W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kogo tolerować?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • julianna
    Banned
    • Dec 2006
    • 1036

    ja się tez nie zgadzam...

    Skomentuj

    • swawolna_n
      Erotoman
      • Nov 2009
      • 503

      Przy takiej argumentacji podział homo - hetero jest nieadekwatny, przecież nie tak mało homoseksualistów ma dzieci, a w przeszłości to już w ogóle większość żyła w heteronormatywnych małżeństwach. Powinno tu raczej wystąpić rozróżnienie na dzietnych i bezdzietnych (z wyboru) bez względu na orientację.
      "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
      a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

      Skomentuj

      • Lonely knight
        Świętoszek
        • Jul 2010
        • 9

        Napisał cocalover
        Bo z takimi homoseksualistami i w takim kontekście mają najczęściej do czynienia. Patrz parada 17 lipca w Warszawie.
        Tu masz niestety rację. W kwestii homofobii jest jak w każdej innej materii - najgłośniej krzyczy i najbardziej jest widoczna ekstrema A szary, zwykły człowiek ginie w jej wrzasku.


        Napisał cocalover
        bieganie za dziewczynami i ściąganie im bluzek w miejcach publiczych, czyli sharking? Za to jest paragraf.

        Napisał cocalover
        Gwałty! No tutaj argument wprost z du*y. Nie wiesz, że gwałt to zbrodnia, podlegająca karze pozbawienia wolności?
        A co to ma do rzeczy??

        Chodziło mi o pokazanie, że tak wielu z Nas zarzuca osobom homo wynaturzone zachowania (pomijając ich prywatne praktyki seksualne), podczas, gdy osoby hetero takich zachowań prezentują równie wiele. Ale jakoś nikt nie mówi, że robią to, bo są hetero. Tylko wszyscy argumentują to zwichnięciami indywidualnych psychik nie mającymi nic wspólnego z ich orientacją seksualną.



        Napisał cocalover
        Nie, ale twój sąsiad tak. I dla dobra tego dziecka powinieneś coś z tym zrobić, bo inaczej możesz usłyszeć o samobójstwie w sąsiedztwie.
        Tylko, że nikt wtedy nie krzyczy - "ten p...y hetero!!!"
        Wszyscy mówią - podły człowiek.

        Jak coś takiego zrobi osoba homo - opinia publiczna nie omieszka jej wytknąć orientacji seksualnej w niej dopatrując się powodu dewiacyjnego zachowania gwałciciela.

        A przykład na szczęście teoretyczny był.


        Mnie chodzi tylko o jedno - mierzmy wszystkich tą samą miarką.
        I zobaczmy w osobach homo zwykłych ludzi, takich jak my.
        Oni nie są naznaczeni jakimś stygmatem zła. Po prostu wolą się kochać inaczej niż Ty, czy ja.




        A co do cytatu z posta Jecky - jakoś u Maslowa rozmnażania w piramidzie nie widziałem
        Czyli kolejna manipulatorska publikacja.
        Nie przysparza ona zwolenników ruchowi przeciw homofobii.
        Chyba, że taki był właśnie jego cel.
        0statnio edytowany przez Lonely knight; 15-07-10, 08:12.

        Skomentuj

        • Gibson69
          Ocieracz
          • Jun 2010
          • 145

          i tu zacytuje TITUSA z Acid Drinkers, który siedząc w czarnych skórzanych spodniach wypowiadał się o spodniach Michała Wiśniewskiego "Michał lubi białe skóry... myśle, że to jedyna róznica" 10/10.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            ludzie ogarnijcie sie to tylko 1.5-2 % społeczenstwa, tak jak by ich nie było, w zasadzie bardziej od ciepłych to szczekają hetero, to juz taki rodzaj ludzi co robią wszystko na przekór

            Skomentuj

            • Sexy_man
              Perwers
              • Feb 2007
              • 1163

              A ja polecam wywiad:
              Gej kandydatem na prezydenta Warszawy
              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

              Skomentuj

              • Ygreko
                Erotoman
                • Sep 2006
                • 557

                nie poprę go.

                Skomentuj

                • ankka84
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 491

                  a ja tak

                  Skomentuj

                  • Ygreko
                    Erotoman
                    • Sep 2006
                    • 557

                    Osoba która organizuje parady i jest aktywnym działaczem środowisk jest gorsza od moherowych beretów.

                    Skomentuj

                    • PBM

                      Koleś NIE WYKLUCZA kandydowania, jeszcze nie przedstawił żadnego programu, ale już jest skreślony. Bo gej, bo działacz.

                      I pewnie założę się, że Ci, którzy twierdzą, że na niego zagłosują usłyszeli o nim właśnie pierwszy raz i jedyne co o nim wiedzą to fakt, że jest gejem.

                      Skomentuj

                      • cocalover
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2010
                        • 207

                        Zieloni mają kilka fajnych pomysłów nt. ochrony przyrody. Niestety to zapaterowska lewica i ich program wyklucza się z moim światopoglądem. Zdecydowanie jestem libertynem
                        A na geja bym nie zagłosował, bo gej ma to do siebie, że jest gay friendly. A co za tym idzie z pewnością forsowałby i lobbował na rzecz paxów itp.
                        Dlatego, dla mnie już Waltz lepsza chodź ją komar ugryzł, o tu.

                        Skomentuj

                        • Gibson69
                          Ocieracz
                          • Jun 2010
                          • 145

                          Ja nie rozumiem podejścia heteryków do mniejszości seksualnych. Co ich obchodzi kto co robi w łóżku? Ciekawe czy ktoś chciałby, aby zaglądano mu do łóżka Czytając posty na forum, ktoś liże komuś stopy, ktoś odbyt, ktoś jeszcze próbował pissingu, ktoś coś ktoś jeszcze co innego Ciekawe jaka była by reakcja "Standardowych ludzi" na tego typu zboczenia Kto co lubi
                          0statnio edytowany przez Gibson69; 21-07-10, 14:20.

                          Skomentuj

                          • cocalover
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jul 2010
                            • 207

                            To homoseksualiści według Ciebie są większością seksualną?
                            Ależ ten świat się szybko zmienia

                            Skomentuj

                            • Gibson69
                              Ocieracz
                              • Jun 2010
                              • 145

                              Sorki hehe chodziło mi naturalnie o Heteryków już edytowałem. Za dużo myslałem o homo stąd ta wpadka ;p

                              Skomentuj

                              • cocalover
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jul 2010
                                • 207

                                To nie myśl tak intensywnie, bo nie znasz dnia ani godziny jak poczujesz gorący oddech na karku

                                Skomentuj

                                Working...