W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasze preferencje fryzurek łonowych :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • loup
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 8

    #61
    Ostatnio marzę by moja Ukochana wydepilowała sobie włoski przy cipce (niekoniecznie na łonie), wspominałem jej o tym już kilka razy i widzę że czasami je przycina, mam więc nadzieję że nie będę miał problemów z przeforsowaniem pomysłu na kompletną depilację. Uwielbiam robić jej minetę, ona też to uwielbia, a brak włosków zdecydowanie ułatwiłby sprawę (o ile ona będzie się czuła komfortowo).
    Sam podcinam sobie włosy łonowe i nie widzę sprzeciwu z jej strony, chociaż ostatnio myślę nad czymś dokładniejszym i trwalszym - na przykład plastry.

    Skomentuj

    • Soniczny
      Ocieracz
      • Mar 2006
      • 109

      #62
      Napisał loup
      Ostatnio marzę by moja Ukochana wydepilowała sobie włoski przy cipce (niekoniecznie na łonie), wspominałem jej o tym już kilka razy i widzę że czasami je przycina, mam więc nadzieję że nie będę miał problemów z przeforsowaniem pomysłu na kompletną depilację. Uwielbiam robić jej minetę, ona też to uwielbia, a brak włosków zdecydowanie ułatwiłby sprawę (o ile ona będzie się czuła komfortowo).
      Sam podcinam sobie włosy łonowe i nie widzę sprzeciwu z jej strony, chociaż ostatnio myślę nad czymś dokładniejszym i trwalszym - na przykład plastry.
      Uzycie plastrow w miejscu intymnym ?? w zyciu a po smierci wcale...

      A szczypanie i swedzenie sa tylko na poczatku, jesli depiluje sie na bierzaco tzn co 2-3 dni to naprawde jest wszystko ok.
      Ja uzywam zelu do golenia w celu zmiekczenia wloskow i po wszystkim jest naprawde gladkow i przyjemnie a nawet juz podraznienia tak szybko nie wystepuja.
      Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
      R.A. Salvatore

      Skomentuj

      • loup
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 8

        #63
        Nie wiem jak to jest bo nigdy plastrów nie używałem, ale przecież z bólu nie umrę :-)

        Skomentuj

        • hunter85
          Świntuszek
          • Feb 2005
          • 45

          #64
          Napisał Mr.T
          Generalnie: naturalnemu owlosieniu lonowemu mowie TAK
          ale perułkom mówisz nie ?

          Generalnie nie mam nic przeciwko puki jest w miare kontrolowane... jak zaczyna się robić bush to juz radzilbym lekko rozrzedzić

          Skomentuj

          • padme
            Erotoman
            • Mar 2006
            • 666

            #65
            A mój Kuba uważa, że z łoniaczkami wyglądam fajniej/lepiej. To nie golę (-:
            "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

            Skomentuj

            • iceman00
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 1

              #66
              moze tu mi ktos pomoze, bo na moim temacie nie uzyskalem odpowiedzi

              Dziewczyny jak golicie calutkie wlosy lonowe, u mojej dziewczyny zawsze cos zostanie, dodam ze ona goli kremem. Moglaby mi ktoras z was pomoc, bede wdzieczny

              Skomentuj

              • mistique
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2005
                • 249

                #67
                Po kremie rzeczywiście często zostają te najmocniejsze włosy. Pozycja ginekologiczna przed lustrem i poprawić maszynką albo pęsetą (albo po prostu kremem punktowo)

                Skomentuj

                • Scarlet
                  Świntuszek
                  • Sep 2006
                  • 53

                  #68
                  Napisał Soniczny
                  Uzycie plastrow w miejscu intymnym ?? w zyciu a po smierci wcale...

                  A szczypanie i swedzenie sa tylko na poczatku, jesli depiluje sie na bierzaco tzn co 2-3 dni to naprawde jest wszystko ok.
                  Ja uzywam zelu do golenia w celu zmiekczenia wloskow i po wszystkim jest naprawde gladkow i przyjemnie a nawet juz podraznienia tak szybko nie wystepuja.
                  Ale ja nie moge się tak golić bo jak dostane uczulenia to na 2 tyg Potem znowu ogole i znowy to samo Ja wpadlam na pomysł masochistyczny-pęseta
                  A swoją drogą plastry też są ok człowiek troche pocierpi ale potem jaki efekt

                  Skomentuj

                  • kooleerek
                    Świętoszek
                    • Oct 2006
                    • 1

                    #69
                    Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.
                    Od dawna namawiam moja partnerkę do ogolenia cipeczki. Mam z tym mały problem, gdyż ona uważa, że odrastające włoski bolą.
                    Coś w tym jest, bo gdy ja wróciłem ze szpitala po operacji na wyrostek robaczkowy i odrastały mi włosy, które kazali mi ogolić, to trochę się wtedy nacierpiałem i ona to dobrze pamięta.
                    Czy to były tylko moje odczucia, czy kobieta odczuwa to podobnie.
                    Podzielcie się swoją wiedzą. Może jak jej pokażę to co tu napiszecie to się przekona.
                    Pozdrawiam.

                    Skomentuj

                    • Szlajfka
                      Perwers
                      • Oct 2005
                      • 1057

                      #70
                      To rzeczywiście może być nieprzyjemne jeśli się czeka nie wiadomo ile. Jeśli się będzie golić regularnie np. co 2-3 dni to nie zdążą odrosnąć na tyle żeby zacząć boleć. Chyba, że będzie używać plastrów lub depilatora to może to robić rzadziej. Ja osobiście golę się tam przy wargach co kilka dni a wyżej, nad cipką depiluję żeby nie robiły się krostki i to jest dla mnie najlepszy sposób. Ale mówię, jeśli będzie golić często jak tylko zaczną odrastać to nie ma siły żeby ją bolało
                      Nadzieja umiera ostatnia....

                      Skomentuj

                      • Ziom
                        Świntuszek
                        • Apr 2005
                        • 94

                        #71
                        Mnie tam nigdy nie bolały. No może na początku za pierwszym, drugim razem. A potem już z górki. I nie mógłbym powrócić do futerka, nigdy :p
                        DOPE
                        AND
                        WEED
                        IS ALL
                        WE NEED!

                        Skomentuj

                        • Nicol
                          Świętoszek
                          • Oct 2006
                          • 31

                          #72
                          ja sobie gole do rora i wiekszosc facetow tak woli przynajmniej ci z kturymi bylam a jesli chodzi omnie to obojenie mi czy facet jest owlosiony czy nie

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #73
                            Nicol... nie czepiam sie bledow... ale rzucic okiem na to co wyszlo spod palcow wypadaloby
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Abegan
                              Erotoman
                              • Sep 2006
                              • 591

                              #74
                              Ja wole wygolone, ewentualnie z jakąś "fryzurką" niewielką... Tym samym się odwdzięczam Mojej Lubej - ona lubi jak się golę "na zero" lub jak coś "wymyślę" :-)
                              Abegan

                              Skomentuj

                              • foksia
                                Ocieracz
                                • Jul 2006
                                • 94

                                #75
                                a ja właśnie odwrotnie,
                                po ponad 3 latkach systematycznego golenia, stwierdziłam że zapuszczam sobie trójkącik
                                faceta już nie mam, minetki nikt nie będzie mi robić

                                Skomentuj

                                Working...