W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nowy szablon forum, sporo zmian!

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Deszczowy
    Super Administrator
    • Jan 2005
    • 146

    Nowy szablon forum, sporo zmian!

    Cześć!

    Przychodzę z dużymi zmianami ! Po wielu miesiącach ciężkiej pracy udało się nam zaktualizować nasze forum z wersji vBulletin 3.8.1 do najnowszej wersji 6. To była prawdziwa przygoda, pełna wyzwań i niespodzianek, ale jestem dumny, że udało się to osiągnąć. Jako ciekawostkę dodam, że między poprzednią wersją a obecną dzieliło nas 15 lat .

    Przeskok do nowej wersji to nie tylko zmiana liczby w nazwie. To cały zestaw nowych funkcjonalności, ulepszeń i możliwości, które z pewnością uatrakcyjnią nasze wspólne forumowe życie. Oto kilka najważniejszych zmian, które warto podkreślić:

    1. Wsparcie dla urządzeń mobilnych: Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu, tabletu, czy komputera, nasze forum teraz działa płynnie na każdym urządzeniu.

    2. Nowy, nowoczesny wygląd: Forum prezentuje się znacznie lepiej, jest bardziej przejrzyste i łatwiejsze w obsłudze.​

    3. Ulepszone funkcje społecznościowe: Dodaliśmy nowe narzędzia do współpracy i komunikacji między użytkownikami, co powinno jeszcze bardziej zacieśnić nasze forumowe więzi.

    4. Większe możliwości personalizacji: Nowe opcje konfiguracji pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie forum do własnych potrzeb i preferencji.

    Co więcej, przez najbliższe miesiące będziemy stopniowo dodawać nowe funkcje i możliwości, jakie przynosi nam aktualizacja. Oczywiście, jak każda duża zmiana, ta aktualizacja niesie ze sobą pewne niedogodności i wymaga przyzwyczajenia się do nowego środowiska. Prosimy o cierpliwość i zapewniamy, że w okresie długoterminowym każdy będzie zadowolony .


    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie, czy potrzebujecie pomocy - piszcie śmiało!
  • Niuniek16v
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2013
    • 261

    #2
    Przy próbie zapisania edycji posta (wywalenie nieaktywnych fotek) podczas zapisywania zmian drze ryja o przynajmniej pięć znaków. Czyli za każdym razem muszę coś wpisać? W starej wersji było prościej. Wywalałem co nie działa, klikałem zapisz i po kłopocie. Chyba sobie odpuszczę to poprawianie.
    W starej wersji łatwiej było trafić do ostatniego posta w wątku. Kliknięcie strzałki "wstecz" z automatu cofało do poprzedniego widoku, teraz cofa na początek działu.
    Wizualnie wygląda to dobrze. Niemniej jednak stara wersja (może to przyzwyczajenie) dla mnie była bardziej przyjazna.
    0statnio edytowany przez Niuniek16v; 29-03-24, 06:49.

    Skomentuj

    • Deszczowy
      Super Administrator
      • Jan 2005
      • 146

      #3
      Limit 5 znaków jest na pewno przy tworzeniu nowego posta obowiązkowy. Zobaczę czy da się go znieść przy edytowaniu.

      Skomentuj

      • Niuniek16v
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2013
        • 261

        #4
        Byłoby super

        Skomentuj

        • Yellow1
          Świętoszek
          • Jan 2015
          • 3

          #5
          Czy dało by rade zrobic drugi styl który by był jak stara wersja strony w odcieniach szary-ciemno szary? Ten biały i niebieski niezbyt mi przypadaja do gustu a także wymagają zmiany podświetlenia ekranu przy połmroku,
          W ustawieniach użytkownika nie ma nawet opcji styl.

          Skomentuj

          • pawel1978
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2013
            • 276

            #6
            Wkurzają mnie te dymki, które wyskakują.

            Skomentuj

            • pawel1978
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 276

              #7
              Skrypt nie jest do końca po polsku. Na przykład w trakcie logowania czy panel użytkownika

              Dodatkowo wyskakujące dymki
              Troche wolniejszy.

              Dodawanie fotek? KOSZMAR + PORAŻKA + W****IENIE. To nie moje pierwsze forum.
              0statnio edytowany przez pawel1978; 31-03-24, 23:55.

              Skomentuj

              • Deszczowy
                Super Administrator
                • Jan 2005
                • 146

                #8
                1/ Tłumaczenia będą dodawane na bieżąco. Jest ponad 200 stron wtyczek do tłumaczenia.
                2/ Jakie dymki?
                3/ Dodawanie i przeglądanie zdjęć powinno być teraz szybsze.

