W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kompleks małego biustu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbigi
    Ocieracz
    • Nov 2006
    • 127

    akurat w tym wątku rozmawiamy tylko o piersiach wiec uwagi o inteligencji pań względem wyglądu pozostawmy w innym może przyszłym temacie mnie osobisie podoają sie dwa pierwsze zdjęcia no i zaakceptował bym jeszcze to trzecie kolejne zdecydowanie odpadaja

    Skomentuj

    • Łukasz85
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2006
      • 374

      Ja od dzisiaj gustuje w takich C-D Niebo w rece :] A jakie widoki w pozycjach ,gdzie ja leze i podziwiam he

      Skomentuj

      • ...aneta...
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 107

        rozporek chyba mnie z kimś pomyliłeś

        Skomentuj

        • mariusz12
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 7

          Biedak jak by miał gumową to by se dodmuchał i byłyby wieksze a tak to kicha

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał ...aneta...
            umiecie tylko nażekać że dziewczyny mają kompleksy a jak sie to was tyczy to jest wszystko ok właśnie tacy są faceci!!
            no własnie tacy jestesmy

            Skomentuj

            • ...aneta...
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 107

              chociaz jeden umie sie do tego przyznac. pozdrawiam

              Skomentuj

              • Złośliwiec
                Świntuszek
                • May 2006
                • 77

                Napisał ...aneta...
                umiecie tylko nażekać że dziewczyny mają kompleksy a jak sie to was tyczy to jest wszystko ok właśnie tacy są faceci!!
                Napisał paffcio
                no własnie tacy jestesmy

                no tacy jestesmy... polowicznie... zaden z nas sie nie przyzna ze ma kompleks, po prostu nie bedzie poruszal tego tematu

                a tak szczerze to cos w tym jest... tylko ze my mamy odpowiednai selekcje... jesli moj penis jest maly to nie znajde sobie takiej kobiety ktorej bedzie to przeszkadzalo that's all

                Skomentuj

                • 69Gwiazdeczka
                  Świntuszek
                  • Jan 2007
                  • 47

                  Mnie nikt nie potrafi wyleczyc z kompleksow

                  Skomentuj

                  • Złośliwiec
                    Świntuszek
                    • May 2006
                    • 77

                    Napisał 69Gwiazdeczka
                    Mnie nikt nie potrafi wyleczyc z kompleksow
                    z takim podejsciem za pewno nie...
                    powinnas sama zaczac... jesli ty sie nie polubisz to wiesz jakie tym sprawiasz problemy innym??

                    Skomentuj

                    • 69Gwiazdeczka
                      Świntuszek
                      • Jan 2007
                      • 47

                      Ech.. wiem. Ale poprostu czuje sie malo atrakcyjna i nie potrafie tego zmienic.. Nawet nie wiesz jakbym chciala kiedys wstac rano, popatrzec w lustro i powiedziec 'Ale jestem ladna'.

                      Skomentuj

                      • zuzziaa
                        Świntuszek
                        • Nov 2006
                        • 52

                        Ja tez mam maly biust mimo ze niedlugo skoncze 19 lat jest mi wstyd jak mam zalozyc kostium i wyjsc na plaze.. to jest glupie uczucie dlatego poszukalam w necie i znalazlam cos ciekawego:




                        i jeszcze jedno




                        i chyba sie zdecyduje na zakup pierwszego preparatu, bo jest do uzytku zewnetrznego. boje sie ze po herbatce moga wystapic jakies nieporzadane efekty a poza tym, nie wiem, jak herbatka 'bedzie wiedziala' ze ma zadzialas akurat na biust?

                        Skomentuj

                        • logimen

                          Taa... moja eks tez miala taki kompleks, jest cholernie uparta. Jak sobie cos ubzdura w glowie to tak musi byc. Ja jej mowie ze mi sie podobaja jej male piersi, a ona swoje i probowala mi wmawiac, ze skoro jej samej sie one nie podobaja to mnie tez nie. Dziwna troszke byla, niedowartosciowana chyba i dlatego ciut zakompleksiona. Pomimo ze prawilem jej czasem naprawde duzo komplementow, a szczerze to naprawde podobalo mi sie jej cialo jak i cala ona, od stop do glow To jednak i tak mi nie wierzyla.

                          Skomentuj

                          • 69Gwiazdeczka
                            Świntuszek
                            • Jan 2007
                            • 47

                            Wiesz co.. ale ja watpie, czy takie rzeczy dzialaja. Oni chca tylko zarobic na zdesperowanych kobietach.

                            Skomentuj

                            • julianna
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 1036

                              tylko pozazdrościc takiecgo chłopaka

                              szkoda, że ONA nie wie co straciła


                              ja w zasadzie tez nie mam nawe srednich, ale muszą wystarczyc mojemu facetowi
                              na szczescie teraz jak karmie to mam większe i jestesmy zadowoleni oboje, dziecko również

                              Skomentuj

                              • zuzziaa
                                Świntuszek
                                • Nov 2006
                                • 52

                                no, byc moze.. ale co zrobic jak nie znosze tego ze mam maly biust teraz to moze nie jest az takie straszne ale za 10 lat to przeciez paranoja miec taki maly

                                Skomentuj

                                Working...