W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Nowy szablon forum, sporo zmian!

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X

• Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Deszczowy
    replied
    Napisał Scaramanga
    Mam problem z logowaniem się, pomaga tylko restart hasła, ale po zamknięciu przeglądarki znów nie chce mnie zalogować.
    Spróbuj zalogować się w incognito. Później w zwykłym trybie. Jeszcze slrawdz czy usunąłeś ciasteczka

Leave a comment:

• Scaramanga
    replied
    Mam problem z logowaniem się, pomaga tylko restart hasła, ale po zamknięciu przeglądarki znów nie chce mnie zalogować.

Leave a comment:

• Azul
    replied
    Nareszcie! Nie wyrzuca mnie, czytelne, funkcjonalne, nic tylko testować
    Dzięki Deszczowy!

Leave a comment:

• Goldie
    replied
    Mam i ja

Leave a comment:

• Deszczowy
    replied
    Oho, faktycznie. Spróbuj teraz! Każdy powinien móc teraz dodawać avatary

Leave a comment:

• Goldie
    replied
    Kiedy nie mam właśnie nic takiego
    Załączone Pliki

Leave a comment:

• Deszczowy
    replied
    Muszę się w to zagłębić bo patrzyłem na szybko, ale nie da się domyślnie pokazywać ostatnich postów w vBulletin. Może uda się przez widget chociaż..

Co do Avatara, musisz wejść w swój profil i tam powinnaś mieć taką opcję.

image.png

Górny prawy róg > Twój nick > Mój profil

Leave a comment:

• Goldie
    replied
    Jeśli klikam np. z powiadomień we wątek to przenosi do najnowszego posta, ale jak wchodzę z innych miejsc to już nie.

LIVE chat? Nie no, ja tu chyba jednak znów włączę opcje "nie wylogowywuj"

No i gdzie mogę dodać Avatar? Też chcę tak jak ma Kali

Leave a comment:

• Deszczowy
    replied
    O, no to super to słyszeć! Muszę sprawdzić w opcjach, najlepiej byłoby dodać jakąś opcję przejścia do ostatniej wiadomości nawet z poziomu menu, zamiast wpisywać stronę i przewijać w dół..

Sprawdzę to i wróce do Ciebie. Narazie możesz filtrować albo używać zakładki "Najnowsze Wątki".

P.S. planuję wprowadzić widget najnowszych postów na głównej, możliwe że również LIVE czat jeśli bedzie działał szybko

Leave a comment:

• Goldie
    replied
    Teraz już jest ok. Dodawanie załączników to jakaś magia! I te wiadomości prywatne, cudo! <3 Można gdzieś jeszcze ustawić automatyczne wyświetlanie postów od najnowszych? Czy póki co filtrowanie przy każdym wątku?

Leave a comment:

• Deszczowy
    replied
    Mogłabyś podesłać skrina na priv? Nie mam takiego błędu, może kwestia uprawnień użytkowników?

Leave a comment:

• Goldie
    replied
    Jeeej, cóż za piękna nowina! Jaram się! Z rzeczy które rzuciły mi się w oczy jako pierwsze - pojawił mi się error, kiedy chciałam kliknąć inną reakcje na post niż łapka w górę.
    Idę szperać głębiej

Leave a comment:

• Deszczowy
    replied
    Napisał Yellow1

Rozumiem ze starego szablonu nie da sie odzyskac. Znalazlem za to nowa funkcje(albo poprzednio byla i jej nie znalazlem bo przeba przyznac w trudnym miejscu zostala umieszczona) niestandardowego wlasnego stylu. Mozna ustawic wlasny kolor dla wszystkiego - tyle ze to nie dziala, zaden z przyciskow nie dziala. zmieniam kolor tla np na #c0c0a0 po "zapisaniu " ten kod zostaje w polu a zmian brak
    Jesli chodzi o szablon to zmian nie odczulem, jak pierwszy post w temacie byl z niebieskim tlem tak jest nadal, jak tlo reszty bylo biale tak i jest nadal.
    Spróbuj usunąć ciasteczka. Zobacz czy w incognito masz to samo, domyślnie nie powinien być niebieski.. czerwono-czarny (szary)

Popatrzę co do innych stylów, możliwe że je dodam ale nie obiecuję narazie.

Leave a comment:

• Yellow1
    replied
    Napisał Deszczowy

Zobacz teraz. Ustawiłem szablon podobny do starego jako domyślny. Starego sie nie da odzyskac, jest niekompatybilny (15 lat temu powstal). Z czasem możemy dodać szablony w innych kolorach ale narazie jest mnóstwo innej pracy.
    Rozumiem ze starego szablonu nie da sie odzyskac. Znalazlem za to nowa funkcje(albo poprzednio byla i jej nie znalazlem bo przeba przyznac w trudnym miejscu zostala umieszczona) niestandardowego wlasnego stylu. Mozna ustawic wlasny kolor dla wszystkiego - tyle ze to nie dziala, zaden z przyciskow nie dziala. zmieniam kolor tla np na #c0c0a0 po "zapisaniu " ten kod zostaje w polu a zmian brak
    Jesli chodzi o szablon to zmian nie odczulem, jak pierwszy post w temacie byl z niebieskim tlem tak jest nadal, jak tlo reszty bylo biale tak i jest nadal.

Leave a comment:

• Deszczowy
    replied
    Napisał Yellow1
    Czy dało by rade zrobic drugi styl który by był jak stara wersja strony w odcieniach szary-ciemno szary? Ten biały i niebieski niezbyt mi przypadaja do gustu a także wymagają zmiany podświetlenia ekranu przy połmroku,
    W ustawieniach użytkownika nie ma nawet opcji styl.
    Zobacz teraz. Ustawiłem szablon podobny do starego jako domyślny. Starego sie nie da odzyskac, jest niekompatybilny (15 lat temu powstal). Z czasem możemy dodać szablony w innych kolorach ale narazie jest mnóstwo innej pracy.

Leave a comment:

Working...