W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    Korwin to ten kolo ktory nie widzial niczego niestosownego w biciu kobiet ?

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      Napisał upocone jajka
      ja mysle ze palikot najwiecej zyskał doskonałym atakiem na Kościół
      Na tle zgłupiałego społeczeństwa ten atak rzeczywiście można uznać za doskonały.

      uwazam że o wiele bardziej mlodych ludzi interesuje upadek kleru i rydzyka niż jaranie trawy którą jak ktoś chce to i tak spali
      Młodych faktycznie można bardzo łatwo ogłupić, dlatego też za młodu każdy jest socjalistą. Dopiero jak dorasta to mądrzeje.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Napisał rimmingator
        o shit.. no i wyszedł poziom jak JKM dla was najlepsza obcją jest...
        oBcja?
        Najlepsza opcja z reszty całego gówna. Niektóre pajace głosowali na donalda bo to mniejsze zło (czyt. bo tak ich naprostował tvn) i teraz mają mniejsze zło

        Napisał rimmingator
        ... za te wasze dziesiony i drelichy by Wam ziomek chłoste spuscił wychodzi na to ze własny elektorat by chłostał a czesc na kare smierci posłał
        To chyba logiczne że żaden polityk czy żaden władca kraju nie pozwoli kraść społeczeństwu. Myślisz ty czasem? Kraść mogą tylko organy państwowe (policja, zus, u.s. sądy itd). Tak swoją droga polska policja debilizmem i chamstwem parokrotnie przebija nawet tych najprostszych dresów.

        Co do tych linków to tu w pierwszym filmiku masz prawdziwych dresów:

        To co ty wrzuciłeś to chyba ekipa paffcia.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          Jest sie czym chwalic bo imbecyl pobil starego dziadka. Ten jeden to pewnie zz bo tez taki obrosiety smalcem .
          W sumie ten film doskonale obrazuje to niedomyte frajerstwo w bialo czerwonych barwach . Sfrustrowanych konfidentow ktorzy tak bardzo chca pokazac jacy to sa dzielni lecz dostarczaja ubawu. Tak, dresow nalezy wskazywac palcem , dres to idealny przyklad debila .
          Ekipa, jakie to smieszne slowo. Wiadomo jak to w polskich ekipach miedzy dresami bywa, na dzielnicy srodzy a potem miziaja sie po palkach.
          0statnio edytowany przez paffcio; 17-08-12, 15:51.

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            pafcio jak ty nie odróżniasz dresa od skinheada to gratuluje
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              Nie widziales nigdy dresa na meczu w takiej *****skiej kurtce to gratuluje, a taki podobno jestes oblatany .
              Dres czy skin jedno gowno .

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                Czym więcej piszesz tym bardziej mnie uświadamiasz jaki jesteś niekumaty. Także pisz dalej mistrzu oblatania
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  Tak janku skoro nigdy nie widziales dresa we fleju to po raz kolejny osmieszyles sie, nawet w tak oczywistych kwestiach. Jednak mialem racje, dres nie przerasta intelektualnie ameby .

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    Od kiedy dresy chodzą w glanach i opuszczonych szelkach mistrzu? Ty już jesteś na tym forum tak zblazowany że ośmieszyć bardziej się już chyba nie możesz
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Od kiedy dres stal sie oficjalnym ubiorem kiboli? Czy 10-15 lat temu ktos sie osmieszal aby zakladac taki stroj . Wtedy na stadionach krolowaly flyersy w roznym kolorze, era dresow rozpoczela sie pozniej . Taki jestes za******y znawca a pewnie na meczu jeszcze nie byles .
                      Kto to jest dres , debil konfident ale przede wszystkim kibol !!!Nie wiesz co to za temat i o czym traktuje . To nie ksiazka kucharska janku .

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        Nie, paffcio, skinhead to nie dres! Kibol to pojęcie szerokie, kibolem mogą być w/w skinheadzi, kibolami mogą być dresy (obecnie w większości są), kibolami mogą być studenci, lekarze czy prezesi firm. Widać jesteś mega kumaty skoro wklejasz fotke skinów i piszesz że to dresy. Albo jesteś tak ograniczony że dla ciebie każdy inny jak ty jest dresem

                        rimmi, Tak, imponuje mi bicie ochrony, stewardów a najbardziej policji. Jak ktoś chce sobie dorobić do studiów to niech lepiej idzie do macdonalda albo do łopaty a nie do frajerskiej ochrony czy policji bo tam chodzą same niedojdy życiowe. Co innego bramy w dyskotekach.
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          Falanga nic bardziej nie ogłupia ludzi niż kościół ( nie chodzi mi o wiare bo ja wierzący ale kler to najwieksza mafia od 2000 tys lat) i brawa dla Plikota że w tym spocie wyborczym tak wzorowo to pokazał

                          paffcio skin a dres to zupełnie inne środowiska, ci pierwsi zniknęli ze stadionów z 10 lat temu. dresy były tam od zawsze, kiedyś miałem białe sofixy, spodnie od dresu i flya po bracie i ogolnie wyglądałem jak dziecko z poprawczaka

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Kiboli zaczeto nazywac dresami wlasnie przez ich smieszny ubior . A jesli nie widziales nigdy kiboli we fleyersach to gratulacje rozeznania .

                            Napisał znowuzapilem
                            rimmi, Tak, imponuje mi bicie ochrony, stewardów a najbardziej policji. Jak ktoś chce sobie dorobić do studiów to niech lepiej idzie do macdonalda albo do łopaty a nie do frajerskiej ochrony czy policji bo tam chodzą same niedojdy życiowe. Co innego bramy w dyskotekach.
                            Po tym co napisales powyzej nie mam juz zludzen co soba prezentujesz i jakim zerem jestes .
                            Nie jestes grozny tylko niedorozwiniety umyslowo, a swoja sroga postawa dajesz czesciowo ubaw a czesciowo politowanie .
                            Kozak nie pamietasz w latach 90tych kiboli we fleyach ? Nie opowiadaj bzdur bo ja wtedy czesto smigalem na mecze i doskonale pamietam .
                            Sporo bylo prawicowcow (LR i inne smieszne grupy upolitycznione) wiekszosc we fleju .
                            0statnio edytowany przez paffcio; 17-08-12, 19:00.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              zz ochrona na dyskotekowych bramkach to takie samo gówno jak i ci z meczów


                              jakiekolwiek etat ochroniarza w cv dyskwalifikuje cie jak gita gdy ci sie noga podwinie i na sanki płyniesz, nie wiem jak u nas tam na Śląsku ale u nas na wschodzie nic sie w tej kwestii nie zmieniło. ochroniarz to pies i na odwrót

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                paffcio, dobrze wiem co to flek bo sam taki miałem, ale dlaczego odwaracasz kota ogonem? Zbłaźniłeś się wklejając fotke skinów a podpisując ją dresy. Jak byś był kumaty to byś wiedział że w końcówce lat 90` tym dwóm grupom było często nie podrodze.

                                Jajek, w całej polsce bramka miesza się z kibicowaniem, w mniejszy czy większy sposób, niestety.
                                Co do samych ludzi z bramy to w głównej mierze to bardzo poważni ludzie a nie takie parówki jak w fosach czy securitasach. Gruba łapa, grube interesy, temat na pewno nie na forum.

                                rimmi, przekonania mam takie a nie inne, jakbym wychował sie w dzielnicy willowej, uczył się dobrze, czytał książki i poszedł na studia to być może byłbym prawym obywatelem. Naszczęście życie zrobiło ze mnie jednostke aspołeczną.
                                0statnio edytowany przez znowuzapilem; 17-08-12, 19:18.
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...