W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks koleżeński - czy jest możliwy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • losiaczek
    Świętoszek
    • May 2009
    • 13

    Hmmm.. Otóż ja mam taki dość liberalny pogląd na to że jeżeli dwoje ludzi się zna, jeżeli utrzymują jakiś kontakt i jeżeli akurat oboje są wolni, to je nie widzę nic przeciwko temu ażeby spędzili razem od czasu do czasu kilka wspólnych,upojnych nocy. Myślę że lepsze to niż przypadkowy seks z osobą poznaną w dyskotece

    Momim zdaniem to pewna droga do integracji z innymi ludzmi. Postrzegania ich jako istot wielopłaszczyznowych. Jest to dla mnie pewnego rodzaju "Podsumowanie znajomości" choć to może złe sformułowanie xD Jest to oznaka sympatii, akceptacji drugiej osoby i fascynacji nią. Ludzie są istotami seksualnymi i czasem muszą uwolnić swoje żądze.
    Łosiek - Seksuolog hobbysta

    Skomentuj

    • SFA
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 6

      Bo w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz ...... i wiedzieli czego chcą od siebie. Jak jest obopólna zgoda - czemu nie. Inną sprawą jest kwesia moralna, zahamowania itp.
      Miałem kiedyś taki układ - było bosko. Ale jak wszystko co przyjemne dla ciała i psychiki zawsze się kończy. Czasem myśle aby taki układ powtórzyć.
      JESTEM ... i to by było na tyle ... trzmiele i motyle

      Skomentuj

      • Topek
        Banned
        • Oct 2006
        • 148

        Z perspektywy faceta(który statystycznie zazwyczaj widzi miłość i seks, jako dwie różne sfery życia) taki układ jest bardzo fajny.
        Ze strony kobiety już mniej, bo może i kobieta wejdzie w ten układ w stanie jałowym, ale te stworzenia pod wpływem ciepła, miłości i dobrego rżnięcia najzwyczajniej się angażują

        Generalnie nie odradzam takiego układu, ale spotkania nie powinny odbywać się zbyt często, właśnie z uwagi na to, co pisałem powyżej

        Skomentuj

        • ParkaOna
          Świętoszek
          • Aug 2009
          • 24

          Może dla Ciebie, jako mężczyzny nie był to problem, uprawiać seks bez zobowiązań, lecz kobieta zupełnie inaczej odbiera seks, związek. Jest bardziej emocjonalna, a seks jest czymś zobowiązującym, tak uważam, ponieważ sama decyzja o współżyciu, konsekwencje z nim związane są bardzo zobowiązujące. Jednak zdarzają się osoby, którym taki układ pasuje, więc zależy .

          Skomentuj

          • syrenka24
            Banned
            • Jun 2009
            • 129

            Nie mialabym nic przeciwko.Wszystko jest dla ludzi

            Skomentuj

            • SFA
              Świętoszek
              • Feb 2006
              • 6

              Napisał sister_lu
              Chociaż jestem w stanie uwierzyć, że dla wielu ludzi jest to wygodne rozwiązanie. Czy szczęśliwe ? Sami to rozstrzygną.
              Ale czy w takim układzie chodzi o szczęście? Chyba nie za bardzo, jak ktoś szuka szczęścia to nie interesuje się "seksem koleżeńskim"
              JESTEM ... i to by było na tyle ... trzmiele i motyle

              Skomentuj

              • SFA
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 6

                MaestroS

                ...i o to chodzi i o to chodzi" że zapożyczę słowa z "Hydrozagadki"
                JESTEM ... i to by było na tyle ... trzmiele i motyle

                Skomentuj

                • sexion18
                  Świętoszek
                  • Sep 2009
                  • 7

                  uważam ze to nic złego i jest mozliwy.miałem taki przypadek, ze kolezanka poprosiła mnie czy bym mógł ją przenocowac bo ona mieszka na wsi a następnego dnia miała rano isc na rozmowe o pracę.Zgodziłem sie i sie zaczeło;] lezała obok mnie i nagle poczułem jej ręke na moim udzie i po chwili doszło do przyjemnosci.

                  Skomentuj

                  • Schatten
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 608

                    'sex koleżeński'... hm... bez emocji i zaangażowania sprowadza się do, jak określa to jeden z moich kolegów, 'śmiesznych ruchów'...
                    ...some like it dirty/some like it clean/
                    some like it tender/and some like it lean/
                    some fuck for fun/some for prestige...

                    Skomentuj

                    • sexion18
                      Świętoszek
                      • Sep 2009
                      • 7

                      dokładnie Asiak jestem tego samego zdania ja jestem singlem i po pewnym czasie masturbacja nie wystarcza a seks gdy druga osoba chce i nie ma nic przeciwko to czemu nie.

                      Skomentuj

                      • Schatten
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 608

                        nie mylmy pojęć. Sex. Koleżeństwo. Potrzeby... bądź co bądź fizjologiczne. Uczucia.

                        Na wszystko można patrzeć z różnych stron
                        Koty też się kochają /i to jak!/
                        ...some like it dirty/some like it clean/
                        some like it tender/and some like it lean/
                        some fuck for fun/some for prestige...

                        Skomentuj

                        • brzoskwineczka
                          Perwers
                          • Sep 2009
                          • 824

                          Napisał Madsumi
                          Nie wierze w cos takiego jak sex bez zobowiazan, nie na dluzsza mete... Predzej czy pozniej jedna ze stron bedzie chciala wiecej i tu zaczyna sie problem.
                          Zgadzam się w 100% Można sobie wiele naobiecywać, a potem przychodzi zimny prysznic.
                          ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                          "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                          Skomentuj

                          • Ruth
                            Świętoszek
                            • Sep 2009
                            • 9

                            Takie układy to fajna sprawa. Ja miałam taki z nowo poznanym facetem, ale tylko kilka miesięcy, bo oboje staliśmy się o siebie zazdrośni itd, później oczywiście pojawiło się uczucie. Do dziś jesteśmy razem.

                            Moim zdaniem do seksu bez zobowiązań trzeba być na maksa dojrzałym psychicznie, bo znam osoby, będące w małeństwach a spotykające się od czasu do czasu na seksie dla urozmaicenia. I faktycznie ich układ trwa już ponad rok, dalej traktują się niezobowiązująco.

                            Choć ja i tak nie wierzę, że ich układ bedzie trwał wieczność
                            Myślimy, że jesteśmy niewidzialni myślimy, że jesteśmy nietykalni, bo skoro swych twarzy nie pokazujemy to możemy być kim chcemy. Siedząc w swym domu przed monitora ekranem, każdy może być Panem!

                            Skomentuj

                            • Nolaan

                              Zgadzam się w 100% Można sobie wiele naobiecywać, a potem przychodzi zimny prysznic.
                              To po kiego obiecywać? Jak bez zobowiązań, to bez. Taki układ jest możliwy, czemu nie. Tylko trzeba wiedzieć kiedy dać na wstrzymanie. A nie każdy tak potrafi.

                              Skomentuj

                              • Stela7
                                Tygryska
                                • Aug 2009
                                • 985

                                Pewnie,ze jest możliwy ale jak dla mnie nie na dłuższa mete..w razie potrzeby tylko,nie wynikajacy z jakiejs regularnosci,że jak sie już zaczęło to obowiązuje schemat,nic takiego... określiłabym go 'przyjacielski...koleżenski to może byc całus..z mojej strony
                                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                                Skomentuj

                                Working...