W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sponsoring...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Bo prostytucja, że tak powiem klasyczna, jest bardziej uczciwa i czyni kobietę- w sumie- bardziej niezależną i autonomiczną.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #32
      Napisał manus dei
      Jakub bo te sponsorowane są wyjątkowo zakłamane i fałszywe, coś o tym wiem
      może troche racji masz chodz ja zaś sie nie do końca agadzam

      P.S.
      Czy bedzie taka kwestia w której my sie zgodzimy

      Napisał rojze
      Bo prostytucja, że tak powiem klasyczna, jest bardziej uczciwa i czyni kobietę- w sumie- bardziej niezależną i autonomiczną.
      No nie wiem mi sie zdaje że bardzije niezlaeżna jest ta osoba która nie ma żadnych opiekunów i ma jakiś wpływ większy niż prostytutka na partnerów

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #33
        guzik prawda moim zdaniem kobieta która jest sponsorowana jest moim zdaniem wartosciowsza od prostytutki pobnieqwaz nie jest tylko do sexu takie kobiety sa jak partnerki czasami jezdza z klijentami na imprezy towarzysza im wiele osob sponsoruje jakos dziewczyne bo nei ma czasu na szukanie kobiety a ni na bycie znia wiec sponsoruje si emłode dziewczyny które jeżdza znimi na imrezy firmy itd a po imprezi enie musi konczyc sexem i wiadomoze nie ma duzo takich sponsorow a prostytutka ma 10 moze i wiecej dzienie klijentow łatwo zni ao choroby i sprzedaje swoje ciałoz amarne kase nie zna wartosci swego ciała w przeciwienstwie do dziewczyn sponsorowanych tam zawsze chogena wszystko ok można nawet to robic bez gumki jesli bierze tabletki
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #34
          DajMiTeNoc zakwaterowanie masz u mnie koszty podrozy pokrywam ja 20 zl dostaniesz dziennie kieszonkowego to narazie bo przyjme Cie na okres probny... jak umiesz prasowac prac okazalo sie ze tez jak bedziesz mnie zabieral na romantyczne kolacje oczywiscie na moj koszt... to Cie biore !!

          P.S.aa suke wez moze zaplodni ja moj ukochany Dexter hehe i bedziemy miec duuuzo pieseczkow... bo ja kooocham pieseczki ... wogole jak masz na imie :>??
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • manus dei
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 420

            #35
            DajMiTęNoc nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, znam przynajmniej jedną agencję, gdzie są luksusowe prostytutki, z którymi rzadko chodzi się do łóżka a częściej właśnie wynajmuje na pokaz, więć taki podział jaki został przez Ciebie przedstawiony jest całkowicie bezsensowny no i nielogiczny. Co do chorób i innych to nie zapominaj że sponsro to jedno, prowadzenie się utrzymanki to drugie, a to co jeszcze robią na boku to trzecie. Dobre prostytutki jak i utrzymanki bardzo dbają o swoje ciało jako narzędzie zarobkowania. Nadal bardziej cenię prostytutki jako bardziej szczere.

            Jakub chyba nie będzie
            "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #36
              ale kasa ze sprzedanych szczeniaków moja ok?? A co nie pujdziee to ty płacisz za uśpienie ich bo mam dobre serce i nie chce ich zakopywac zywcem
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #37
                DajMiTęNoc,
                i dlatego właśnie stawiam je niżej. Bo jeśli ostatecznie rozumiem, że od biedy można zarabiać świadcząc usługi seksualne, to branie pieniędzy za towarzystwo, rozmowę i tak dalej jest dla mnie już wyjątkowo paskudną sprawą i to dla obu stron. Raz- osoba sponsorowana, która żeruje na problemie klienta. Dwa- osoba sponsorująca, która musi być doprawdy totalnym zerem, skoro za coś takiego ma ochotę płacić.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • manus dei
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 420

