W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Największy perwers jaki w życiu przeżyliście?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RobM
    Świntuszek
    • Apr 2006
    • 52

    U mnie calkiem niedawno byla akcja lizania cipki w czasie okresu. Na polanie w lesie poprzedzone stosunkiem waginalnym, a zakonczone pozniej szybkim analem. Partnerka byla w szoku jak mnie potem zobaczyla. Krew mialem podobno nawet w kacikach oczu! Na szczescie mielismy przygotowane chusteczki i wode do umycia sie. Doznania generalnie calkiem przyjemne, gdyby nie ...stado much, ktore nas napadlo, pogryzlo i generalnie troche popsulo chyba najwiekszy perwers w moim zyciu. Niestety nie mamy lokum, wiec zabawy typu pis czy taka jak to, jedynie w lesie i czasem w hotelu.

    Skomentuj

    • anasekar
      Świętoszek
      • Jul 2019
      • 1

      Nigdy nie miałem w życiu... a chciałbym

      Skomentuj

      • Lina
        Ocieracz
        • Aug 2019
        • 146

        Napisał mar_cin1990
        Nie dziwiło Cię to? Ja nie wyobrażam sobie żadnego erotycznego kontaktu z siostrą. A mam więcej niż jedną. Jak dla mnie to okropne. A Ty masz brata? Wyobrażasz sobie, że robisz coś takiego jemu?
        Oczywiście, że mnie to zaskoczyło i dlatego napisałam o tej sytuacji w tym temacie. Generalnie cała historia jest trochę dziwna, bo zaczęła się w sumie od zabawnego (z perspektywy lat) nieporozumienia - koleżanka ubzdurała sobie, że jestem zupełnie zielona w sprawach seksu i postanowiła mnie uświadomić
        Poza tym odniosłam wrażenie, że piszesz trochę tak, jakbym ciebie (lub kogoś innego) do czegoś zmuszała - a tak nie jest

        Napisał kaszkiet
        Domyślam się, że był zadowolony Ciekawy jestem, czy Twoja koleżanka dostała później coś w zamian od brata...
        Wiesz, że nawet nie zastanawiałam się nad tym Ale jak pisałam wcześniej, nie wracałam w rozmowie z nią do tej sprawy. Zresztą jak się tak teraz zastanowiłam, to nie mogę sobie przypomnieć, abym po tym incydencie była u niej w domu, czy też spotkała jej brata. Może za 20 lat, kiedy spotkamy się przy winie, wygada się i powie jak to naprawdę było

        Skomentuj

        • Runner_1995
          Świętoszek
          • Aug 2021
          • 10

          Nie wiem czy to perwersja, ale zdecydowanie najbardziej podniecająca rzecz jaką przeżyłem. Mam bliskiego przyjaciela, z którym mogę pogadać naprawdę o wszystkim. Czasami rozmawialiśmy o naszych ówczesnych dziewczynach. Trochę o seksie, trochę o związku ogólnie itp. Jakoś doszło do tego (myślę, że celowo tak poprowadził rozmowę), że zapytał czy podoba mi się jego dziewczyna. Od słowa do słowa i okazało się że wyznajemy sobie nawzajem, że pociągają nas nasze dziewczyny (tzn. moja - jego, a jego mnie). Doszło do zwierzeń o fantazjach seksualnych na ich temat. Podniecenie było dosłownie czuć w powietrzu. Jak pewnie się domyślacie skończyło się na wspólnej masturbacji, która już w ogóle była jakimś kosmicznym przeżyciem (przynajmniej za pierwszym razem). Później nie raz fantazjowaliśmy o wymianie partnerek, a nawet kombinowaliśmy jakby to wprowadzić w życie. Do tego jednak nie doszło, a oba związki wkrótce i tak się rozpadły.

          Skomentuj

          • HornyBoy

            Perwers, jeżeli chodzi o sex, to:
            * seksik z 3 kobietami naraz
            * umówienie się z 3 innymi laskami, tego samego dnia i za każdym spotkaniem, seksik
            * posuwanko wieczorem tak, że namiot się zawalił, a sąsiedzi ruszyli z pomocą
            * seksik na polu, a w niedalekiej odległości, kombajn
            * palcówka w jacuzzi na basenie
            Ale od roku, chodzi mi inna śmieszna sytuacja po głowie, trochę mniej związana z seksem. Otóż, rodzicie mojej kobiety, zobaczyli mnie w całej okazałości w kuchni, jak szukam zimnego napoju. A najlepsze, że sytuacja była po jakiejś imprezie, gdzie bylem juz mocno wcięty w domu i zajarzyłem, to, że jestem nagi, jak poszedł do pokoju i położyłem się do łóżka
            Na urodziny dostałem piżamę od nich

            Skomentuj

            • bartoszcz
              Świntuszek
              • Jan 2014
              • 98

              -handjob w jacuzzi w basenie (lecz bez wytrysku);
              -seks w aucie w lesie (kilkukrotnie);
              -seks w jaskini na plaży.

