W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sponsoring...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    Sponsoring...

    Zaczynajac od poczatku jesli was to nie interesujcie zacznijcie czytanie od 2 akapitu ... ogladajac telewizje zobaczylam ze w pewnej gazecie sa broszki motylki a ze przy moim plecaku wisi juz slonik, mis itp. pomyslalam ze i motylek fajnie by wygladal... zakupilam wiec owa gazete i oddalilam sie od kiosku wesola w kierunku KFC gdyz bylam glodna wiem wiem zaraz sie posypia uwagi w stylu DBAJ O LINIE ale mniejsza o to... czekajac az moj towarzysz poda do stolu jedzonko mimowilnie otworzylam gazete i zaczelam kartkowac... glownie zajdowaly sie tam storny o tym jak poderwac faceta itp. czyli nieudolne rady kilku ludzi ktorym sie wydaje ze sa psychologami i wszystko wiedza... jednak moja uwage przykol pewien artykol....

    Artykol dotyczyl sponsoringu opisano tam historie pewnej 18 letniej dziewczyny ktora ma chlopaka i jest sponsorowana przez ponad 40 letniego faceta... ktory ma zone i dzieci... sponsorowanie polega na tym ze kilka razy w tygodniu dziewczyna dostaje telefon i jedzie ze swym sponsorem do motelu za miasto... mowila ze ubiera rozowa bielizne i czesze sie w 2 kitki bo on to lubi idzie z nim do lozka wszystko trwa okolo 2-3 godzin... pozniej odwozi ja do domu... i najpierw wynagradzal jej to zakupami... teraz gdy skonczyla 18 lat zalozyl jej konto i tam przelewa pieniadze i to nie male... dziewczyna pytana czy nie wstydzi sie tego ze on placi jej za sex odpowiada: A czemu niby mam sie wstydzic?... ona jest zadowolona i on tez:/ opisano tez historie drugiej dziewczyny ktora w podobny sposob zarabiala pieniadze i ona sie tego wstydzi... opowiadala ze po pewnym czasie zaczelo jej zalezec na spotkaniach i zakochala sie w swym sponsorze... gdy mu to powiedziala on urwal kontakt... ona stracila chlopaka jego i godnosc... ona zaluje i jest jej wstyd ...

    Niewiem troche nie rozumiem to jest przeciez taka troszke bardziej cywilizowana forma prostytucji :/ nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem na zdobywanie pieniedzy i wogole na zycie... pozatym facet opisany jako pierwszy wydaje mi sie ze ma w sobie cos z pedofila :/ skoro kaze jej sie czesac jak mala dziewczynka :/ dla mnie jest to sytuacja nie do pomyslenia... nie potrafilabym tak zdobywac pieniedzy... wiem ze nigdy nie mozna mowic nigdy ale jest tylko jedna rzecz ktora moglaby mnie do tego zmusic...
    A wy co o tym myslicie ??

    P.S.Tak na marginesie... teraz z innej beczki napisala do tej gazety 15 letnia dziewczyna ktora sie pyta jak moze stracic dziewictwo bo nie chce zeby jej chlopak sie dowiedzial ze jest dziewica :/ no w dupach sie przewraca tym ludziom....
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    omine wszystkie wulgaryzmy ale błagam sprawdz co to jest pedofilia a potem pisz jakieś urojone bzdety( wykrzyknik o taki "!" razy sto
    Niektórym dziewczyną poprostu łądnie jest w warkoczykach a innym to nie pasuje

    Mnie sponsorink nie bawi, wole być biedny i nie uprawiać sexu niż dostawać pieniądze od kobiety za sex czy spędzanie czasu

    Nie oceniam takich ludzi, ich życie ich sprawa, jeżli czują iż mogą tak, nie przeszkadza im to niech to robią ich sprawa ich życie

    to wszystko co mam w tej materii
    0statnio edytowany przez Jakub; 31-07-05, 12:32. Powód: w związku z upomnieniem o przestrzeganie regulaminu (notabene nie od moderatora :P)

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #3
      Kubus wiem co to pedofilia ale ponad 40 letni facet umawiajacy sie na sex najpierw z niepelnoletnia dziewczyna kazacy ubierac jej sie na rozowo i wiazac kiteczki wydaje mi sie ze ma odrobinke pedofila w sobie...

      Przychylam sie do Twojego zdania ze juz lepiej nie uprawiac sexu niz dostawac za niego pieniadze nie wiem to takie ponizajace :/
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #4
        no tak może zaraz różnica 6 lat to będzie pedofila, dziewczyna z tego co piszesz skończyła 16 lat jest chroniony przez prawo, pozatym ona wie o co chodzi, nie jest do tego zmuszana ani nie dzieiej jej sie krzywda

        Pozatym to nie nazywa sie pedogilią tylko lubieniem młode. Gdyby płacił 10 czy 12, 13 latce, zwabiając ją, nie mówiąc o intencja, chcą zaspokoić swoje potrzebay to by można znawać pedofilą ale nie do dziewczyny która ma 17 czy 18 lat błagam nie piszcie takich głupot, gdzieś na TVN czy polsacie usłyszeliście słowo pedofil i już wszystko sie wam z tym kojaż. Rozumie że trzeba być wyczulonym na takich zobczeńsców i nie wolno tego bagatelizować bo to co oni robią dziecią jest nie do wybaczenia ani usprawiedliwienia, ale większość osób popada w psychoze widząc wszedzie pedofili, z aniedługo jak jakieś dziecko wywróci sie na rowerze to każdy będzie bał sie podejść i pomuc mu bo zaraz wszyscy będą wżeszczeć pedofil. Miejcie troche zdrowego rozsądu
        0statnio edytowany przez Jakub; 30-07-05, 20:08.

