W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

To teraz czas na kazirodztwo?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • shakesbeer
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 13

    Kazirodztwo jest u nas zakazane przede wszystkim z przyczyn ideologicznych, wynikających z kultury chrześcijańskiej. W innych kulturach jest inaczej, z tego co wiem, gdzieś (w Indonezji?) jest zwyczaj, że aktu defloracji dziewicy dokonuje najbardziej dla młodej dziewczyny zaufana osoba - jej ojciec. Może zatem istotnie kazirodztwo - pomijając płodzenie potomstwa, co może faktycznie być problematyczne z powodów genetycznych jak i komplikacji prawnych - nie jest takie zdecydowanie negatywne? Pomijając patologie w postaci zmuszania do uprawiania sexu, nie widzę w tym nic tak nienormalnego, by za to palić na stosach., gdy obie strony to akceptują.

    Skomentuj

    • cyacho23
      Świętoszek
      • Oct 2011
      • 37

      pofantazjować można ale o jakiś znajomych, bo jeżeli pomyśli się o swojej siostrze to już nie jest takie smaczne ;P

      Skomentuj

      • shakesbeer
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 13

        Hm, ja tam miałem fantazje i na temat mojej matki, siostry ciotecznej, innych ładnych krewniaczek, czyżbym był sexoholikiem? Tak się sam zastanawiam...

        Skomentuj

        • for-fun
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2010
          • 290

          Napisał shakesbeer
          Kazirodztwo jest u nas zakazane przede wszystkim z przyczyn ideologicznych, wynikających z kultury chrześcijańskiej.

          A i to nie do końca - w ultrakatolickiej Hiszpanii jest dozwolone wśród osób pełnoletnich za obopólną zgodą. Podobnie w zlaicyzowanej wprawdzie ale także pochodzącej z chrześcijańskiego kręgu kulturowego Francji czy Holandii, czy multikulturowych Stanach. A zaczyna się nad jego zalegalizowaniem zastanawiać mocno konserwatywna Szwajcaria, Austria czy Chorwacja.
          "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

          Skomentuj

          • shakesbeer
            Świętoszek
            • Jan 2012
            • 13

            No tak, ale my jak zwykle musimy być tą "moralną opoką Europy a nawet świata".

            Skomentuj

            • Falanga JONS
              Banned
              • Feb 2012
              • 1156

              Napisał for-fun
              w ultrakatolickiej Hiszpanii
              Tsssooooooo???

              Napisał shakesbeer
              No tak, ale my jak zwykle musimy być tą "moralną opoką Europy a nawet świata".
              Bogu dzięki.

              Skomentuj

              • for-fun
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2010
                • 290

                Napisał Falanga JONS
                Tsssooooooo???
                A że znaczy się o co pytasz?
                "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                Skomentuj

                • Falanga JONS
                  Banned
                  • Feb 2012
                  • 1156

                  No oczywiście o tą "ultrakatolicką" Hiszpanię, którą przez ostatnie dwie kadencje rządziło PSOE pod wodzą antyklerykalnego Zapatero.

                  Skomentuj

                  • for-fun
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 290

                    Napisał Falanga JONS
                    No oczywiście o tą "ultrakatolicką" Hiszpanię, którą przez ostatnie dwie kadencje rządziło PSOE pod wodzą antyklerykalnego Zapatero.
                    Aaa...załapałem. Ale pamiętaj, że u nas jak rządzili Gierek i Gomułka oficjalnie też Państwo było antyklerykalne a 3/4 funkcjonariuszy tegoż prosto z budynków komitetu zap...ło do kościoła na mszę
                    "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                    Skomentuj

                    • Falanga JONS
                      Banned
                      • Feb 2012
                      • 1156

                      Tyle, że wtedy nie było żadnych wyborów i panowie mający jakieś 1% poparcia w społeczeństwie mogli sobie spokojnie siedzieć na stołkach. Dlatego ich poglądy nijak miały się do postawy społeczeństwa.
                      Inna sytuacja jest z Hiszpanią, gdzie czymś te wybory trzeba było wygrać.

                      Skomentuj

                      • for-fun
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Sep 2010
                        • 290

                        Ale mimo wszystko politycznie lewicowa Hiszpania światopoglądowo jest prawie równie katolicka jak Włochy czy Irlandia
                        "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                        Skomentuj

                        • Falanga JONS
                          Banned
                          • Feb 2012
                          • 1156

                          A wcale nie. I ogólnie Hiszpania (w sensie społeczeństwa) jest podzielona jak Polska. I tyle na temat, bo to OT.

                          Skomentuj

                          • for-fun
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Sep 2010
                            • 290

                            Cytat z niedawnej wypowiedzi prof. Lwa-Starowicza dla "Wprost":

                            "Gdyby do mojego gabinetu wjechał prezydent jakiegoś kraju na białym nosorożcu i powiedział: to jest mój partner, to okiem bym nie mrugnął.Także, nic mnie nie zdziwi. Kazirodztwo również. Jeśli dwoje dorosłych świadomych ludzi znajduje się w takiej konfiguracji, to nikt, w tym również państwo nie powinno w to ingerować - mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Nie wiadomo ile jest takich świadomych, a w dodatku szczęśliwych związków kazirodczych w Polsce. Z prostego powodu, szczęśliwi, zadowoleni ze swojego życia seksualnego nie przychodzą do mojego gabinetu. Ilu jest wobec tego nieszczęśliwych par kazirodczych? Moim zdaniem promile. Jednak kazirodztwo jest tak silnym tabu, że rzadko kiedy rodzeństwo żyjące ze sobą decyduję się przyznać do niego, nawet przed lekarzem - dodaje. (...)"
                            "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                            Skomentuj

                            • fifka666
                              Świętoszek
                              • Nov 2009
                              • 1

                              Heh ja w zasadzie miałem taką sytuację ze swoją siostrą tzn. takie tam zabawy (jest starsza 0 6 lat) Sam się zastanawiam czy jakbym miał okazję to czy bym ją wykorzystał mimo że niespecjalnie mnie to podnieca czy coś, wiadomo niektórzy mają takie zapędy ale tak jak up u kolegi, jeśli związek jest udany to czemu mamy się w to wtrącać i komentować.

                              Skomentuj

                              • pawel1978
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2013
                                • 277

                                for-fun: dokladnie. Jesli komus to odpowiada to powinno zaakceptowac sie ich zwiazek i potomstwo. Dodatkowo pod wzgledem biologii/genetyki dwie calkiem obce osoby tez beda miec chore dziecko.

                                Skomentuj

                                Working...