W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Śpicie nago razem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adonnis
    Banned
    • Feb 2009
    • 234

    #91
    Oczywiście, a jakże by inaczej!? wy śpicie w pidżamakch? Hahaha...

    często nad ranem leżąc prz~y lub na sobie dotykamy się - ścigamy się w sprośnościach: lubię sprawdzać jej dziurkę, czy jest znów gotowa, a ona potrząsa mi sztandarem, czy stoi na wichrze...

    najczęściej pieprzymy się bardzo zamaszyście i jęczymy, że nie wiem, czy sąsiedzi się nie budzą... Za pół godziny ok. 7.15 - śniadanko smakuje fantastycznie!

    Skomentuj

    • Niusia
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 16

      #92
      Ja uwielbiam sen tylko nagoCzłowiek czuje sie wtedy bardzo wolny i bez ograniczen w kazedj chwili;p

      Skomentuj

      • adziolina
        Ocieracz
        • Aug 2009
        • 179

        #93
        jeśli tylko mamy okazje z moim Skarbem to śpimy nago, no chyba że mam okres to raczej logiczne, że w majteczkach tylko
        Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

        Skomentuj

        • Barkley
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 33

          #94
          Jeżeli śpię sama, to mam na sobie jakąś delikatna koszulkę, ale bez dodatkowej bielizny. Z partnerem to bywa różnie. Nawet jak kładę się w koszulce to budzę się bez XD Choć nie ma chyba nic bardziej przyjemnego niż ta chwila intymności między tobą a partnerem. Tylko wasze nagie ciała i ciche bicie serc...
          Świadomość nigdy nie rodzi się bez bólu - Carl Gustav Jung

          Skomentuj

          • Stela7
            Tygryska
            • Aug 2009
            • 985

            #95
            Jak razem to tylko nago...ile się można razy rozbierać w ciągu nocy
            "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

            Skomentuj

            • GAD
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 33

              #96
              Uwielbiamy z Anią kochać się na śpiąco i śpimy zawsze nago. Zasypiamy szybko i nieczęsto zabawiamy się wieczorem, ale rano budząc się... jak najbardziej i nie raz jeden ;-)
              Nago sypiamy nawet w gościach, a że trudno na powstrzymać się od bliskości to już nauczyliśmy się robić to w jako takiej ciszy. Jako takiej, bo Ani nie zawsze się to udaje i czasem wyda z siebie kilka namiętnych westchnień.

              Skomentuj

              • Marekk
                Ocieracz
                • Sep 2009
                • 142

                #97
                Ja uwielbiam spać nago, ewentualnie w samych bokserkach. Czuję się swobodnie, nic mnie nie ogranicza, ciało oddycha i wypoczywa. Moja ukochana jednak tego nie lubi i wydaje mi się, że trudno jej zaakceptować fakt, że chcę spać nago, lepiej żebym miał na sobie te bokserki. Ona sama ma różne pidżamki, zazwyczaj długie spodnie i koszuleczka. Zdarzyło się kilka razy, że spała nagusienka w całej swojej okazałości i mogłem się tym nacieszyć, ale to rzadko. Wydaje mi się w tym przypadku taka konserwatywna.
                Pończochy to mój fetysz

                Skomentuj

                • adziolina
                  Ocieracz
                  • Aug 2009
                  • 179

                  #98
                  może tyle nie konserwatywna co nie akceptuje swojego ciała i swojej nagości, może i Twojej też nie??
                  Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

                  Skomentuj

                  • Dago
                    Ocieracz
                    • Jan 2007
                    • 125

                    #99
                    jeśli już śpimy razem to w ubraniu, a jak sie mojej trafi humor na seksik to sie potem ubieramy. Nago to ja śpie ale sam
                    70 procent kobiet zamężnych uprawia sex pozamałżeński i wszystkie deklarują monogamię.

                    Skomentuj

                    • amalie
                      Świętoszek
                      • Aug 2009
                      • 27

                      uwielbiam kiedy oboje śpimy nago zwlaszcza kiedy spimy na lyzeczki, on mnie obejmuje i czuję jego ciepla Okazalosc obok swojej wypiętej pupy
                      Jak jest zimno, to się ubieramy, ale wtedy frajda ze sspania razem jest duuużo mniejsza.

                      Co ciekawe jak śpię sama, to nigdy nago. Czuję się wtedy jakoś tak...hmm... niebezpiecznie

                      Skomentuj

                      • La_Blanche85

                        Spicie nago razem ?

                        Jak razem to kladlismy sie wieczorkiem do lozka ... on w boxerkach ja w przzroczystej koszulce ,,,, rano zakladalismy ""cos"" na siebie zeby wypic wspolna kawe .
                        Apropo nagosci w lozku to jestem zaaa , kochalam sie przytulac do jego ciala.
                        0statnio edytowany przez Kata; 25-09-09, 12:16. Powód: Formatowanie

                        Skomentuj

                        • Holy inquisitor
                          Erotoman
                          • Aug 2009
                          • 756

                          Kiedyś to notorycznie sypialiśmy nago, bordzo fajnie się tak poprzytulać. Teraz z racji zwiekszenia liczby członków rodziny z liczby dwa na cztery zdarza się to nam tylko w przypadku zaśnięcia po bzykanku.
                          Niestety małe dzieci często nawiedzają łóżko rodziców w nocy.

                          Skomentuj

                          • Mat.
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 521

                            Obowiązkowo .
                            Każda kobieta , która śpi u mnie w łóżku musi być naga .
                            Jak widzisz lubię szydzić .

                            Skomentuj

                            • Kationek
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 754

                              Nagość w łóżku z kobietą to dobra rzecz wręcz wskazana
                              Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                              Skomentuj

                              • ASAMITA27
                                Banned
                                • Sep 2009
                                • 94

                                czasami,po seksie sie zdarza na początku znajomosci nawet bez seksu tak spalismy to bardzo przyjemne...

                                Skomentuj

                                Working...