W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Do facetów - mieliście seks z dziewicą ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jestem przed
    Banned
    • Jun 2009
    • 69

    #61
    Gtatuluje Ale masz fajnie

    Skomentuj

    • kumpelvacek
      Świętoszek
      • Dec 2009
      • 8

      #62
      Moja pierwsz miała być dziewicą, ale ani ja nic nie bolało ani nie krwawiła. Prawdo podobnie nie była nia i mnie oszukiwała od początku do końca. Natomiast inna partnerka była dziewica co było widac nawet gołym okiem i co było szokiem miała 30 lat a była piekna kobieta. Niestety wtedy nie straciła cnoty, załuje do dzis.

      Skomentuj

      • Pasek102
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 211

        #63
        Przyjrzałem się ankiecie pod kątem matematycznym. i wyszło, że na 190 głosujących przypada 187 kobiet rozdziewiczonych. Sądzę że mieści się to w granicach prawdomówności.

        Skomentuj

        • Lubartowiak
          Erotoman
          • Oct 2006
          • 487

          #64
          Miałem jedną dziewicę.
          Fajna sprawa, podobało mi się ciasno jak cholera, ból, łzy w oczach... z przyjemnością bym to powtórzył
          0statnio edytowany przez Lubartowiak; 05-12-09, 15:40.
          "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

          Skomentuj

          • Holy inquisitor
            Erotoman
            • Aug 2009
            • 756

            #65
            Miałem jedną jedenaście lat temu, no i już tak kurna została. Szczerze, wolę doświadczone dziewczęta.

            Skomentuj

            • Antymonka
              Świntuszek
              • Oct 2009
              • 77

              #66
              Ja za mojego odpowiem, że nie. Jestem/byłam jego jedyną partnerką (i mam nadzieję już do końca)

              Na początku było widać, że mu to nie w smak - że oddałam się już wcześniej innemu.. No ale cóż jak to wcześniej było pisane, ja głupia naiwnie myślałam, że to ten jedyny i się stało.
              Już nie zajmujemy się przeszłością, ważne jest to co teraz, że oddajemy się sobie i tylko wyłącznie sobie. Powiem wam, że nawet się ciesze że to nie był mój pierwszy- mogę mu dać o wiele więcej - mam więcej doświadczenia i lepiej znam swoje ciało. Bardziej się teraz ciesze seksem, mniej stresu i martwienia się co on sobie pomyśli

              A z tym czemu tak facetów ciągnie do dziewictwa to nie wiem - rozprawiczyłam trzech i w sumie to wolałabym partnera bardziej doświadczonego
              Ale to wcześniej bo teraz nie narzekam oooj nie
              Połaskotał ją.
              -Nie! Przestań, przestań!
              Pocałował ją.
              -Nadal mam przestać?

              Skomentuj

              • truciak20
                Świntuszek
                • Mar 2007
                • 55

                #67
                wierz mi ze dziewictwo jest przereklamowane idealna kobieta do zwiazku i do sexu to taka ktora ma za soba np 1 , 2 dlugie zwiazki ... a dlaczego? bo wie o co chodzi zna juz swoje cialo , i zna potrzeby facetow i oczywiscie nie miala w sobie 59 roznych facetow ;]. I bedzie chetniejsza poznawac dalsze przyjemnosci z sexu

                Skomentuj

                • Skinheads_Front
                  Erotoman
                  • Jun 2009
                  • 530

                  #68
                  Napisał truciak20
                  wierz mi ze dziewictwo jest przereklamowane idealna kobieta do zwiazku i do sexu to taka ktora ma za soba np 1 , 2 dlugie zwiazki ... a dlaczego? bo wie o co chodzi zna juz swoje cialo , i zna potrzeby facetow i oczywiscie nie miala w sobie 59 roznych facetow ;]. I bedzie chetniejsza poznawac dalsze przyjemnosci z sexu
                  Cała prawda!

                  Skomentuj

                  • lovelornee

                    #69
                    nie wiem jak mozna sie napalac na sex z dziewica. Przeciez to nawet sexem nie mozna nazawc, bo jest placz, bol, minuta i koniec. Rozdziewiczenie to tylko wydeptanie sobie sciezki na przyszle przyjemnosci ciesze sie ze nie jestem juz dziewica i zaluje ze nie zrobilam tego duzo wczesniej.

                    Skomentuj

                    • 2099
                      Świntuszek
                      • Oct 2009
                      • 62

                      #70
                      Napisał truciak20
                      wierz mi ze dziewictwo jest przereklamowane idealna kobieta do zwiazku i do sexu to taka ktora ma za soba np 1 , 2 dlugie zwiazki ... a dlaczego? bo wie o co chodzi zna juz swoje cialo , i zna potrzeby facetow i oczywiscie nie miala w sobie 59 roznych facetow ;]. I bedzie chetniejsza poznawac dalsze przyjemnosci z sexu
                      Dokładnie tak.
                      Tutaj muszę się z kolegą zgodzić :-)
                      "Żyć dobrze znaczy niewiele z życia pamiętać"
                      Lew Ashby

                      Skomentuj

                      • Partner
                        Świntuszek
                        • Nov 2009
                        • 84

                        #71
                        Ja mialem 2 dziewczyny ktore rozdziewiczylem i bylo bardzo fajnie choc wole doswiadczone dziewczyny.

                        Skomentuj

                        • Princessa
                          Świętoszek
                          • Oct 2009
                          • 44

                          #72
                          odpowiem za partnera ;p mial przede mna 3 dziewczyny kazda z nich byla dziewica. ja bylam kolejną ;p i mam nadzieje z juz ostatnia;]

                          Skomentuj

                          • no-tsu
                            Świętoszek
                            • Dec 2009
                            • 4

                            #73
                            zawsze szedłem na łatwiznę nie miałem czasu na grę wstępną...

                            przy dziewicy uległaby ona znacznemu wydłużeniu


                            pozadrawiam

                            Skomentuj

                            • panm

                              #74
                              A tak :-)

                              Skomentuj

                              • Tajger
                                Erotoman
                                • Jun 2007
                                • 403

                                #75
                                tak zasadniczo to ...

                                100-90=10
                                100-30=70

                                nie wiem gdzie tam 60 się znalazło ;>

                                z resztą , czy wszystkie kobiety mają dzieci dzięki niepokalanemu poczęciu ? niewydaje mi sie

                                musiało się trafić paru motórzystów gwałcicieli ;>
                                I Dont Really Knows What "sorry" means

                                Skomentuj

                                Working...