W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasze preferencje fryzurek łonowych :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #46
    Napisał rojze
    no powiedzmy nieadekwatnie ;-) traktując to jako zamach na swoją wolność. I postąpi na przykład tak jak ja- i każe mu spie...
    gdybyb ja poprosił dziewczynę o zgolenie włosów, a ona kazała by mi s********ć to s*******iłbym i to z przyjemnością. Normalna osoba odpowiedziałaby, że nie zgoli, bo [i tu jakieś powody], a nienormalna każe s********ć. Szkoda.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #47
      Zawsze na początku znajomości otwarcie komunikuję, czego nie życzę sobie wysłuchiwać.
      I właśnie o tej rzeczy zawsze tak mówię.
      Więc jeśli do kogoś na początku nie dotrze, to jest problem.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Włóczykij
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 301

        #48
        brzmi dość radykalnie. Wygląda to tak, że to facetom ma zależeć na Tobie, a Tobie oni "zwisają". No jeśli tak, to rzeczywiście łatwo jest powiedzieć "sp...".

        A gdyby Ci zależało - nie powiedziałabys tak. Nie mówię, że zgodziłabyś się, ale odmówiłabyś trochę kulturalniej i z usmiechem (zresztą tak to powinno być zrobione).

        Skomentuj

        • myszaty
          Seksualnie Niewyżyty
          • Oct 2005
          • 224

          #49
          Napisał rojze
          Zawsze na początku znajomości otwarcie komunikuję, czego nie życzę sobie wysłuchiwać.
          Czy to oznacza, że już na początku nowej znajomości, dajesz ultimatum , tudzież wprowadzasz coś w rodzaju zakazanych tematów ?

          Skomentuj

          • Nacho
            Świętoszek
            • Oct 2005
            • 22

            #50
            no no z tym rozsjasnieniem to ciekawy pomysł heh . Ja też kiedys nakrecałem dziewczyne by przestałą tak na chwile sie golić bo bym chciał zobaczyć jak w nieogolonej wyglada ale ona jednak lubiła sie golić bo co troszke odrosły to juz je zgoliła heh

            Skomentuj

            • myszaty
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2005
              • 224

              #51
              Mogłeś namówić Ją na tupecik

              Skomentuj

              • Mr.T
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 7

                #52
                Naturalne wloski mojej kobiety nie sa przesadnie obfite i do tego calkiem ladnie sie ukladaja

                Powiedzmy, ze mam pewne doswiadczenie z roznymi fryzurami (lub ich brakiem ) i, mimo wszystko, wole naturalne owlosienie.
                Wg mnie dodaje to jej kobiecosci. Fatk, czasem wlosy w ustach podczas pieszczot nieco przeszkadzaja, ale mozna sie do tego przyzwyczaic.

                Generalnie: naturalnemu owlosieniu lonowemu mowie TAK

                Skomentuj

                • cezar27
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 151

                  #53
                  Ja preferuje przystrzyżone włoski, ewentualnie całkiem na łyso, naturalne owłosienie zbyt często przeszkadza przy pieszczotach języczkiem.

                  Co do golenia się z uwagi na potrzeby partnerki, to jeszcze się z taką propozycją nie spotkałem, ale gdyby miało to sprawić jej przyjemnośc to nie mówię nie
                  All we are is dust in the wind...

                  Skomentuj

                  • nova6
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 8

                    #54
                    ODp

                    Gole sie tylko by facetowi było milej i łatwiej,cierpie bo gdy odrasta to pieszcze, szczypie i swedzi,jest do nieczego poprostu. Ale robie to dla niego, i jestem zirytowana ze on nie goli sie ani tam na dole dla mnie, ani pod pachami,na klacie itp. Bo mężczyźni niby nie muszą :/

                    Skomentuj

                    • nova6
                      Świętoszek
                      • Aug 2006
                      • 8

                      #55
                      Mój facet goli jajka , strzyże włosy nad penisem bo go o to poprosilam.


                      To ci bardzo zazdroszcze, bo mój nie chce, raz ogolił i go piekło tak jakmnie, wiec stwierdził, że nigdy wiecej.

                      Skomentuj

                      • nova6
                        Świętoszek
                        • Aug 2006
                        • 8

                        #56
                        A jak mogłabym go przekonac by sprobował jeszcze raz...jakies rady?

                        Skomentuj

                        • nick
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2006
                          • 225

                          #57
                          dokładnie, ja sam z siebie raz sobie podciłem dosyc krotko włosy nad penisem i swedziała piekło jak cholera, ale przełamałem sie i zrobiłem to drugi raz, i juz wogole nie piekło, juz skóra byłą przyzwyczajona

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #58
                            Napisał nova6
                            Bo mężczyźni niby nie muszą :/
                            Bo nie muszą. Nikt nie musi, bo z tego co wiem depilacja nie jest nakazana ani przez prawo, ani przez religię.
                            Robimy to bo chcemy.
                            Nie robimy tego bo nie chcemy.
                            A dlaczego chcemy lub nie chcemy, to już inna bajka.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • InKa
                              Świntuszek
                              • Aug 2006
                              • 65

                              #59
                              no i ***... :/ ja juz nie wiem czy lepiej miec golutka (na zero) czy busz...
                              .....

                              Skomentuj

                              • marihuanaaaaa
                                Ocieracz
                                • Aug 2006
                                • 181

                                #60
                                Ja osobiście wolę być całkowicie ogolona!
                                Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

                                Skomentuj

                                Working...