W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • donkrelo
    Ocieracz
    • Apr 2009
    • 175

    Dlatego zaznaczyłem, że "na stadionach"
    Z tym, że teraz "walka" polega głównie na tym, żeby utrzymać w miare normalne warunki dla kibicowania.

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Napisał upocone jajka
      paffcio ja wierze w Boga
      ale on nie istnieje,to wymysl polactwa, tego niedomytego. ****c boga .
      zbierajciwe lego debile z polski.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        Napisał donkrelo
        Upocony, wojny z matołem jako takiej na dzisiaj na stadionach nie ma.

        Edit. Przeoczyłem

        Powtórze się, ale:

        jest złota zasada z psami sie nie gada, nic nie widziałem, nic nie słyszalem, nic nie powiem

        jest milion sposobów na wejście na mecz bez biletu, milion razy wchodziłem na janka, a na takiej reprezentacji na Śląskim psiarni było jak na wojnie. można? można! trza tylko chcieć

        widac S zatrzymał sie na etapie kozaczenia u siebie gdzie wypłaci liscia jakiemus grajkowi, na wyjazdach sra w gacie, dobre było jak w jakieś solówce w 5 sekund poskładał go typek z RTSu, póżniej jeszcze jakiś murzyn bo świrował i przeliłczył sie ze swoimi możliwościami

        cipaa i tyle, niech sie lepiej zajmie tymi tatuazami bo to najlepiej mu wychodzi

        Skomentuj

        • donkrelo
          Ocieracz
          • Apr 2009
          • 175

          Nikt nie gadał z psami, poszła "korekta" do ich pisma i nic więcej.

          Ale kiedy to było, nie rozumiesz, że się w **** zmieniło od tego czasu? Kiedy Ty ostatnio byłeś na meczu, że tak pitolisz?

          Taa, poskładał go typek z RTSu, dziwnym trafem to o tym murzynie też do neta wrzucił ktoś z RTSu, mniej kibice.net

          Cipaa mówisz? Ciekawe czy byś mu to w oczy powiedział, czy tylko jesteś kozak zza monitora.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał donkrelo
            Nikt nie gadał z psami, poszła "korekta" do ich pisma i nic więcej.

            .
            ej a twoja matka ma czarne cycki i gra w pilke?
            tak pytam bo, mam wrazenie , ze jestes pojabany. sorry glupi(wiesz o co biega)
            glupi to ten totalny debil, o , taki jak ty. Jestes az taki?

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              trzech kumpli na Polska grecja weszli na janka z czego dwóch mialo zakaz

              można? można!


              akurat nie z kibice.net

              taki S żadna figura, wiedzialem go w 2007 na kadrze a ostatnio jak gdzieś błyszczał na tvn to jedne w czym sie zmienił to że odłożyło mu sie na brzuchu, ale skoro nawet koledzy z sektora nic nie pomagali jak go ochrona zwijała to widocznie tez myśleli że to gieroj

              e. poszla korekta? okej poszła i może jeszcze nie z jego inicjatywy? no weź mnie chłopie nie rozbrajaj, biedny piotruś nic oo tym nie wiedział że sklw wycieło mu takiego psikusa
              0statnio edytowany przez upocone jajka; 15-08-12, 22:24.

              Skomentuj

              • donkrelo
                Ocieracz
                • Apr 2009
                • 175

                Nie porównuj meczów kadry do ligii, prosze Cie...Naprawde polecam się wybrac na jakiś mecz.

                Strasznie Cię boli coś ten S., powiedziałbyś mu to w twarz? Chętnie zobaczyłbym, jak by się to skończyło
                Koledzy nie pomogli, bo ekipa była albo wyzakazowana, albo miała wy****ne na mecze ze względu na ITI i było tylko kilku "romantycznych", którzy chcieli wesprzeć drużyne w walce o mistrza. M.in właśnie S. Większość młynu, to był na tamten czas dzieci i pikniki, które tam siedziały od zawsze.
                Gdyby takie coś zdarzyło się z ekipą na trybunie, podejrzewam, że z tej trybuny nie wiele by zostało.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  wiem wiem, tylko śmiac mi sie chce że bez zadnej rekacji ludzi ochrona ściga gniazdowego. wiem jak wtedy wyglądały klimaty na L


                  z czystą przyjemnością powiedziałbym mu to w twarz, nie z takimi chamami sie człowiek szarpał hehe

                  dobra pale wrotki, obowiązki wzywają

                  pożegnam sie patriotycznym akcentem

                  BUG HUMOR WŁOSZCZYZNA !!!

                  Skomentuj

                  • paffcio
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 2286

                    Koledzy kibice , tak bardzo napinacie sie a konczycie jako kapusie na komisariacie
                    Wtopa straszna...

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      paffcio co jak co ale krk na całą z tego slynie

                      Skomentuj

                      • donkrelo
                        Ocieracz
                        • Apr 2009
                        • 175

                        No lipnie to wtedy wyszło, ale biorąc pod uwage ówczesne realia...

                        Taa...chciałbym to zobaczyć

                        Życze ci, żeby ci nie kuśka nie stanęła

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          ty naprawde uwazasz ze S to jakiś fighter? bo ja wiem z pewnego źródła że na pewnej akcji zresztą udanej gdzie kilka flag zmieniło właściciela ów podwarszawski celebryta posiłkował sie racą do tego jeszcze w plecy solo z RTS, murzyntnem

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            ale Wy jestescie czerstwi. typowe polactwo niedomyte z sadlem jak sam zapity

                            ****c was, polaczki
                            ...
                            0statnio edytowany przez paffcio; 15-08-12, 22:49.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              nic na to nie poradzimy że jesteśmy dresiarzami, tacy sie już urodziliśmy i jesteśmy z tego dumni

                              Skomentuj

                              • donkrelo
                                Ocieracz
                                • Apr 2009
                                • 175

                                Upocony, w tym "fachu" nie przegrywa tylko ten, co nie robi nic.
                                Po prostu kozaczenie w necie śmieszy mnie najbardziej.
                                Edit. Kurde, nie mam ani jednego dresu w szafie, muszę kupić!


                                ej a twoja matka ma czarne cycki i gra w pilke?
                                tak pytam bo, mam wrazenie , ze jestes pojabany. sorry glupi(wiesz o co biega)
                                glupi to ten totalny debil, o , taki jak ty. Jestes az taki?
                                Tak strasznie mi przykro, że ty tak do mnie piszesz, taki czuje jakiś smutek na serduszku. Możliwe, że będe płakał...

                                Skomentuj

                                Working...