W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Żona nie zgłasza reklamacji- jak u was panowie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mili
    Ocieracz
    • Aug 2014
    • 118

    #46
    a kiedy jej powiedziałes zeby Ci zrobiła loda????bez gierek i innych rzeczy

    Skomentuj

    • Consor
      Ocieracz
      • Dec 2011
      • 187

      #47
      Napisał Mili
      a kiedy jej powiedziałes zeby Ci zrobiła loda????bez gierek i innych rzeczy
      Jedyna szansa, żeby cokolwiek z tego było, to leżymy już w łóżku gotowi do snu. Oczywiście zakładając, że już powoli nie łapie śpiocha. Tak normalnie w dzień, albo poza mieszkaniem...mission impossible.

      Skomentuj

      • Buddha
        Świętoszek
        • Sep 2014
        • 8

        #48
        Dzięki chłopaki. A ja na przyszły rok ślub planowałem...

        Skomentuj

        • Mili
          Ocieracz
          • Aug 2014
          • 118

          #49
          Consor-a próbowałeś?mowiłes,ze bys chciał wiekszej spontanicznosci?Sam pokazywałes ze w dzien i w ciekawym miejscu tez mozna?Inicjowałeś takie akcje ?

          Skomentuj

          • elumar
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2015
            • 289

            #50
            Często takie zachowania kobiety wynoszą z domu, szczególnie gdy przez zdewociałych rodziców seks jest tematem tabu jako coś grzesznego i wstydliwego.
            Lub też w przeszłości trafiły na palanta przed którym się otworzyły i zostały wyśmiane.
            Wprawdzie istnieją terapie pozwalające wyleczyć takie problemy, tyle że najczęściej ludzie wstydzą się z takimi sprawami iść do specjalisty.
            Wolą siedzieć przed komputerem i żalić się na forach.
            Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

            Skomentuj

            • Mili
              Ocieracz
              • Aug 2014
              • 118

              #51
              Spontaniczna w zyciu kobieta bedzie spontaniczna w rejonach o ktorych mówimy....

              elumar-do specjalisy ,to by musiała chciec isc ta probelmatyczna żona ,a ona nie zechce,jeszcze się oburzy ,że ktoś robi z niej chorą?
              Ktoas próbował pchać kogokoliwiek na jakąś terapię na siłę?Widzieliście jak sie zapiera rękami i nogami ?Czy jeszcze nie?

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #52
                Jesteś niewiarygodnie niepoprawnym optymistą.
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • netmaniac
                  Świntuszek
                  • Jun 2010
                  • 76

                  #53
                  wiarus, ten typ tak ma - ja również. kiedyś coś się zmieni. pytanie czy na + czy na minus?

                  a propo tego o czym pisał on82 (że któraś z tu wspominanych żon nawet jak jest podniecona to słowem nie powie). moja uwielbia całą serię książek o Greyu (znacie prawda?), dziś mi powiedziała, że podniecały ją w zasadzie wszystkie fragmenty erotyczne z tej książki. Ale co z tego? nie przypominam sobie, byśmy chociaż raz uprawiali seks, bo ona się naczytała, napaliła i nie mogła wytrzymać. Zamykała książkę i szła spać. One boją się mówić o popędzie, pożądaniu, podnieceniu. Tzn moja o tym mówi, ale tylko w formie żartów. Bardzo lubi żartować w taki sposób, ale jeśli chodzi o poważne powiedzenie co i jak, to już nic z tego.

                  Skomentuj

                  • Lija
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2011
                    • 277

                    #54
                    Nie pomyśleliscie nigdy ,ze Waszym żonom nie podoba się (az tak bardzo)seks z Wami???
                    Moze byłyby bardziej otwarte gdyby miały innych partnerów(seksualnych)?

                    Obchodzicie się z nimi jak z jajkiem,zeby czasem nie urazić ,nie powiedziec za duzo ,bo jej sie zrobi przykro.No i co z tego?Moze coś do niej dotrze(jesli nie jest głupia).

                    Skomentuj

                    • elumar
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jan 2015
                      • 289

                      #55
                      ON82 - Lata prób, ona kiedyś poprosi o pomoc... Ale wtedy to Tobie już nie będzie stawał, no chyba że po viagrze.
                      Jak się w łóżku nie układa to nie ma co zwlekać, bo może być tylko gorzej.
                      Przez takie ograniczanie się można całkiem zatracić popęd, i jak ona się w końcu zdecyduje na leczenie to może się okazać że jest za późno.
                      I potem frustrat z flakiem będzie siedział i żałował, a kobieta będzie szukać kogoś na boku.
                      Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

                      Skomentuj

                      • elumar
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2015
                        • 289

                        #56
                        O swoją hydraulikę nie musisz się martwić - do czasu.
                        Wierz mi.
                        Skoro ona widzi problem, zdaje sobie sprawę z tego że nie jest tak jak powinno, to jak zaproponujesz jej wizytę u specjalisty nie powinna protestować.

                        Poza tym to Ty jesteś facetem, i gdy jej brakuje zdecydowania Ty powinieneś podjąć ostateczną decyzję.
                        Rozumiem że nie chcesz jej urazić, ale takie obchodzenie się z nią jak z jajkiem to przesada.
                        Postaw sprawę jasno - jest problem więc działamy.
                        Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

                        Skomentuj

                        • Lija
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2011
                          • 277

                          #57
                          on82,z całą pewnością jej coś w tym seksie nie pasuje .traci nagle chęć na seks?Radość z przyjemności jest oczywistością .Jesli się nagle ją traci ,to spada podniecenie!Wg mnie ona nie ma takiej przyjemnosci z tego seksu jak Ci się wydaje .
                          Masz racje ,ludzie nie mają pojęcia co siedzi w głowie partnera, TY tez nie masz .z całą pewnością przekaz dla Ciebie rózni się od tego co ona myśli .

                          Taktyka chodzenia przy niej na paluszkach nie przyniosła rezultatów .Jestes na etapie szukania powodów ,moze poszukaj ich również w sobie.

                          Skomentuj

                          • Lija
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2011
                            • 277

                            #58
                            On82 Tak wiem ,w wiekszosci przypadków twoja żona ma orgazm łechtaczkowy ,sorry to nie jest wyczyn...Nie ma orgazmów pochwowych -to jest problem, zatem dobrze zauważyłam,ma z tego mnieszą przyjemność niż TY.Dalej ,niepokojące jest to ,ze Ty chcesz inną żonę ,tak tak ,Tobie nie podoba się ta wersja ,na dobrą sprawę ,ona nie problemu ,Ty go masz bo wymagasz tego aby reagowała tak jak Ty sobie tego życzysz .Założe się ,że w życiu jest małospontaniczną osobą mocno zamknętą w sobie ,to TY przytulasz ,całujesz ,starasz się za dwoje ?Mam rację?
                            Ostatnie naważniejsze,Twoja żona ma bardzo niską samoocenę ,kto jej to zrobił w dzieciństwie ,ze ma za takie mało warte nic?Dlaczego jest tak niepewna siebie ,ja bym się tym zajęła ,a nie oczekiwała idealnego seksu.

                            Skomentuj

                            • elumar
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2015
                              • 289

                              #59
                              On82, ile chcesz czekać aż ona się przełamie?
                              Bo możesz się nie doczekać...
                              Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

                              Skomentuj

                              • Lija
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2011
                                • 277

                                #60
                                ale do czego przełamie?do tego zeby nie być sobą?czy ja czegos nie doczytałam...

                                nie przełamie się ,bo ona taka po prostu jest .

                                Skomentuj

                                Working...