W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Fantazje partnera.. czy je spełniacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hulahop
    Świntuszek
    • Nov 2009
    • 60

    #76
    Napisał brzoskwineczka
    Od czasu do czasu można spróbować czegoś nowego
    owszem zgodzę się nawet jeśli może nam sie coś nie podobac warto iść na kompromis
    Kobieta seksualizuje świat.
    ________________
    Seks bez miłości to puste doświadczenie.
    Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych.

    Skomentuj

    • brzoskwineczka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 824

      #77
      nawet jeśli może nam sie coś nie podobac warto iść na kompromis
      Ja jestem zdania, że jeśli coś nas kompletnie odstrasza to nie należy się zmuszać. Jeśli jednak stosunek mamy neutralny, dlaczego nie sprawdzić czy chcemy iść w lewo lub prawo w przyszłości.
      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

      Skomentuj

      • Grajam
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 131

        #78
        Moja pani niestety jak na razie nie chce spełniać wszystkich moich "zachcianek" ale cóż, kobieta zmienną jest... powoli się przełamuje do wszystkiego
        Szkoda, że ona niema jakichś swoich erotycznych zachcianek chętnie bym pospełniał ale cóż może kiedyś... wszak kobieta zmienną jest

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #79
          Napisał Aśka
          Od zawsze próbuje namówić J. na anal, ale nie chce
          Aśka a czy twój J(anusz) sorki że wygadałem próbował kiedykolwiek?

          Skomentuj

          • Frodo Baggins
            Perwers

            Wspomógł BT
            • Feb 2009
            • 1174

            #80
            widocznie nie chce zbrukać 'czekoladką' "świętej różdżki płodności"...

            ja to napisałem niby żartem, pisząc w cudzysłowie nazwę jego penisa. ale zastanów się, czy nie może być w tym ziarna prawdy.
            0statnio edytowany przez sister_lu; 22-10-16, 11:56.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #81
              Aśka pewnie Janusz nie chce cie poniżyć

              Skomentuj

              • drstrangelove
                Ocieracz
                • Mar 2006
                • 98

                #82
                Spełniłbym prawie wszystkie.
                16142104..gg

                Skomentuj

                • MokraAgunia
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 16

                  #83
                  ja spełniiłabym każdą fantazję,która nie sprawia ,że tracę ochotę na sex

                  kobieta zmienną jest..dokładnie...też zmieniłam zdanie na temat niektórych zabaw...np kiedyś nie tolerowałam spuszczania się na twarz

                  aśka - znam też taki przypadek , facet koleżanki, również mówi ,że go nie kręci anal i poprostu nie chce i tyle, bez jakiegoś większego powodu...

                  może się z czasem przekona... :*

                  Skomentuj

                  • young_boy
                    Świętoszek
                    • Dec 2009
                    • 11

                    #84
                    ostatnia fantazja mojej dziewczyny to nagranie przez jej koleżankę naszego seksu... namawiała mnie na to prawie miesiąc aż w końcu się zgodziłem, muszę przyznać że całkiem fajne doświadczenie, sam film też wyszedł w porządku

                    Skomentuj

                    • vielle_inti
                      Banned
                      • Dec 2009
                      • 14

                      #85
                      ostatnio mojemu miśkowi zachciało się pieścić moje piersi w pokoju, gdzie są też inni. leżeliśmy na łóżku, trochę dalej siedziała koleżanka, za projektorem [bo oglądaliśmy film] jej starszy brat, a naprzeciwko nas druga para. było dość ciemno, a Misiek zsunął mi stanik i lekko je przygryzał, co uwielbiam niesamowite uczucie, tak przy innych. chyba nie widzieli.

                      Skomentuj

                      • Kropla Seksu

                        #86
                        jesli mi sie podobaja jego fantazje to spelniam

                        Skomentuj

                        • Fonika
                          Świntuszek
                          • Mar 2009
                          • 68

                          #87
                          Spełniam właściwie zawsze gdyż są dość podobne do moich.
                          Tak więc nigdy nie było zahamowań jeśli chodziło o jakiegoś szybkiego loda, seksik w aucie, czy odrobinka dominacji z mojej strony.

                          Skomentuj

                          • spacemonkey
                            Świntuszek
                            • Nov 2009
                            • 88

                            #88
                            Z moim Partnerem świetnie się znamy i uzupełniamy, więc właściwie spełniam wszystkie jego zwerbalizowane fantazje, tak jak i on moje. Ponieważ, jednak, to ja lubię pewne formy dominacji (głównie psychicznej) to ja jestem raczej tą spełniającą fantazję, gdyż kręci mnie sam fakt, iż mam spełnić czyjąś zachciankę, życzenie

                            Ale podobnie jak niektóre przedmówczyni, z reguły to ja na początku częściej proponowałam różne "innowacje" dopiero później moi partnerzy się rozochocili.

                            Np. mój 1 lodzik z połykiem, anal, 69, sex w miejscu publicznym były z mojej inicjatywy.

                            Najśmieszniejszą fantazją jaką spełniłam był chyba lodzik na kolacji u moich rodziców. Kochany szepnął mi że się nudzi i chciałby abym natychmiast poszła z nim do łazienki na górę Póxniej cały czas mnie rozśmieszał przy stole, szepcząc, żebym starła sobie spermęz policzka

                            Skomentuj

                            • Nolaan

                              #89
                              Jeśli tylko dowiem się, że jakieś ma to bankowo je urzeczywistnię. Frajda z tego niemożebna musi być

                              Skomentuj

                              • heroinka
                                Świntuszek
                                • Jan 2010
                                • 42

                                #90
                                oczywiście z Fenderem staramy się spełniać nawzajem swoje fantazje, tzn przynajmniej próbujemy je realizować w miarę fizycznych możliwości naszych ciał
                                jedyne czego bym nie zrobiła to rzeczy które by mnie brzydziły, jak wspomniany wczesniej piss sex itp; nie będzie też nigdy w naszej sypialni [czy gdziekolwiek indziej] miejsca dla ewentualnej trzeciej osoby
                                Nie słucham już tych smutnych słów
                                Nie martwię się, poznaję śmiech [...]
                                Czy mógłbyś dziś gdzieś ze mną iść?
                                Nie mówiąc nic, po prostu być [...]

                                Skomentuj

                                Working...