                Skomentuj

                • pawel1978
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2013
                  • 276

                  #9
                  Jak to jakie? Te w wersji moblinej. Forum długo nie było dostepne
                  No właśnie dodawanie zdjęć tutaj to jedna WIELKA PORAŻKA
                  Na innym forum do jednego postu dodałem około 15 zdjęć. Tutaj *******iłem się i gówno to dało
                  Ładowanie się w wersji mobilnej jest tragedią w stosunku do poprzedniej/starej wersji forum

                  Żądam naprawienia forum. Czyli
                  - ułatwienie dodawanai fotek
                  - szybsze działanie w wersji mobilnej i na kompy; poprzednia wersja przy obecnej to jak TGV
                  - zlikwidowanie pojawiających się dymków, itp
                  0statnio edytowany przez Deszczowy; 01-04-24, 17:23.

                  Skomentuj

                  • Deszczowy
                    Super Administrator
                    • Jan 2005
                    • 146

                    #10
                    Sprobuj dodac jeszcze raz zdjecia. Jesli nadal sie wolno dodaja to napisz na priv i zrobie testy. Zrobilem poprawke rano.
                    Strony laduja sie bardzo szybko, to problem z Twoim laczem..
                    Dymki zaraz sprawdze
                    I prosze o zmiane tonu..

                    Skomentuj

                    • Deszczowy
                      Super Administrator
                      • Jan 2005
                      • 146

                      #11
                      Napisał Yellow1
                      Czy dało by rade zrobic drugi styl który by był jak stara wersja strony w odcieniach szary-ciemno szary? Ten biały i niebieski niezbyt mi przypadaja do gustu a także wymagają zmiany podświetlenia ekranu przy połmroku,
                      W ustawieniach użytkownika nie ma nawet opcji styl.
                      Zobacz teraz. Ustawiłem szablon podobny do starego jako domyślny. Starego sie nie da odzyskac, jest niekompatybilny (15 lat temu powstal). Z czasem możemy dodać szablony w innych kolorach ale narazie jest mnóstwo innej pracy.

                      Skomentuj

                      • Yellow1
                        Świętoszek
                        • Jan 2015
                        • 3

                        #12
                        Napisał Deszczowy

                        Zobacz teraz. Ustawiłem szablon podobny do starego jako domyślny. Starego sie nie da odzyskac, jest niekompatybilny (15 lat temu powstal). Z czasem możemy dodać szablony w innych kolorach ale narazie jest mnóstwo innej pracy.
                        Rozumiem ze starego szablonu nie da sie odzyskac. Znalazlem za to nowa funkcje(albo poprzednio byla i jej nie znalazlem bo przeba przyznac w trudnym miejscu zostala umieszczona) niestandardowego wlasnego stylu. Mozna ustawic wlasny kolor dla wszystkiego - tyle ze to nie dziala, zaden z przyciskow nie dziala. zmieniam kolor tla np na #c0c0a0 po "zapisaniu " ten kod zostaje w polu a zmian brak
                        Jesli chodzi o szablon to zmian nie odczulem, jak pierwszy post w temacie byl z niebieskim tlem tak jest nadal, jak tlo reszty bylo biale tak i jest nadal.

                        Skomentuj

                        • Deszczowy
                          Super Administrator
                          • Jan 2005
                          • 146

                          #13
                          Napisał Yellow1

                          Rozumiem ze starego szablonu nie da sie odzyskac. Znalazlem za to nowa funkcje(albo poprzednio byla i jej nie znalazlem bo przeba przyznac w trudnym miejscu zostala umieszczona) niestandardowego wlasnego stylu. Mozna ustawic wlasny kolor dla wszystkiego - tyle ze to nie dziala, zaden z przyciskow nie dziala. zmieniam kolor tla np na #c0c0a0 po "zapisaniu " ten kod zostaje w polu a zmian brak
                          Jesli chodzi o szablon to zmian nie odczulem, jak pierwszy post w temacie byl z niebieskim tlem tak jest nadal, jak tlo reszty bylo biale tak i jest nadal.
                          Spróbuj usunąć ciasteczka. Zobacz czy w incognito masz to samo, domyślnie nie powinien być niebieski.. czerwono-czarny (szary)

                          Popatrzę co do innych stylów, możliwe że je dodam ale nie obiecuję narazie.

                          Skomentuj

                          • Goldie
                            Erotoman
                            • Apr 2012
                            • 546

                            #14
                            Jeeej, cóż za piękna nowina! Jaram się! Z rzeczy które rzuciły mi się w oczy jako pierwsze - pojawił mi się error, kiedy chciałam kliknąć inną reakcje na post niż łapka w górę.
                            Idę szperać głębiej
                            She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                            Skomentuj

                            • Deszczowy
                              Super Administrator
                              • Jan 2005
                              • 146

                              #15
                              Mogłabyś podesłać skrina na priv? Nie mam takiego błędu, może kwestia uprawnień użytkowników?

                              Skomentuj

                              Working...