W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w aucie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fuaker
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 4

    Seks w aucie jest interesujący, wyjeżdżam z dziewczyną na pole, mam niedaleko domu, albo wchodzimy na tylne siedzenia, albo na pasażerskim, ja siedzę, ona jeździ na mnie.

    Skomentuj

    • Imenes
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 5

      tylko trzeba uważać na tapicerkę, ciężko potem doczyścić

      Skomentuj

      • syrenka24
        Banned
        • Jun 2009
        • 129

        Zawsze chcialam sprobowac seksu w aucie jest ktos chetny ?

        Skomentuj

        • Nolaan

          Zawsze chcialam sprobowac seksu w aucie jest ktos chetny ?
          Uściślij - chodzi o kogoś chętnego użyczyć Ci auto, siebie, czy jedno i drugie jednocześnie?
          A tak serio to w sumie to nie wygląda na przekichaną sprawę, choć mega komfortowe nie jest, jak się trzeba na siedzeniu wiercić. No i zawsze dochodzi zagrożenie, że partnerka przez pomyłkę wsiądzie na wajchę zmiany biegów

          Skomentuj

          • se)(y_student
            Ocieracz
            • Mar 2009
            • 125

            ja osobiście jestem bardzo za bardzo miłe urozmaicenie

            Skomentuj

            • syrenka24
              Banned
              • Jun 2009
              • 129

              Napisał Nolaan
              Uściślij - chodzi o kogoś chętnego użyczyć Ci auto, siebie, czy jedno i drugie jednocześnie?
              A tak serio to w sumie to nie wygląda na przekichaną sprawę, choć mega komfortowe nie jest, jak się trzeba na siedzeniu wiercić. No i zawsze dochodzi zagrożenie, że partnerka przez pomyłkę wsiądzie na wajchę zmiany biegów

              wszystko naraz

              Skomentuj

              • Nolaan

                Psiakość, odpadam bo nie mam własnego auta, chyba że brać pod uwagę wehikuł mojego brata ;p Swoją drogą zawsze mnie zdumiewa kobieca zachłanność ;]

                Drogie panie i panowie - macie jakieś auto, w którym zawsze chcieliście się kochać czy jest wam kompletnie wszystko jedno? U mnie od jakiegoś czasu jest to Mustang Shelby z '57 roku. Marzenie nie do spełnienia, ale na maksa jarające ;]
                0statnio edytowany przez Gość; 29-08-09, 20:38. Powód: Powtarzam się.

                Skomentuj

                • lady_mysterious
                  Erotoman
                  • Jun 2009
                  • 550

                  jeju ostatnio nawet sen taki miałam marzy mi się to
                  1 + 1 daje 69
                  ale to już wyższa matematyka

                  Skomentuj

                  • Nolaan

                    No to proszę więcej detali jeśli można I ruszaj w tany spełnić marzenie ;] Fajnie będzie jak Ci podejdzie ;p

                    Skomentuj

                    • bulll
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 73

                      Ostatnio miałem, polecam

                      Skomentuj

                      • Nilieth

                        Seks w aucie. Hm...A we fiacie 126 p próbował ktoś? Ponoć doznania ekstatyczne, szczególnie gdy facet leży na siedzeniu, kobieta na nim i usilnie próbuje zrobić mu loda. Z powodu braku miejsca dama wierci się bezradnie, próbując przyjąć w miarę wygodną pozycję, podczas gdy jej gołe poślady odciskają się całą powierzchnią na przedniej szybie faciuka. Widziałam raz taką akcję, w sumie pół dyskoteki podziwiało te cudne kobiece wdzięki rozplaszczone na szybie jak dwa naleśniki.

                        Konkluzja? Seks w aucie jest ok, chyba że to puszka na sardynki, wtedy jest blee.

                        Skomentuj

                        • Tizio
                          Erotoman
                          • Aug 2006
                          • 555

                          hmmm ja bym chetnie sprobowal np w takiej Warszawie, bo chyba wlasnie dlatego w tym samochodzie jest kanapa z przodu

                          W aucie jeszcze nie mialem okazji, za to kilka razy maska okazala sie niezmiernie pomocna
                          Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                          Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5252

                            Nilieth, trzeba było zdjęcia jakieś zrobić, czy coś.
                            Byłby pierwszy znany ludzkości przypadek poderwania na dysce panny "na malucha".

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • Nilieth

                              Raine, zdjęcie to ja mam w mózgownicy. Po dziś dzień jak tylko gdzieś przyuważę jakiegoś malucha, to zamiast twarzy kierowcy widzę oczyma wyobraźni białą* dupę przyklejoną do szyby. Jedno szczęście, że już tych aut nie produkują i tak rzadko się jakiegoś fiatka widzi na ulicy.

                              *białą, bo lampa świeciła centralnie na fiacika i wszystko było widać, nawet obrabianego fiucika.
                              0statnio edytowany przez Gość; 30-08-09, 18:24. Powód: sraty taty dupa (w fiacie) w kraty...

                              Skomentuj

                              • be.like.mike
                                Świętoszek
                                • Jul 2009
                                • 39

                                nigdy takowego seksu nie miałem aczkolwiek zaraz po kupnie własnego pojazdu chciałbym go wykorzystać jako miejsce igraszek z moim skarbem
                                Pain is only temporary, Victory is forever.
                                Simple doesn't mean easy.

                                Skomentuj

                                Working...