W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kogo tolerować?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czarna20
    Banned
    • Apr 2010
    • 264

    Napisał Dyktator
    jeżeli coś jest w naszym kraju źle pojmowane to tolerancja i wolność człowieka (rozumiane jako rozpasanie i życie bez ograniczeń/zasad).
    Wcale nie jako życie bez zasad. Tylko nie rozumiem, w czym my jesteśmy gorsi?

    Napisał Dyktator
    tolerować to nie znaczy przyjmować wszystko na tak, zreszta najczęściej jest tak że to co tolerujemy tak naprawdę na nic więcej niż na tą tolerancję nie zasługuje.
    Czyli powinno się nas tolerować, tak na odczepnego, ale nic więcej nie zasługujemy? Jakie to szczęście, że nie mamy średniowiecza...
    No ale zwykle tak jest, że jak czegoś nie rozumiemy, to to jest gorsze i nie zasługuje na nic. Najlepiej to zniszczyć i nie przejmować się.

    Skomentuj

    • Dyktator
      Ocieracz
      • Dec 2009
      • 184

      a kto powiedział że gorsi? mam koleżanki lesbijki i jakoś nie pluje im w twarz na dzien dobry.

      nie wiem jak jest najczesciej, wiem ze ja rozumiem homoseksulizm jako upośledzenie seksualne i nie chce Was niszczyc/palić/zjadać. ja mówię zdecydowane STOP homoseksualnemu szaleństwu, tyle.

      skąd pomysł że ja czegoś nie rozumiem
      tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
      tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

      Skomentuj

      • Czarna20
        Banned
        • Apr 2010
        • 264

        Napisał Dyktator
        a kto powiedział że gorsi? mam koleżanki lesbijki i jakoś nie pluje im w twarz na dzien dobry.
        Dopiero później?
        Jakoś zauważyłam, że z lesbijkami większość (zdecydowana) z was problemu nie ma. Gorzej z gejami.
        Czyli tolerancja na pół gwizdka.

        Napisał Dyktator
        nie wiem jak jest najczesciej, wiem ze ja rozumiem homoseksulizm jako upośledzenie seksualne
        Szalenie miłe, jednak nawet, gdyby te terapie były skuteczne, nie poszłabym. Za nic, nigdy. Wolę być upośledzona seksualnie i szczęśliwa, niż "normalna" (w cudzysłowie, bo ja uważam, że i tak jestem normalna) nieszczęśliwa

        Napisał Dyktator
        skąd pomysł że ja czegoś nie rozumiem
        Bo skoro uznajesz to za upośledzenie, to chyba nie możesz pojąć, jak to jest możliwe, że podoba się nam ta sama płeć.

        Skomentuj

        • Dyktator
          Ocieracz
          • Dec 2009
          • 184

          mi nie robi różnicy gej czy lesbijak czy osoba bi, to samo 'uszkodzenie'

          Szalenie miłe, jednak nawet, gdyby te terapie były skuteczne, nie poszłabym. Za nic, nigdy. Wolę być upośledzona seksualnie i szczęśliwa, niż "normalna" (w cudzysłowie, bo ja uważam, że i tak jestem normalna) nieszczęśliwa
          może jakbyś spróbowała miłosci het*******ualnej to byś zmieniła zdanie i wówczas odnalazłabyś prawdziwe szczęscie (to tylko hipoteza)

          skoro uznajesz to za upośledzenie, to chyba nie możesz pojąć, jak to jest możliwe, że podoba się nam ta sama płeć.
          ależ skąd! nie mam tak ze nie moge tego pojąć, rozumiem to ale nie toleruję, tak jak np narkomanii czy schizofrenii

          mam nadzieje ze moje posty Cię nie obrażają, bo nie o to mi chodzi.
          tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
          tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

