W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks podczas okresu?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cocacabana
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 42

    Mój pierwszy raz był podczas gdy dziewczyna miała okres (2-3h od tego jak go dostała). Ogólnie stwierdziliśmy ze nie było to oszałamiające doznanie, ale to chyba raczej ze względu na stres i brak umiejętności

    PS: Warto dodać, że to był też jej pierwszy raz.

    Skomentuj

    • lukaszzek
      Ocieracz
      • Apr 2010
      • 129

      Ja z moją kobietą podczas okresu się wstrzymujemy..
      Reklamy w podpisie zabronione!

      Skomentuj

      • Maped

        Ja bym umarła bez seksu. Pod koniec to mam taką chcice że mój facet nie wie jak mnie zaspokoić. Oczywiscie jest to pewne uniedogonienie, ale oddam wszystko żebym znów go miec w środku

        Skomentuj

        • chudzinka
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 17

          wlasnie podczas "moich dni"
          moje libido rosnie o 9999999999...%

          MASAKRA

          Skomentuj

          • Lilith.
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 439

            Ja nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie, ale mój facet wtedy nie chce. Ehh...

            Edit: Dzisiaj stwierdził że mu jednak nie przeszkadza, skutecznie go przekonałam
            0statnio edytowany przez Lilith.; 14-08-10, 22:57.
            Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

            Skomentuj

            • alibaba.45
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 36

              Mi nie przeszkadzają "te dni" i chętnie .... dlaczego nie????

              Skomentuj

              • Piersi
                Świętoszek
                • Aug 2010
                • 19

                Dużo zależy od samej kobiety,niektóre cenią sobie spokój i komfort podczas okresu i seks po prostu im przeszkadza. Ale jeżeli daje przyzwolenie to czemu nie.
                www.beztabu.com

                Skomentuj

                • Żyrborka
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 13

                  W te dni raczej wybieramy analną formę seksu lub loda. Jakoś nie czuje się zbyt pewnie podczas okresu i to mi przeszkadza, choć mój mężczyzna nie ma nic przeciwko.

                  Skomentuj

                  • Badangel

                    U mnie w pierwszy dzień też odpada, bo za bardzo mnie boli brzuch, ale ogólnie jak nas przyciśnie podczas tych dni to się kochamy i jakoś bardzo nam to nie przeszkadza. U mnie jedyne co może przeszkadza to wrażenia estetyczne, rzeczywiście na początku lub przed nowym partnerem czułam się skrępowana, ale gdy jestem z kimś mocno związana i jemu to nie przeszkadza to wszystko ok

                    Skomentuj

                    • MalaMegi
                      Świętoszek
                      • Aug 2010
                      • 34

                      Szczerze mówiąc mam zwykle zwiększoną ochotę na seks w tych dniach, no może z wyjątkiem pierwszych 2-3 dni, kiedy bardzo mnie boli i leci ciurkiem. Ale później? Czemu nie? Jak jesteśmy napaleni to okres nam nie przeszkadza... a co do kwestii estetycznych to podkładamy sobie ręczniki albo idziemy pod prysznic i jazda.
                      Bo bynajmniej nie robimy tego dla widoku krwi

                      Orala nie praktykujemy w tym czasie (tzn. ON mi nie liże) i mam nadzieję, że nie wpadnie na ten pomysł

                      Skomentuj

                      • chili...
                        Świntuszek
                        • Aug 2010
                        • 58

                        Nigdy okres w najmniejszym stopniu w niczym mi nie przeszkadzał - jeśli tylko facet miał ochotę robił to co chciał ...
                        Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice, optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję.
                        Julian Tuwim

                        Skomentuj

                        • AD_69
                          Świntuszek
                          • Jul 2010
                          • 67

                          nam też okres jakoś szczególnie nie przeszkadza, jeśli bardzo krwawię to anal oczywiście.

                          Skomentuj

                          • Woodland
                            Banned
                            • Jun 2010
                            • 176

                            Mnie zawsze to przeszkadzało, ale ostatnio... Stwierdziłem, że ''raz kozie śmierć'' i się przemogłem, co zaowocowało wspaniałym seksem

                            Skomentuj

                            • gronostajxx
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 4

                              Napisał chili...
                              Nigdy okres w najmniejszym stopniu w niczym mi nie przeszkadzał - jeśli tylko facet miał ochotę robił to co chciał ...
                              Okres dodaje większego luksusu. Brak tabsów, gumki, i bark strachu o zajście mmmyyyyyyyyyy chili to co judziki lubią najbardziej sama natura.

                              Skomentuj

                              • hazeme
                                Świętoszek
                                • Jul 2010
                                • 44

                                bark strachu o zajście
                                Chyba nie do końca. Plemniki potrafią przetrwać kilka dni.

                                Skomentuj

                                Working...