W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks podczas okresu?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinkaa7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 242

    Ja lubię sie kochać podczas okresu i mój chłopak też. Nieprzeszkadza nam to. Pozatym ja odczuwam w te dni jeszcze większą przyjemność z sexu

    Skomentuj

    • celinka 17
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 22

      no ale jak jak przeciez wtedy krwawimy.. a co jesli mamy tampon. to tak przy chlopaku mamy go wyciagnac ? albo powiedziec "poczekaj tylko wyciagne tampon" . to jest takie jakies dziwne.

      Skomentuj

      • malinkaa7
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 242

        Ja akurat używam głównie podpasek. Więc hop majtki zdejmuje i tyle. Przecież mozesz pójść do łazienki wyjąć i szybciutko przylecieć do ukochanego..ja problemu nie widze. Celinko17 jeśli ktoś jest długo ze sobą, są bardzo blisko związani i sobie ufają i nie ma wstydu to nie ma żadnego problemu powiedzieć.."poczekaj tylko wyciagne tampon"

        Skomentuj

        • celinka 17
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 22

          rozumiem spoko. ale to tak dziwnie .. nie wiem moze kiedys sprobuje.dzieki

          Skomentuj

          • toxicgirl
            Banned
            • May 2006
            • 783

            mojemu facetowi okres w niczym nie przeszkadza. ja natomiast preferuje sex w dni bez okresu, ze wzgledów czysto estetycznych.


            a-fly-woman-Oralnie? To już chyba lekke przesada...

            jestem tego samego zdania...

            Skomentuj

            • Vermut
              Świętoszek
              • Mar 2006
              • 12

              Napisał malinkaa7
              Ja akurat używam głównie podpasek. Więc hop majtki zdejmuje i tyle. Przecież mozesz pójść do łazienki wyjąć i szybciutko przylecieć do ukochanego..ja problemu nie widze. Celinko17 jeśli ktoś jest długo ze sobą, są bardzo blisko związani i sobie ufają i nie ma wstydu to nie ma żadnego problemu powiedzieć.."poczekaj tylko wyciagne tampon"
              Tak, najpierw "poczekaj tylko wyciągnę tampon", potem chodzenie w papilotach albo w maseczce z ogórków przy facecie - tak umiera namiętne uczucie, a zaczyna się rutyna

              Niezależnie od stopnia bliskości, uważam że pewne rzeczy powinno się zostawić, że tak powiem, poza polem widzenia partnera. Bo mogą one popsuć całokształt. Dlatego doskonale rozumiem celinkę17 i też uważam, że to mocno niezręczna sytuacja. Ja osobiście nie chciałbym usłyszeć "poczekaj tylko wyciągnę tampon", to zabiłoby nastrój.
              0statnio edytowany przez Vermut; 07-08-07, 16:48.

              Skomentuj

              • celinka 17
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 22

                Vermut myśle że mój chłopak myśli tak samo jak Ty. pomogło mi to co napisałeś.

                Skomentuj

                • ***unknown***
                  Świętoszek
                  • Jul 2007
                  • 40

                  Napisał Vermut
                  Tak, najpierw "poczekaj tylko wyciągnę tampon", potem chodzenie w bibelotach albo w maseczce z ogórków przy facecie - tak umiera namiętne uczucie, a zaczyna się rutyna
                  "bibelot - drobny, dekoracyjny przedmiot, czasem cenny, niemający zwykle znaczenia użytkowego, ustawiany w szklanych gablotach, na półkach itp."

                  czy Ci sie z papilotami nie pomylilo?...

                  Skomentuj

                  • Vermut
                    Świętoszek
                    • Mar 2006
                    • 12

                    heh, pomyliło nie znam się na tych wszystkich ****ariach

                    Skomentuj

                    • malinkaa7
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2006
                      • 242

                      Hmm Vermut ja akurat tamponów nie używam więc tak mojemu chłopakowi nie mówie jedynie zdejme szybko majtki z podpaską i gdzieś tam schowam i wskakuje pod kołdre do mojego skarba. Nie widze w tym nic złego Rutyny w moim związku nie ma i wątpie żeby była bo jesteśmy temperamentni i podobni do siebie. Pozatym w papilotach nie musze spać bo z natury mam kręcone włosy a maseczke to mój facet sobie nawet czasem robi więc nie widze problemu Tyle na ten temat..wide ze mam trochę odmienne zdanie my poprostu z moim chłopakiem jestesmy bezpośredni i mówimy sobie wszystko. A namiętności i nastroju w naszym związku nie brakuje. Wszytsko zalezy od partnerów co mówią a co nie..na co mogą sobie pozwolić itp.

                      Skomentuj

                      • Konieczko
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 14

                        Sex podczas okresu jakos mnie zbytnio nie odstrecza, zawsze mozna zrobic to pod prysznicem i to zalatwia poniekad sprawy higieniczne. Moja dziewczyna nie zawsze podziela moj entuzjazm co do sexu podczas okresu ale na minete to mi nie pozwoli a i ja hmm ... raczej tez bym sie raczej nie odwazyl no chyba ze mnie przekona hihi

                        Skomentuj

                        • WamPia
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 24

                          Nigdy jeszcze nie próbowałam, aczkolwiek, jeżeli mój facet miałby ochotę to jak najbardziej jestem za.

                          Ale na orala w Te Dni bym się nigdy nie zgodziła.
                          Innym pomaga...a samej sobie nie umie, bo panicznie boi się strachu..

                          Skomentuj

                          • dahrehor
                            Banned
                            • Jul 2007
                            • 218

                            W latach 60-tych "Hell's Angels" mieli rytuał "chrztu krwi". Chodziło o seks oralny z kobietą w trakcie okresu.

                            Skomentuj

                            • brzesiu
                              Świętoszek
                              • Mar 2007
                              • 8

                              Dwa czy trzy razy tego spróbowaliśmy w sumie w te dni niektóre kobiety maja bardzo dużą ochotę.
                              Osobiście mnie to troche brzydzi ale to raczej przez taki wrodzony petandyzm.
                              Gdyby ktoś kiedyś potrzebował taksówki w Gdańsku to na hasło BezTabu zrobię dobra cenę
                              https://www.rabbittranspoland.com/pl/

                              Skomentuj

                              • maxibon_22
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 46

                                narazie nie kochaliśmy się podczas okresu i nie rozmawiałem o tym z moją dziewczyną, myślę że to temat przyszłości...

                                Skomentuj

                                Working...