          Skomentuj

          • ninaaa

            pytanie autorki jest dla mnie niezrozumiałe... "gorsi są geje czy lesbijki"? a w czym w ogole są gorsi od osob hetero? strasznie ubolewam nad tym, że mamy XXI wiek a niektórzy ludzie mają takie średniowieczne poglądy.. nie czytałam całego wątku tylko przejrzałam sam koniec... skąd wzięła się ta bzdura, że homoseksualizm to upośledzenie społeczne.. akurat trochę się tym interesowałam i np z medycznego punktu widzenia jest to coś zupełnie naturalnego tak samo jak hetero.. homo zawsze było, jest i będzie... po prostu reprezentanci są mniejszością tak samo jak np rudzi ludzie.. niestety społeczeństwo ma problemy z akceptacją mniejszosci co wynika z wąskich horyzontów jak dla mnie.. w sredniowieczu rudych palono na stosie i do dzisiaj w wielu państwach za homoseksualizm można stracic życie... najbezpieczniej jest załozyc sobie, ze są pewne normy a to co poza nimi jest beeee... tylko takie ograniczone myślenie źle o nas swiadczy w ogole to takie dyskusje strasznie mnie denerwują, bo nie lubię nietolerancji

            Skomentuj

            • Czarna20
              Banned
              • Apr 2010
              • 264

              Napisał Dyktator
              mam nadzieje ze moje posty Cię nie obrażają, bo nie o to mi chodzi.

              może jakbyś spróbowała miłosci het*******ualnej to byś zmieniła zdanie i wówczas odnalazłabyś prawdziwe szczęscie (to tylko hipoteza)
              Akurat to mi się nie podobało wcale.
              A może Ty byś spróbował miłości homoseksualnej i byś odkrył swoje "upośledzenie"?
              Tak samo jak porównanie nas do schizofreników czy narkomanów. To są dwie różne sprawy, nie wiem jak można to porównywać w ogóle. To już lekka przesada, bo ja funkcjonuję normalnie, tylko podoba mi się kto inny.

              No i właśnie, skąd wiesz, że Tobie by się nie spodobał seks z facetem? Skąd? Bo pewne rzeczy się wie jednak. Mnie pociągają kobiety, faceci mnie odrzucają, tak samo jak chyba Ciebie.

              I już w ogóle stwierdzenie "spróbuj a może się nawrócisz" mnie denerwuje na maksa
              0statnio edytowany przez Czarna20; 01-03-11, 23:54.

              Skomentuj

              • ninaaa

                kurcze i jak można homoseksualizm porównywac do narkomanii albo schizofrenii!!!??? zaraz padne...

                Skomentuj

                • Czarna20
                  Banned
                  • Apr 2010
                  • 264

                  Nina, dzięki Ci za trochę wsparcia
                  Fajnie się czasem przekonać, że są nawet w Polsce ludzie tolerancyjni

                  Skomentuj

                  • ninaaa

                    Czarna, nie ma za co ja od zawsze jestem całym sercem ze wszystkimi gejami, lesbijkami i transseksualistami chyba przez ciężkie doswiadczenia kumają pewne sprawy o wiele lepiej niż hetero.. to oczywiście jest mocne uogólnienie ale w dużym stopniu prawdziwe

                    Skomentuj

                    • Czarna20
                      Banned
                      • Apr 2010
                      • 264

                      Ech, żeby było więcej takich ludzi...
                      Ale o nas mówisz? No akurat ja mam właśnie też dość mało ciekawe doświadczenia

                      Ja nie mówię, że wszyscy nas mają kochać, ale uznać nas, za normalnych, to tak dużo? Jestem też człowiekiem, tak samo czuję i myślę i nie chcę być uznawana za upośledzoną, nienormalną i co tam jeszcze. Bo to też strasznie boli i rani.

                      Skomentuj

                      • Dyktator
                        Ocieracz
                        • Dec 2009
                        • 184

                        kurcze i jak można homoseksualizm porównywac do narkomanii albo schizofrenii!!!??? zaraz padne...
                        najwidoczniej mozna, co potwierdzają moje posty. moge to porównac do innych rzeczy ale za tego typu porównania otrzymałem jakiś czas temu niezłą naganę na tym tolerancyjnym forum

                        A może Ty byś spróbował miłości homoseksualnej i byś odkrył swoje "upośledzenie"?
                        nie czuję takiej potrzeby, idealnie realizuje się na het*******ualnej płaszczyźnie.