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #5
          Kubusiu nie przesadzaj, nie musisz mnie atakowac od razu... nie napisalam ze to pedofil !! tylko ze ma w sobie odrobinke pedofila a To co innego .... nastapila nadinterpretacja z Twojej strony...
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #6
            jak ktoś cie oskarży bez podstawnie o zboczenie jak Ciebie wszycy będą wytykać palcami a nie będziesz kżywdzić nikogo i nie będziesz miała takiego zamiaru nigdy w życiu to zobaczysz dlaczego tak reaguje, to tylko internet ja przeżyłem piekło na żywo możliwe że nie chodziło Ci dokłdanie o pedofila ale nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem ktoś znajdzie jedno słow i potem zacznie pisać coraz większe głupoty dlatego zawsze tak reaguje i będe reagował jeżeli rozumiesz co oznacza pedofil itd a uraziła Cie moja wypowiedz to przepraszam

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #7
              nie gniewam sie... masz prawo do swojego zdania ale troche za ostro je wyraziles... spoko taka przestrga na przyszlosc wiem ze ludzie lubia dopisywac sobie dalsze scenariusze ale to taka sytuacja hipotetyczna nie znamy tych ludzi dokladnie nie wiemy kim sa, gdzie mieszkaja wiec chyba moge wyrazic swoja szczera opinie na ten temat nie robiac nikomu tym krzywdy... postacie wspomniane przezemnie sa anonimowe...
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • KIKUNIA28
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 236

                #8
                mysle ,ze przesadzasz dziewczyny w tym wieku są świadome swoich czynow ,a przynajmnej tak powinno byc ....jeśli jedna z druga sie zgadzały i bez oporow przystały na taki proceder ,to chyba nie ma w tym sensacji ........z tego co wywnioskowałam jedna jest zadowolona druga sie wstydzi ,ze jej nie wyszło, mogły przemyslec sprawe wcześniej ,a nie roztkliwiac sie teraz na łamach jakiegos brukowca.......a co do pedofili o ktorej rozmawiacie to faktycznie przesada juz od dawna wiadomo ,ze facetow takie igraszki krecą i raczej to chyba jest ciekawostka w tym dziwnym zwiazku niz zboczenie
                Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #9
                  no ok niech wam bedzie wycofuje sie z tego ze ma on cos z pedofila moze macie racje ze przzesadzilam z opinia...

                  zgadzam sie z tym ze powinny przemyslec to najpierw... patrzac z boku... wydaje mi sie to extremalnie nienormalne... ale kazdy jest kowalem wlasnego losu... jesli im to pasuje to mi to tez nie przeszkasza... tylko zwyczajnie sie dziwie...
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • KIKUNIA28
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 236

                    #10
                    gdyby dana 18latka biegała po pokoju motelowym udajac krolika to faktycznie było by, to zboczenie ale dalej nie zaliczane do pedofili ....no ale to juz ekstremalna wersja z mojej strony....teraz małolaty rozwijaja sie w zawrotnym tepie w sferze erotycznej ,ale fakt faktem zarabianie kasy w taki sposób nie jest godne polecenia ..
                    Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Ja sie tylko zastanawiam, czy to jakieś dziewczę z marginesu, czy "porządnej rodziny". I kto ją wychował?...
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • manus dei
                        Erotoman
                        • Feb 2005
                        • 420

                        #12
                        najzwyklejsza prostytucja, sponsoring to teraz takie trendy określenie ponieważ dzięki temu kobieta może powiedzieć jestem utrzymanką a nie prostytutką.
                        "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                        Skomentuj

                        • molenda
                          Świętoszek
                          • Jul 2005
                          • 16

                          #13
                          Napisał Jakub
                          omine wszystkie wulgaryzmy ale błagam sprawdz co to jest pedofilia a potem pisz jakieś urojone bzdety!
                          Niektórym dziewczyną poprostu łądnie jest w warkoczykach a innym to nie pasuje

                          Mnie sponsorink nie bawi, wole być biedny i nie uprawiać sexu niż dostawać pieniądze od kobiety za sex czy spędzanie czasu

                          Nie oceniam takich ludzi, ich życie ich sprawa, jeżli czują iż mogą tak, nie przeszkadza im to niech to robią ich sprawa ich życie

                          to wszystko co mam w tej materii
                          Jakubie

                          prosze cie bardzo, zaznajom sie choc troszke ze slownikiem :/

                          co do tematu: dla mnie jest to straszne, taka dziewczyna w moich oczach traci cala godnosc i w zyciu nie zwiazalbym sie z nia wiedzac, ze robi takie rzeczy.
                          0statnio edytowany przez Bender; 31-07-05, 12:44.

                          Skomentuj

                          • Jakub
                            Perwers
                            • Jun 2005
                            • 702

                            #14
                            Zazwyczaj staram sie sprawdzać błędy, chodz gdy temat jest wartki odpisze szybko i nie zawsze wyłapie wszystkie swoje błędy :/ a niestety nie robie ich wcale mało, sorki :/

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #15
                              rojze > to dziewczyna z dobrego domu rodzice maja firme ... malo przebywaja w domu... w sumie to brak jej milosci szkoda mi jej bo zaloze sie ze takie zycie nie daje jej szczescia...
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              Working...