W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z matka i jej partnerem - jest księdzem.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wujcio_wodnik
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2006
    • 261

    ksiądz to powołanie skoro mu pasuje że podatków nie płaci i ma dacj nad głową to niech żyje w celibacie sam wybierał...niky mu kiecki na siłę nie wkładał...co prawda nie szata zdobi człowieka...niemniej jednak ksiądz ma stanowić autorytet,ma być wzorcem a jak okazuje się zwykłą łajzą ludzką szumowiną to jaki to jest przykład dla ludzi(jego owieczek)....
    Gdy umierał leżąc tutaj sam,
    za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
    widział przyszłość, która zła była i podła,
    chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

    Skomentuj

    • evika
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1083

      Niech Kościół zniesie celibat, i po sparwie.., wszak to wymysł Koscioła.

      Ksiądz tez człowiek, pokochac może. Zdarza się wcale nierzadko. Nawet, gdyby odrzucił kapłaństwo, czekałby ich ostracyzm.

      Rozumiem,ze Ci taki stan rzeczy nie odpowiada, ale to sprawa Twojej matki.
      Nie oceniam ani jego, ani jej, ani jakości uczucia i związku. Jestes bliżej, więcej wiesz, ale pewnie tez nie wszystko, więc również nie oceniaj pochopnie.

      Skomentuj

      • wujcio_wodnik
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2006
        • 261

        evika czemu po sprawie idąc na księdza podpisał pewne zobowiązanie którego musi przestrzegać czy chce czy nie ...

        jak idiesz do pracy nie wszystko musi ci się podobać ale musisz przestrzegać regulaminu...tak samo jest z księdzem. dzieckiem nie był jak księdzem został,tylko dorosłym dojrzałym chłopem czy jak go tam zwał...
        Gdy umierał leżąc tutaj sam,
        za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
        widział przyszłość, która zła była i podła,
        chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

        Skomentuj

        • _mike
          Banned
          • Aug 2007
          • 820

          idź się wyspowiadać do niego i powiedz, że za****łeś poprzedniego księdza, który przystawiał się do Twojej matki i że więcej grzechów nie pamiętasz, za wszystkie żałujesz ale poprawy nie obiecujesz.

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            Napisał zielarz24
            ksiądz to powołanie skoro mu pasuje że podatków nie płaci i ma dacj nad głową to niech żyje w celibacie sam wybierał...niky mu kiecki na siłę nie wkładał...co prawda nie szata zdobi człowieka...niemniej jednak ksiądz ma stanowić autorytet,ma być wzorcem a jak okazuje się zwykłą łajzą ludzką szumowiną to jaki to jest przykład dla ludzi(jego owieczek)....
            Pieprzysz jak potłuczony. Celibat to wymysł Watykanu a nie Boga. Komu służy ksiądz? Bogu czy papieżowi ze świtą?

            Druga sprawa, że z jakiej racji ksiądz ma być autorytetem. Na tym forum erotycznym nie widać krztyny zdroworozsądkowego podejścia do kleru. Cała ta instytucja jest wyśmiewana i gardzona. Wśród forumowiczów panuje swoista dulszczyzna! Ksiądz jest głupi i żałosny bo _tutaj wypisać co tylko mówi KK_, ale dalej będę robił swoje (zachowując w swoim mniemaniu postawę Katolika). Jestem Katolikiem, ale podoba mi się żona sąsiada - a co głupiego klechę obchodzi co robię? - Jestem Katoliczką, ale aborcja jest wygodniejsza! A co klecha będzie mi mówił jak mam postępować! - lub - "Niech tech te cioty walą gruchę, a nie napastują chłopców".

            Polski Katolik ignoruje wszystkie zaszłości kulturowe związane z seksem i jest OK. Polak widzący księdza, który robi to samo - traci autorytet u bezbożnika, który go wcześniej opluwał.

            Trzecia sprawa, że ktoś może chcieć służyć Bogu i może wstąpić do instytucji, ale może nie akceptować wszystkich jej przepisów. Ja nie akceptuję - ba! nawet nie toleruję! - różnych przepisów społecznych, karnych, cywilnych obowiązujących w polskim społeczeństwie i prawie. Jak wolnemu człowiekowi coś się nie podoba to protestuje. Może protestować tak, że łamie idiotyczne przepisy. Zwłaszcza te idiotyczne.

