W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasze preferencje fryzurek łonowych :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #31
    Napisał Kolo
    a może powiedz mi troche dokładniej, np: czy moszna ma być wygolona czy też maja włosy pozostać i czy wygolic tak aby nie dotykały muszelki podczas stosunku czyli u podstawy penisa i zostawić tylko u góry
    Na mosznie włosy mogą zostać,chyba że naprawdę masz ich tam dużo to lekko przystrzc.Ja lubię gdy facet ma króciutkie włosy u nasady penisa.
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • nobody
      Banned
      • Aug 2005
      • 5

      #32


      to fajnie wygląda

      Skomentuj

      • zboczuszek
        Świętoszek
        • Aug 2005
        • 34

        #33
        moim zdaniem dziewczyna powinna miec troche wloskow przeciez to jest kobiecosc!!!!

        Skomentuj

        • Avery
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 293

          #34
          dla mnie nie musi byc lysa ale nie moze tez hodowac tam kłaków.
          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

          Skomentuj

          • breathed
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2005
            • 269

            #35
            Osobiście wolę kobiety przystrzyżone niż wygolone. Raz, że odrosty trochę kłują w policzki, wargi i język a dwa, że wygolona kobieta jakoś za bardzo mi przypomina dziecko - a ja preferuję dojrzalsze .
            A jeśli o te dwa zdjęcia które były prezentowane to mimo wszystko wybrałbym tą panią u góry z naturalną "dżunglą"...
            Włoski zawsze można odgarnąć wraz z wargami a wtedy jest swobodny dostęp do źródełka

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #36
              Mi niedawo sie zmienil poglad i lubie lekki zaroscik tam... "angielski trawniczek" Choc od czasu do czasu taka gladka tez ma swoje plusy - dlatego najlepiej na zmiane (tak jest u mnie, tzn jej)
              A wlsoki maja jescze jeden plus - mowi sie o chigienie, tu sie zgodze, jednak takie wloski zatrzymuja ten zapaszek cipczki i... jest poprostu przyjemniej
              A z 2 zdjec wybralbym 2
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Zebu
                Świętoszek
                • Oct 2005
                • 34

                #37
                Ja muszę się przyznać, że wolę kobiety, z naturalnym owłosieniem. Nie razi mnie nawet obfity zarost. Na przykład, taki widok,

                nie wywołuje, u mnie, żadnych negatywnych odczuć. Oczywiście wolę, kiedy, włosy łonowe, nie wystają poza linię bielizny.
                Hej Dana! Hej Dana!
                Pokaż mi kolana,
                Ja się też odważe,
                Swoje ci pokaże.

                Skomentuj

                • Shaikura
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2005
                  • 200

                  #38
                  a ja jestem wygolona na lyso i nie wyobrazam sobie jak bym miala zapuscic tam dzungle.... bym nie mogla spojrzec w dol :/ A u facetow lubie tesz wygolone na lyso ale moj chlopak narzeka ze po takim goleniu kluje i swedzi wiec jest ustepstwo i jest tam przyciety na krociutko. He he. Przypomnialo mi sie jak go straszylam ze jak nie bedzie golil sie przed robieniem mi minetki to ja zrobie sobie dredy na dole
                  Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #39
                    Ja lubię, kiedy facet się nie ogoli przed robieniem mi dobrze językiem. Albo jeśli w ogóle się nie goli i ma brodę.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • myszaty
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2005
                      • 224

                      #40
                      A ja jestem wielbicielem cipek podgolonych

                      Skomentuj

                      • Mota
                        Świętoszek
                        • Oct 2005
                        • 2

                        #41
                        Z kolei ja wyglądałbym chyba śmiesznie, gdybym się całkiem wygolił. No vo jak wyglądałaby wygolona wyspa pośród włosów na brzuchu i udach? Więc to dość indywidualna sprawa. Nie u każdego chłopa wygolenie się przyniesie pozytywny efekt. Dlatego ja przystrzugam się maszynką na jakieś 12 mm i jest mi z tym dobrze. Moja kobitka również nie narzeka :-)

                        Skomentuj

                        • Nacho
                          Świętoszek
                          • Oct 2005
                          • 22

                          #42
                          Oczywiście do minetki to sie przydają przyciete , bo jak włosy miedzy zębami zostają to wtedy zaduzo czasu sie zajmuje ich wyjmowaniem zamias pieścić dalej dziewczyne.

                          Skomentuj

                          • mirakla
                            Perwers
                            • Feb 2005
                            • 805

                            #43
                            a ja ostatnio wpadłam na fajny pomysł-żeby rozjasnic sobie włoski wodą utlenioną,dość zabawnie to wygląda
                            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                            Skomentuj

                            • Sedzia
                              Ocieracz
                              • Aug 2005
                              • 107

                              #44
                              Ja chciałbym żeby moja kobieta miała troche włosków tam bo jest wygolona na łyso ale niewiem jak to jej powiedzieć.

                              PS: strasznie lubie zapach cipeczki i ten przepyszny napój miłości który potem przez długi czas zostaje na moich ustach

                              Skomentuj

                              • ona sama
                                Ocieracz
                                • Jul 2005
                                • 141

                                #45
                                [QUOTE=nobody]http://www.lapanse.com/pages/images/...int_g_spot.jpg
                                Ciekawe gdzie ta pani robiła tą fryzurke?

                                Skomentuj

                                Working...