W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kompleks małego biustu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kochany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2006
    • 313

    Ale to i tak kobiety zawsze znajdują u siebie wiecej wad niz my.......a niby plec piekna
    Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      Napisał rojze
      Faceci nie przejmuja sie rozmiarami piersi swoich partnerek. Są zbyt zajeci rozmiarami swoich penisów.
      ale nie powtarzają tego 2x dziennie swoim kobietom
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        Napisał YoungStallion
        ale nie powtarzają tego 2x dziennie swoim kobietom
        Doprawdy?.........
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          Napisał rojze
          Doprawdy?.........
          Jeśli kobieta stanowczo odpowiadałaby, że rozmiar jest OK, to myślę, że mało jest facetów, którzy mogliby gderać o tym samym kilka razy dziennie ;>>>
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            Znaczy się, musiałam mieć pecha i spotkać tyle wyjątków.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              Napisał rojze
              Znaczy się, musiałam mieć pecha i spotkać tyle wyjątków.
              ................................................. no
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • Łukasz85
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2006
                • 374

                Mi wisi wielkosc Tzn na razie zadna nie narzekala , a co mowi kolezance albo co mysli , to juz jej sprawa , jak jest nie szcera to jej problem . Ale gdybym jej mial marudzic przy kazdej okazji , jakiego to mam malego , to od****la by
                Eks nie miala duzych i do tego miala nierowne , zadny cyc nie jest idealnie rowny , bylo to bardzo widoczne i jakos nie widzialem problemu w tym -lubilem sie nimi bawic i tak Problemem bylo , ze czesto sluchalem jakie sa be , jak to ona nie pojdzie na operacje i w ogole , zesrac sie bylo mozna . Ale bylo minelo W miedzy czasie chwycilem wieksze i mniejsze ,rowne i rowniejsze Jest fajne Ale cyc to nie wszystko .

                Skomentuj

                • zbigi
                  Ocieracz
                  • Nov 2006
                  • 127

                  Małe Są Piene Duże Są Piekne A Najpiekniejsze Są Osoby Którą Się Kocha!!!!!!!!!!!!!!!! I Tyle!!!

                  Skomentuj

                  • CzarnY_2000
                    Erotoman
                    • Nov 2006
                    • 342

                    Mam pytanie, mianowicie, części forumowiczów podobają sie małe biusty, i innym znowu duze, a jeszczcze innym olbrzymie.
                    Zamieszczam tutaj pare zdjeć i proszę abyście sie wypowiedzieli co o tych zdjęciach sądzicie i które wam się podobają.
                    Ps. Na tych 2 pierwszych fotkach nie są nastolatki tylko dorosłe panie.

                    Skomentuj

                    • DarkAngel
                      Perwers
                      • Nov 2006
                      • 1020

                      Osobiście podobają mi się piersi większe od tych, które posiada pani z obrazka nr 2, a mniejsze od pani z obrazka nr 3.
                      Tak czy siak nie piersi świadczą o kobiecie, lecz to, co ma w główce .
                      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                      Skomentuj

                      • CzarnY_2000
                        Erotoman
                        • Nov 2006
                        • 342

                        Napisał DarkAngel
                        Osobiście podobają mi się piersi większe od tych, które posiada pani z obrazka nr 2, a mniejsze od pani z obrazka nr 3.
                        Tak czy siak nie piersi świadczą o kobiecie, lecz to, co ma w główce .

                        DarkAngel zgadza sie, ale wyglad u kobiety też jest ważny.

                        Skomentuj

                        • DarkAngel
                          Perwers
                          • Nov 2006
                          • 1020

                          Napisał CzarnY_2000
                          DarkAngel zgadza sie, ale wyglad u kobiety też jest ważny.
                          Dla mnie liczy się to, że kobieta o siebie dba.
                          Nie patrzę na tuszę, itp. itd.
                          Chodzi o to, by trzymała odpowiednią higienę, by starała się wyglądać kobieco...
                          Ot co .

                          Choć fakt, możliwe, że twierdzę tak z powodu tego, że do przeszłości nie wracam, a obecnie [od dłuższego czasu] mam dziewczynę, która jest, jak dla mnie, idealna i pod względem psychiki, jak i ciała..
                          Cóż, zatem nie bierzcie mojej oceny pod uwagę - jest subiektywna.
                          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                          Skomentuj

                          • Corleone
                            Świntuszek
                            • Apr 2006
                            • 91

                            CzarnY_2000 1,3,4 foto .. sliczne panie, a co do piersi to zawsze wolalem male/mniejsze
                            "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

                            Skomentuj

                            • CzarnY_2000
                              Erotoman
                              • Nov 2006
                              • 342

                              Napisał DarkAngel
                              Dla mnie liczy się to, że kobieta o siebie dba.
                              Nie patrzę na tuszę, itp. itd.
                              Chodzi o to, by trzymała odpowiednią higienę, by starała się wyglądać kobieco...
                              Ot co .
                              Lecz do wygladu zewnętrznego kobiety, wlicza sie jak ona sie ubiera czy na "topie", czy dba o linię. Czy chodzi do kosmetyczki, chodź nie wszystkie panie muszą do niej chodzić, by byś ładnymi.

                              Skomentuj

                              • DarkAngel
                                Perwers
                                • Nov 2006
                                • 1020

                                Napisał CzarnY_2000
                                Lecz do wygladu zewnętrznego kobiety, wlicza sie jak ona sie ubiera czy na "topie", czy dba o linię. Czy chodzi do kosmetyczki, chodź nie wszystkie panie muszą do niej chodzić, by byś ładnymi.
                                Eee...
                                Wybacz, moim zdaniem to, czy kobieta ubiera się "na topie" nie ma NAJMNIEJSZEGO znaczenia. Modę wyznacza społeczeństwo. Ja jestem jednostką, której niekoniecznie ma się podobać to, co większości.
                                Chodzenie do kosmetyczki to moim zdaniem też nie wyznacznik, gdyż ma dziewczyna do takowej nie chodzi, a założyłbym się o pokaźną sumkę, że nie byłbyś w stanie powiedzieć o Niej złego słowa.

                                Chodzi o to, by kobieta miała "to coś" - nie ukrywajmy.
                                To jest dominantem.
                                >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                                Skomentuj

                                Working...