                  #38
                  Rojze hola hola.... teraz to już zupełnie inna sprawa, są agencje trudniące się wynajmem osób tylko i wyłącznie do towarzystwa, i jeśli jutro mam ważną imprezę na którą muszę przyjść z kimś a nie mam kogoś takiego to wynajmuję sobie taką dziewczynę, ładną, zgrabną, inteligentną i mam pewność że będzie robiła jako dobry dodatek i mnie nie skompromituje no i prostytutki też często świadzcą takie usługi bo klient momentami woli porozmawiać niż iść do łóżka.
                  "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #39
                    ****a server tu pada i skasowało moja wiadomsc pokzało że tej strony nei ma jak wysyłałem no nic napisz ejeszce raz że moim zdaniem sa dwa typy ludzi płacacych za cos takiego ci którzy sa zdesperowani i ci ktorzy nei maja czasu by byc zdruga osoba. A co jest gorsze prostytucja czy sponsorig wsumnie to to samo tu i tu sprzedaje sie siebie. Wsumnie wszyscy sie prostytujemy bo sprzedajemy siebie i swoje umiejetnosci np firmie robiac reklamy lub cos wtym stylu jesli ktos sie zajmuje marketingiem. Ni emi to oceniac co jest gorsze nie jestem bogiem by mowic to jst dobre a to złe za to idziesz do nieba za to do piekła. To i to robi sie dla kożysci materialnych. A nie wiem czy słyszeliscie ale w USA wymyslili sposob na prostytucje nie dosc że jest grzywna to rodzina dostaje zdjecia przyłapanych swoich mezów na goracym uczynku przez policje i zamieszczane sa dodatkow na stronie internetowej. Co sadzicie na ten temat moim zdaniem niszcza ludziom życie rozpadaja sie rodziny a po druge to chyba nie mozna tak zamieszczac kogos zdjec i dannych na necie no ale to wkoncu usa ciekawe jaki tam maja server bo chyba duzo im sie tego niedługo nazbiera i padnie wkoncu
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #40
                      hm... DajMiTeNoc... ma racje taka dziewczyna sponsorowana stoi troche wyzej w lancuchu ogolnie pojetej prostytucji... chociaz i tak jej nie szanuje... nie wiem... generalnie zwisa mi to jak one zyja i dlaczego to robi... jednak trzeba zdac sobie sprawe ze to zjawisko staje sie coraz bardziej rozpowszechnione...
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • manus dei
                        Erotoman
                        • Feb 2005
                        • 420

                        #41
                        Sama słodyCz wyżej bo nikt na nią nie powie ****a tylko utrzymanka? bo ma ładniejszą nazwę fachową?
                        "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                        Skomentuj

                        • DajMiTęNoc
                          Perwers
                          • May 2005
                          • 1153

                          #42
                          trzeba zastanowic sie nie nadtym co jest lepsze a co gorsze tylko nad tym dlaczego tak jest?? Czy z powdu łatwej kasy nie sa podejmowane zadne wysiłki wznalezieniu dobrej pracy chociaz za mniejsze pieniadze?? czy poprostu zła sytuacja materialna juz doprowadziął do tego że ktos sprzedaje siebie za pieniadze. A jesli ktos sie uczył przedsiebiorczosci popyt podaz rynek jesli sa chetni to kupowac wiec rynek bedzie miał coraz wiecej produktów i coraz wiecej chetnych bedzie na to by to kupowac.
                          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            Jasne, Manus Dei,
                            niech święci się nam płycizna i traktowanie kobiety jak ładnego zwierzątka. Po co brać na imprezę koleżankę, znajomą, krewną... kobietę może i miłą i nawet niegłupią, ale nieszczególnie ładną, albo całkiem przeciętną... skoro można zapłacić i mieć OzDupkę na której widok koledzy się będą ślinić i warczeć z zazdrości?
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • manus dei
                              Erotoman
                              • Feb 2005
                              • 420

                              #44
                              Rojze ale tak było, jest i będzie, zwróć uwagę na zdjęcia z gazet z bankietów czy innych tego typu imprez, po co udawać że jest inaczej? kobiety częściowo same do tego doprowadziły traktując swoją urodę i dupę jako towar
                              "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                              Skomentuj

                              • Sama słodycZ
                                Erotoman
                                • Jun 2005
                                • 482

                                #45
                                manus dei... dla mnie to jedna para gaci... ale one uwazaja sie za lepsze bo sypiaja za kase z jednym facetem... aa nie z 10 na noc... dla mnie one sa na maxa nieszczesliwymi kobietami... tam wspomniano ze studia sa drogie ze zycie kosztuje i wogole ze one traktuja to jako zwyczajna prace nie wiem ale ja wolalabym nie studiowac niz w ten sposob zdobywac pieniadze... one z pewnoscia beda kiedys mogly powiedziec ze skonczyly studia za ciezko zarobione przez siebie pieniadze tylko czy to da im szczescie?? One nie przejawiaja wyzszych uczuc... sa cyniczne i zimne...
                                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                                Skomentuj

                                Working...