W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w aucie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    było w moim firmowym żółtym busie (nie oszklony) oczywiście na pace

    nawet fajnie, ciekaw jestem tylko czy bardzo sie trząsł a jak tak to jak ludzie reagowali

    Skomentuj

    • Ironista
      Świntuszek
      • Aug 2009
      • 87

      w grę wchodzą tylko autobusy i tramwaje
      Łóżko czeka , czas ucieka

      Skomentuj

      • mario26
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 26

        hmmm ja sie pisze na to ktora chętna ????? hehe

        Skomentuj

        • panm

          Kiedyś bardzo późno jechaliśmy samochodem. Moja żona, ni z tego, ni z owego, rozpięła mi spodnia i zrobiła cudownego loda! W trakcie jazdy. Przeżycie niezapomniane!

          Skomentuj

          • GAD
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 33

            W samochodzie bywało - ale nie w czasie jazdy, to jednak dość popularne i oklepane.
            Raz spróbowaliśmy na motocyklu (zaparkowanym w lesie) - w pozycji siedzącej twarzami do siebie. Powiem, że było czadowo, a dla naśladowców podpowiedź - pod stopkę warto podłożyć kamień albo kawałek drewna, żeby motocykl stał bardziej pionowo

            Skomentuj

            • panm

              Napisał GAD
              W samochodzie bywało - ale nie w czasie jazdy, to jednak dość popularne i oklepane.
              Raz spróbowaliśmy na motocyklu (zaparkowanym w lesie) - w pozycji siedzącej twarzami do siebie. Powiem, że było czadowo, a dla naśladowców podpowiedź - pod stopkę warto podłożyć kamień albo kawałek drewna, żeby motocykl stał bardziej pionowo
              Zazdroszczę! Motocykl to egzotyka :-)

              Skomentuj

              • blue-bird
                Świętoszek
                • Sep 2009
                • 3

                jeśli samochód,to ja do tego celu wykorzystuję nissana patrola,ma tą przewagę,że można się wbić w las tam,gdzie osobówka nie dojedzie,a i piesi nie zaglądają.
                chociaż nie zaprzeczam,że raz kiedyś straż leśna nas przydybyła już przy wyjeżdżaniu tak około 22-giej.
                jakoś się wymigałem,ale pan strażnik zeznaje,że mamy:"wypieprzać najkrótszą drogą na asfalt,bo tu się polowanie odbywa i zbłąkane kule latają".
                zajefajnie...sex pod ostrzałem artyleryjskim....tego jeszcze nie miałem

                Skomentuj

                • Night Stalker
                  Świntuszek
                  • May 2006
                  • 69

                  Wszędzie da się znaleźć jakieś ciekawe miejsce Ja robiłem to parę razy z moją ex z tyłu auta (na siedząco oraz pieska). Innym razem podczas nocnej jazdy przez kilka wiosek panna robiła mi loda podczas jazdy Przydałby się tylko automat zamiast manualnej przekładni w aucie

                  Skomentuj

                  • delikatniutka
                    Świętoszek
                    • Sep 2009
                    • 11

                    w aucie hmm...calkiem wygodnie po rozlozeniu siedzen od pierwszego razu az do teraz passatB5
                    jeśli nie mogę mieć czegoś na wyłączność to nie chcę tego wcale

                    Skomentuj

                    • VictoriiA
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 683

                      mam 2 takie doświadczenia, oba bardzoooo pozytywnie wspominam
                      pierwszy raz jechaliśmy około 20 kilometrów, żeby znaleźć dogodne miejsce w srodku lasko-pola - i znaleźlismy, wielka polana w srodku lasu - na tylnich siedzeniach, na jeźdźca, potem na pieska, jednak w polowie akcji wyjechał traktor, musieliśmy uciekać, ale oczywiście wróciliśmy dokonczyć dzieła drugi raz...nie pamiętam gdzie, byłam wstawiona, ale pamiętam, że fikałam jak nakręcona, także pan szybko skończył
                      osobiście bardzo polecam
                      The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

                      Skomentuj

                      • masia1980
                        Świętoszek
                        • Aug 2009
                        • 20

                        Moj pierwszy raz jak wracalismy z na jeziorka
                        ja w samym stroju kapielowym zsunelam majteczki i juz zjechalismy do lasu na jezdzca na tylnym siedzonku

                        Skomentuj

                        • szamotg
                          Świętoszek
                          • Mar 2007
                          • 1

                          Witam
                          Nie od dzisiaj wiadomo, że seks w samochodzie jest niezwykle kuszący. Ja w swoim BMW 645 posuwałem wiele panienek. Nie ma co ukrywać, że większość kobiet chciałaby tego spróbować .... ale muszą być spełnione dwa zasadnicze warunki: bardzo dobry samochód i przede wszystkim z.......sty parter
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • Fonika
                            Świntuszek
                            • Mar 2009
                            • 68

                            Bardzo dobry samochód?
                            Nam wystarczył mały peugeot ;d
                            Szczerze jeśli chodzi o moje wspomnienia to sa naprawde pozytywne :>

                            Skomentuj

                            • andrzej321
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 9

                              ha takie cwaniaki, a robiliście to kiedyś w maluchu? ehhhh

                              Skomentuj

                              • Wujek

                                Robiłem w maluchu dla chcącego nic trudnego

                                Ogólnie wiele razy w aucie - bo to w moim wypadku jedno z najłatwiejszych miejsc i bezproblemowych

                                Skomentuj

                                Working...