                        No i właśnie, skąd wiesz, że Tobie by się nie spodobał seks z facetem? Skąd? Bo pewne rzeczy się wie jednak. Mnie pociągają kobiety, faceci mnie odrzucają, tak samo jak chyba Ciebie.
                        dokładnie pewne rzeczy się wie, i tak jak mówisz mnie seks z facetem by brzydził. a wiesz czemu nie spróbuję zabawy z drugim panem? bo nie mam żadnych zaburzeń orientacji.
                        tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
                        tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

                        Skomentuj

                        • Czarna20
                          Banned
                          • Apr 2010
                          • 264

                          A ja się idealnie realizuję na homoseksualnej płaszczyźnie.
                          I wiesz co? Mam to gdzieś, czy mam zaburzenia czy nie, ale wiem co czuję i wiem też, że seks z facetem by mnie brzydził.

                          A zaraz jeszcze wypal, że murzyni mają zaburzenia, bo mają ciemny kolor skóry.

                          A zresztą nieważne. Przyzwyczaiłam się już do Polski i wiem, że większość społeczeństwa jest nietolerancyjna.
                          Jedyne czego nie chcę słyszeć, to tego, że jestem upośledzona, mam zaburzenia, a seks z facetem to lekarstwo na wszystko.

                          Skomentuj

                          • ninaaa

                            masz za to inne zaburzenia najwyraźniej moze poczytaj cos na ten temat, weź do bani opinie osób kompetentnych... niestety ale wiele złego w tej sprawie robi kościół.. mam nadzieję, że sie nie obrazisz, bo nie taki był moj cel ale naprawdę Ciebie nie rozumiem jeszcze bardziej niz Ty nie rozumiesz homoseksualistów
                            Czarna, nie przejmuj się.. w ogóle co to znaczy byc normalnym? ja np nie mam pojęcia.. wszystkie normy są sztucznym wymysłem, który pozwala prostym ludziom poczuc się bezpiecznie ale my nie jestesmy proste i mamy głęboko w poważniu wszystkie głupie 'normy'

                            Skomentuj

                            • Czarna20
                              Banned
                              • Apr 2010
                              • 264

                              Masz rację. Gdyby nagle homoseksualistów było więcej to "normalni" byśmy my byli tak? A wy to jakieś przeżytki upośledzone?

                              A biali są normalni? Czy murzyni? A może jeszcze inna rasa?

                              Ja tam uważam, wiem, że jestem normalna.
                              Tylko widzisz, jak się nie przejmować, jak Ci ktoś w twarz wali, że jesteś upośledzona? Mam uczucia i to boli jednak.
                              Ale nie będę się tu już wypowiadać, bo zaraz jeszcze doda, że metoda z niektórych afrykańskich krajów (gwałcić kobiety, aż zaczną krzyczeć, że wolą facetów) jest słuszna

                              Napisał Dyktator
                              najwidoczniej mozna, co potwierdzają moje posty.
                              Ale wcale nie musisz mieć racji.
                              Ja równie dobrze mogę napisać "góra" przez "u" i co, też będzie dobrze? Ale napisać mogę, bo to potwierdzi mój post.
                              0statnio edytowany przez Czarna20; 02-03-11, 00:42.

                              Skomentuj

                              • Lilith.
                                Erotoman
                                • Feb 2010
                                • 439

                                Dyktator chyba nie zdaje sobie sprawy że homoseksualizm nie jest ani chorobą ani zaburzeniem seksualnym. To po prostu inna orientacja, tego się nie wybiera, tak samo jak koloru skóry. Zgodnie ze swoim nickiem najwidoczniej uważa jednak iż ma prawo dyktować wszystkim jak i kogo mają kochać. Całe szczęście że będzie musiał powściągnąć ambicję

                                Jakże nudny byłby świat gdyby wszyscy kochali tak samo i żyli według przyjętych za normę schematów.
                                Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                                Skomentuj

                                Working...