            Czwarta sprawa to taka, że nie masz prawa nazywać nikogo łajzą, tylko dlatego, że nie spełnia twojego, wątpliwego wyobrażenia "autorytetu".
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • wujcio_wodnik
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2006
              • 261

              hahaha...co mnie interesuje ckto wprowadził celibat jest to jest i jak ktoś idzie na zawód księdz to jest świadomy celibatu,a skoro jest świadomy i swiadomie podpisuje zobowiazanie do jego przestrzegania ,to niech do cholery go przestrzega,co do łazjy kogo nazwałem łajza ...guciu czytać nie umiesz ??

              coś mi guciu tracisz anarchizmem, a to bardzo złe podejscie do zycia...
              Gdy umierał leżąc tutaj sam,
              za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
              widział przyszłość, która zła była i podła,
              chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

              Skomentuj

              • Tott
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 42

                Ale Religa mógł palić a ksiądz według prawa kościelnego partnerki mieć nie może.Nikt mu nie kazał zostać księdzem i jak nie wiedział
                w co się pakuje to jest naprawdę szurnięty.
                A do autora tematu: czy ten ksiądz regularnie bywa u Ciebie w domu?

                Jeżeli nie to jestem w stanie zaakceptować zdanie rojze(pomijając
                moralność tego "księdza") a jak się stale spotyka to radzę albo
                mu rąbnąć albo grzecznie zadzwonić do diecezji i powiedzieć o
                delikwencie.Jeżeli do mojego domu przychodziłby jakiś facet i zalecał
                się do mojej matki przez dłuższy czas a mnie miał w tyłku to wylądowałby w szpitalu
                z połamanymi kończynami.Właśnie ile czasu już ta chora sytuacja trwa?

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  Napisał zielarz24
                  hahaha...co mnie interesuje ckto wprowadził celibat jest to jest i jak ktoś idzie na zawód księdz to jest świadomy celibatu,a skoro jest świadomy i swiadomie podpisuje zobowiazanie do jego przestrzegania ,to niech do cholery go przestrzega,co do łazjy kogo nazwałem łajza ...guciu czytać nie umiesz ??

                  coś mi guciu tracisz anarchizmem, a to bardzo złe podejscie do zycia...
                  W porządku. W takim razie niech 95% rzekomych katolików przestanie się dotykać w "tych miejscach" lub przyzna się, że jest ateistami. Kiedy dojdziemy do sytuacji, w której 95% obywateli uzna, że Boga nie ma - wszystko będzie dozwolone! Również związek księdza mniejszości religijnej ze zwykłą kobietą będzie akceptowany. A jeśli 95% Polaków uważa się za Katolików to niech zaprzestaną masturbacji i seksu. W każdym innym przypadku naród ten składa się z łajz i hipokrytów. Albo prawo jest równe dla wszystkich albo nie obowiązuje.

                  Napiszę to jeszcze raz bo to chyba ty masz problemy z czytaniem. Kościół to jest wspólnota ludzi, której przewodzi sługa boży - ksiądz. Fundamentem katolicyzmu jest rodzina i była nim od zawsze, zanim jeszcze jakiś papież ustanowił coś innego. Pierwszy apostoł, który miał za zadanie stworzyć kościół, posiadał żonę.

                  Zarys historyczny ma oczywiście istotne zdarzenie. Ja pomimo posiadania polskiego obywatelstwa, nie muszę i nie będę będę ślepo wykonywać poleceń polskiej dyktatury. Przynależenie do jakiejkolwiek organizacji nie decyduje o obligatoryjnym wykonywaniu rozkazów. To chyba jasne, dla każdego myślącego człowieka?

                  Facet może się "przekwalifikować" na pastora i dalej będzie pełnił funkcje księdza, dalej będzie spotykać się z tą kobietą i dalej będzie sługą Bożym. Legalnym z punktu widzenia waszych chorych oczu.

                  Dla ludzi z takim relatywizmem światopoglądowym, wystarczyłoby, gdyby już jutro Watykan zniósł celibat i facet stałby się z automatu czysty.
                  0statnio edytowany przez gucio5tys; 27-03-09, 02:48.
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • evika
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1083

                    Napisał zielarz24
                    evika czemu po sprawie idąc na księdza podpisał pewne zobowiązanie którego musi przestrzegać czy chce czy nie ...

                    jak idiesz do pracy nie wszystko musi ci się podobać ale musisz przestrzegać regulaminu...tak samo jest z księdzem. dzieckiem nie był jak księdzem został,tylko dorosłym dojrzałym chłopem czy jak go tam zwał...
                    Zielarz, dorosli ludzie pakują sie w dużo gorsze rzeczy, i pózniej żałują. Gdybysmy mogli przwidzieć, jak nam sie życie potoczy, i czy wytrwamy we wszystkim w co wierzylismy i postanowilismy, byłoby zbyt prosto. A tak niestety nie jest.
                    Nie wiem, czy ten akurat człowiek jest zwyczajnym draniem, czy tez osoba, której swiat stanał na głowie właśnie. Księża, to zwyczajni ludzie, grzeszą, jak wszyscy.

