuszek
          • Jan 2011
          • 88

          Napisał Marekk
          Ja mam podobną sytuację jak huawai.

          Też sprezentowałem ukochanej pass, takie super stringi i pończoszki i raz założyła na walentynki rok temu. Później sprezentowałem jej jeszcze raz pończoszki przypinane do pasa i inne stringi, ale tego zestawu jeszcze mi nie zaprezentowała. Sama twierdzi, że jest stworzona do takich ubiorów, ale jakoś coś jest nie tak skoro odstawia to do szafy. A szkoda, bo wygląda rewelacyjnie. Stąd taki mój mały fetysz pończoch na pasie.
          Może ktoś ma pomysł,abyśmy mogli skutecznie namówić swoje kobiety na to.Tylko,że bardziej podobało by mi się jakby to kobieta z własnej inicjatywy zrobiła niż ja musiał bym o to blagać.

          Skomentuj

          • Marekk
            Ocieracz
            • Sep 2009
            • 142

            hehe no właśnie. Mi się o to rozchodzi bardzo, że nia ma po jej stronie inicjatywy. A z namawianiem dałem sobie spokój, nie to nie trudno, muszę cierpieć. Choć po cichu liczę, że może coś na Walentynki będzie
            Pończochy to mój fetysz

            Skomentuj

            • huawai
              Świntuszek
              • Jan 2011
              • 88

              No to mamy tak samo,ja już od prawie roku nie proszę bo nie przynosiło to rezultatów.A walentynek nie obchodzimy wiec liczyć nawet nie ma na co

              Skomentuj

              • kempes
                Świętoszek
                • Feb 2011
                • 17

                Moja kobieta czesto zakłada pończochy, zwłaszcza do łóżka bo wie że mnie to kreci Do tego szpilki lub kozaczki na obcasie i odlatuje Lubie ciemne pończochy samonośne, zwłaszcza cienkie. Za kabaretkami nie przepadam, no chyba że z małym oczkiem.

                Skomentuj

                • 85kacper
                  Świętoszek
                  • Feb 2011
                  • 15

                  Napisał kempes
                  Moja kobieta czesto zakłada pończochy, zwłaszcza do łóżka bo wie że mnie to kreci Do tego szpilki lub kozaczki na obcasie i odlatuje Lubie ciemne pończochy samonośne, zwłaszcza cienkie. Za kabaretkami nie przepadam, no chyba że z małym oczkiem.
                  oo to za długa bym moją partnerkę rozbierał, a po drugie to chyba plywalibysmy w pokoju..

                  prosto łatwosz szybko i przyjemnie, a i tak ładnie - samonośki

                  Skomentuj

                  • Kassik
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 17

                    Do pasa,najlepiej ze szwem

                    Skomentuj

                    • Dyktator
                      Ocieracz
                      • Dec 2009
                      • 184

                      Napisał Kassik
                      Do pasa,najlepiej ze szwem
                      aż mi ślinka pociekła
                      tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                      tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                      Skomentuj

                      • huawai
                        Świntuszek
                        • Jan 2011
                        • 88

                        Napisał Dyktator
                        aż mi ślinka pociekła
                        nie tylko tobie

                        Skomentuj

                        • Marekk
                          Ocieracz
                          • Sep 2009
                          • 142

                          Mmmm pończochy i szpilki.... no tylko pozazdrościć kempes
                          Pończochy to mój fetysz

                          Skomentuj

                          • Malgorzata
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2011
                            • 196

                            czarne lub cieliste. Z koronką, samonośne. Nie noszę praktycznie rajstop tylko pończochy.

                            Skomentuj

                            • Lilith.
                              Erotoman
                              • Feb 2010
                              • 439

                              Podpisuję się pod postem poprzedniczki
                              Bardzo lubię pończochy, ale tylko czarne. Za to rajstop nie znoszę, uczucie ich opinania się na udach jest okropne.
                              Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                              Skomentuj

                              • Malgorzata
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2011
                                • 196

                                do spódnic, spódniczek i sukienek zawsze noszę pończochy. Przy -17 noszę spodnie.

                                Skomentuj

                                Working...