W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Off_topic - czat dla użytkowników Bez Tabu

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Godefroy_87
    Ocieracz
    • Jul 2020
    • 116

    Kilka tygodni mnie nie było i jakie tu zmiany w wyglądzie!

    Skomentuj

    • 495f50
      Perwers
      • May 2011
      • 1122

      Ta, ja się nadal nie mogę przestawić. Są oczywiście jakieś zalety, ale na poprzednim forum czułem się bardziej... u siebie.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2728

        Napisał 495f50
        Ta, ja się nadal nie mogę przestawić. Są oczywiście jakieś zalety, ale na poprzednim forum czułem się bardziej... u siebie.
        Po tylu latach to nic dziwnego
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • 495f50
          Perwers
          • May 2011
          • 1122

          Ano, aczkolwiek ze mnie generalnie jest trochę mentalny grzyb chwilami. Inna rzecz, że chyba z nas wszystkich jest, skoro siedzimy na forum, FORUM internetowym, a nie na grupce na fejsiku czy jakichś innych tiktokach.

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2728

            Napisał 495f50
            Ano, aczkolwiek ze mnie generalnie jest trochę mentalny grzyb chwilami. Inna rzecz, że chyba z nas wszystkich jest, skoro siedzimy na forum, FORUM internetowym, a nie na grupce na fejsiku czy jakichś innych tiktokach.
            Ja na dodatek odinstalowałam fejsa
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 872

              Chwali się w dzisiejszych czasach

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1122

                No zależy czego się tam szuka. Ja używam też służbowo, więc "nie grozi mi", że przestanę używać. Nie mam i nigdy nie miałem natomiast aplikacji do obsługi FB, ogarniam przez przeglądarkę - w telefonie też.

                Skomentuj

                Working...