                    Pracę mozesz czesto zmienic bez bółu. Sluby zerwać, i zacząc robic cos innego - znacznie trudniej, zwłaszcza w dzisiejszej dobie, i zwłaszcza, dla człowieka, który mimo,ze zgrzeszył,nadak wierzy, i potrzebuje sakramentów. Kosciłó bardzo parszywie traktuje "byłych ksiezy". By zostac kims takim, trzeba byc naprawde bardzo silnym.

                    Skomentuj

                    • wujcio_wodnik
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2006
                      • 261

                      guciu a z tobą jak z krową na miedzy,ty jej mówisz nie idz a ona i tak swoje..

                      mam w dupie pierwszego apostoła i kiedy został wprowadzony celibat.ale jest isnieje w prawie koscielnym czy też kanonicznym jest warunkiem który musi przyjąć każdy który chce zostać księdzem...MUSI.a to czy mu się to podoba czy nie to inna sprawa,jak już złożył przysięgeto niech jej przysięga do cholery...puki co w polsce dyktatury nie ma...kosciło owsze tworzą ludzie ale na czele tych ludzi stoją urzędnicy kościelni,często zakłamani dewianci,prawdziwych kapłanów to ze swiecą szukac...i mam prawo wymagać by człowiek z tzw świecznika stanowił ,był przykładem dla innych i nie wiem skąd wziełeś tych 95 %katolików w tym kraju....chyba że na cmentarzach szukałes...a nawet jakby watykan zniósł celibat to dużo by nie zmieniło...homoseksualizm kosciól potępiał potepia i potępiać będzie,poza tym księża pedofile też za bardziej komfortowo się nie poczują z powodu zniesienia celibatu...prawda jest taka że kościół to największa mafia na świecie która okrada nas w majestacie prawa...
                      Gdy umierał leżąc tutaj sam,
                      za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
                      widział przyszłość, która zła była i podła,
                      chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

                      Skomentuj

                      • Tott
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 42

                        95% Polaków uważa się za katolików.Tak naprawdę to jakieś
                        60% praktykuje a reszta jest z papierka.A Twoje zdanie gucio
                        i cały post jest śmieszny.To tak jakby kazać kolesiowi nalewającemu paliwo palić przy tym papierosa(na youtube są filmy co się może stać
                        wtedy).Po prostu ksiądz ma celibat czy mu to się to podoba czy nie
                        i taka jest prawda.I właśnie z powodu celibatu księdzem nie będę.
                        Ksiądz nie ma prawa odbywać stosunków może to i głupie
                        ale jeszcze raz to powtórzę bo ewidentnie nie dociera
                        KSIĄDZ MUSI ŻYĆ W CELIBACIE A JEŻELI GO NIE CHCE TO NIE POWINIEN NIM BYĆ! Chce seksu to niech zrzuca sutannę.
                        Proste jak drut. Takie jest prawo kościelne jak regulamin w pracy.

                        Skomentuj

                        • evika
                          Perwers
                          • Nov 2006
                          • 1083

                          KSIĄDZ MUSI ŻYĆ W CELIBACIE A JEŻELI GO NIE CHCE TO NIE POWINIEN NIM BYĆ! Chce seksu to niech zrzuca sutannę.
                          Celibat, to nieposiadanie zony, a nie nieuprawianie seksu..

                          Skomentuj

                          • Frodo Baggins
                            Perwers

                            Wspomógł BT
                            • Feb 2009
                            • 1174

                            Napisał evika
                            Celibat, to nieposiadanie zony, a nie nieuprawianie seksu..
                            a to już jest 'falandyzacja' prawa Ewuniu

                            KK nie dopuszcza innego seksu niż małżeński.

                            Skomentuj

                            • Sajana
                              Perwers
                              • Mar 2009
                              • 852

                              Napisał usull
                              Swoją drogą co pociąga kobiety u księży?? Kasa?? Sex??
                              po przeczytaniu tematu "ząbki" to ja myślę że to o czystość chodzi
                              Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                              Skomentuj

                              • evika
                                Perwers
                                • Nov 2006
                                • 1083

                                wiem ale ksiądz tez człowiek, grzeszy, potem sie spowiada...jak wszyscy.

                                Niedobrze, jak cos dzieje sie wbrew naturze. Wszyscy wiedzą, jak ten celibat na przestrzeni wieków wygladał.

                                edit: Sajana, piekne spostrzeżenie, bardzo sie ubawiłam..

                                Skomentuj

                                Working...