W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nowy szablon forum, sporo zmian!

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X

• Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Goldie
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 565

Teraz już jest ok. Dodawanie załączników to jakaś magia! I te wiadomości prywatne, cudo! <3 Można gdzieś jeszcze ustawić automatyczne wyświetlanie postów od najnowszych? Czy póki co filtrowanie przy każdym wątku?
    She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

Skomentuj

• Deszczowy
      Super Administrator
      • Jan 2005
      • 146

O, no to super to słyszeć! Muszę sprawdzić w opcjach, najlepiej byłoby dodać jakąś opcję przejścia do ostatniej wiadomości nawet z poziomu menu, zamiast wpisywać stronę i przewijać w dół..

Sprawdzę to i wróce do Ciebie. Narazie możesz filtrować albo używać zakładki "Najnowsze Wątki".

P.S. planuję wprowadzić widget najnowszych postów na głównej, możliwe że również LIVE czat jeśli bedzie działał szybko

Skomentuj

• Goldie
        Erotoman
        • Apr 2012
        • 565

Jeśli klikam np. z powiadomień we wątek to przenosi do najnowszego posta, ale jak wchodzę z innych miejsc to już nie.

LIVE chat? Nie no, ja tu chyba jednak znów włączę opcje "nie wylogowywuj"

No i gdzie mogę dodać Avatar? Też chcę tak jak ma Kali
        She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

Skomentuj

• Deszczowy
          Super Administrator
          • Jan 2005
          • 146

Muszę się w to zagłębić bo patrzyłem na szybko, ale nie da się domyślnie pokazywać ostatnich postów w vBulletin. Może uda się przez widget chociaż..

Co do Avatara, musisz wejść w swój profil i tam powinnaś mieć taką opcję.

image.png

Górny prawy róg > Twój nick > Mój profil

Skomentuj

• Goldie
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 565

Kiedy nie mam właśnie nic takiego
            Załączone Pliki

Skomentuj

• Deszczowy
              Super Administrator
              • Jan 2005
              • 146

Oho, faktycznie. Spróbuj teraz! Każdy powinien móc teraz dodawać avatary

Skomentuj

• Goldie
                Erotoman
                • Apr 2012
                • 565

Mam i ja

Skomentuj

• Azul
                  Perwers
                  • Jan 2022
                  • 867

Nareszcie! Nie wyrzuca mnie, czytelne, funkcjonalne, nic tylko testować
                  Dzięki Deszczowy!
                  Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

Skomentuj

• Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 872

Mam problem z logowaniem się, pomaga tylko restart hasła, ale po zamknięciu przeglądarki znów nie chce mnie zalogować.

Skomentuj

• Deszczowy
                      Super Administrator
                      • Jan 2005
                      • 146

Napisał Scaramanga
                      Mam problem z logowaniem się, pomaga tylko restart hasła, ale po zamknięciu przeglądarki znów nie chce mnie zalogować.
                      Spróbuj zalogować się w incognito. Później w zwykłym trybie. Jeszcze slrawdz czy usunąłeś ciasteczka

Skomentuj

Working...