              Skomentuj

              • cryo
                Świętoszek
                • Mar 2021
                • 7

                Największy perwers hmmm... Lubiłem się swojej kochance spuszczać do ust, a potem się z nią całować

                Skomentuj

                • VikiViki
                  Banned
                  • Nov 2021
                  • 7

                  Hmm trudno powiedzieć czy to perwers ale coś co do tej pory wzbudza mi rumieniec
                  -sex w pokoju gdzie są inni ludzie "prawdopodobnie nieświadomi co robimy i tego się trzam" nigdy nic nie powiedzieli
                  - handjob chłopakowi za którego plecami "chyba spała" jego siostra
                  - sex w lesie o mało nas nie przyłapali dzieliły zaledwie minutki małe

                  Skomentuj

                  • Tommie
                    Ocieracz
                    • Jun 2016
                    • 130

                    Seks w różnych nietypowych miejscach zawsze bardzo nas podniecał. Uwielbiamy kochać się w lesie, na plaży, w górach. Chyba najbardziej lubię w tym to uczucie swobody. Owszem kiedyś trochę deprymował mnie fakt, że ktoś może nas podglądać, ale teraz coraz bardziej działa to na mnie stymulująco. Wprowadzamy do tej zabawy nowe elementy. Już kilka razy kochaliśmy się analnie (z tym trzeba więcej wyczucia, spontan może nie być zbyt przyjemny).
                    Ostatnio, w rocznicę, wynajęliśmy apartament na mieście. Pieprzyliśmy się tam we wszystkich możliwych pozycjach. Zaliczyłem hattricka kolejno w trzech dziurkach. Finalnie zerżnąłem ją w dupę w wielkim oknie z widokiem na miasto.
                    Widok jej pięknego wypiętego tyłka mam jeszcze ciągle przed oczami
                    Te nasze drobne perwersje chyba dobrze wpływają na naszą relację ❤
                    "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                    Skomentuj

                    • Dzi
                      Świntuszek
                      • May 2011
                      • 76

                      Napisał Tommie
                      Finalnie zerżnąłem ją w dupę w wielkim oknie z widokiem na miasto.
                      Sky Tower?

                      Skomentuj

                      • Tommie
                        Ocieracz
                        • Jun 2016
                        • 130

                        Napisał Dzi
                        Sky Tower?
                        Nope, bliżej Rynku. Ale o Sky Towerze myślimy przy następnej edycji
                        "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                        Skomentuj

                        • JeanGrey
                          Świntuszek
                          • Dec 2021
                          • 69

                          Każdy ma inne podejście do seksu, dla jednych perwersją będzie coś na skraju przestępstwa, dla drugiego pozycja na pieska już zahacza o perwersje/zboczenie. Ja osobiście wg mojego odczucia nie zrobiłam jeszcze nic perwersyjnego
                          Ale to co może innych szokować to:
                          -wraz z moim facetem wspólnie obciągaliśmy kutasa kolegi(oboje jesteśmy bi i w pełni to akceptujemy)
                          -akcja na parkingu galerii handlowej, godz 1 w nocy, trasa Warszawa-Grodzisk Maz, siedzę na masce auta rozkraczona, z cyckami na wierzchu i zabawiam się cipką, widzę te spojrzenia z przejeżdżających aut. Dodatkowo na telefonie włączyłam Zbiornik i wszystko leciało na kamerce

                          Piss i scat też nie jest nam obcy. Ogólnie wychodzę z założenia, że wszystkiego trzeba spróbować, by stwierdzić czy jest to dla nas, czy nie.
                          0statnio edytowany przez JeanGrey; 06-01-22, 22:03.

                          Skomentuj

                          • Tommie
                            Ocieracz
                            • Jun 2016
                            • 130

                            Napisał JeanGrey
                            Każdy ma inne podejście do seksu, dla jednych perwersją będzie coś na skraju przestępstwa, dla drugiego pozycja na pieska już zahacza o perwersje/zboczenie. Ja osobiście wg mojego odczucia nie zrobiłam jeszcze nic perwersyjnego
                            Pełna zgoda ����

                            Napisał JeanGrey
                            -akcja na parkingu galerii handlowej, godz 1 w nocy, trasa Warszawa-Grodzisk Maz, siedzę na masce auta rozkraczona, z cyckami na wierzchu i zabawiam się cipką, widzę te spojrzenia z przejeżdżających aut. Dodatkowo na telefonie włączyłam Zbiornik i wszystko leciało na kamerce
                            Fajna akcja, zazdro ❤��

                            Co do piss, trochę nas to intryguje więc pewnie w końcu spróbujemy. Co do scata, nope, zdecydowanie wykracza poza nasze granice.
                            "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                            Skomentuj

                            • Nolaan_2.0
                              Erotoman
                              • Aug 2014
                              • 492

                              Meh, bez szału. Tylko dwa trójkąty MMF, z czego jeden związek zaczął erodować od tamtej akcji i bodaj dwa lata potem się roz****ł. Nie bezpośrednio przeze mnie, bo wtedy do trojaka dokoptowali sobie innego i on zaczął orać zagon lepiej niż pan mąż no ale...
                              Tak poza tym to luz, zwykłe ciupcianie odstawiam, bez rewelacji.
                              Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                              Marek Hłasko

                              Skomentuj

                              • mientus
                                Erotoman
                                • Feb 2019
                                • 618

                                Napisał Nolaan_2.0
                                Meh, bez szału.
                                Chcialbym miec takie "bez szalu".

                                Skomentuj

                                Working...