W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Największy perwers jaki w życiu przeżyliście?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baldur
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 35

    Chyba największym perwersem była sytuacja gdy po seksie francuskim partnerka bardzo namiętnie mnie pocałowała zmuszając do połknięcia wszystkiego co miała w ustach. Strasznie mie to nakręciło i do dzisiaj to miło wspominam

    Skomentuj

    • Baboo
      Świntuszek
      • Jul 2012
      • 58

      Bardzo miło wspominam sex w miejscach publicznych, takich jak niewielki schowek na sprzęt do sprzątania, na basenie, sex w toalecie w biurowcu, handjob pod stołem na stołówce, sex wieczorem, przy zapalonym świetle w oknach na gęsto zabudowanym osiedlu... zastanawiasz się, czy i kto na ciebie patrzy

      sam nie wiem czy to jakieś perwersje, zboczenie? to dla mnie fajne
      Nienawidzę gdy kobiety rujnują tę romantyczną chwilę psikając mi gazem w twarz.

      Skomentuj

      • LocoByQ
        Świętoszek
        • Aug 2015
        • 15

        Spuszczenie się na znajomą i zlizanie potem z niej spermy oraz seks z biciem po policzkach i pluciem na siebie wzajemnie

        Skomentuj

        • MrBlack
          Banned
          • Aug 2013
          • 127

          Napisał LocoByQ
          Spuszczenie się na znajomą i zlizanie potem z niej spermy oraz seks z biciem po policzkach i pluciem na siebie wzajemnie
          o taak jedna z moich fantazji do realizacji

          Skomentuj

          • ritaom
            Świętoszek
            • May 2014
            • 24

            Seks pod Stadionem Narodowym

            Skomentuj

            • perv_dawid
              Świętoszek
              • Oct 2015
              • 6

              Scat piss vomit enema

              Witam,

              Nie wiem czy samemu to się liczy, ale przetestowałem wiele różnych perwersji i dowiedziałem się o sobie, że jestem ogromnym fetyszystą...

              Praktycznie zawsze podczas kąpieli robię w wannie kupe, smaruję się nią, wącham, liżę, zjadam nawet...
              Potem robię lewatywę i uwielbiam to uczucie jak kupa zbliża się do odbytu i wystrzeliwuje w wannie, a potem kładę się w tym.

              Czasami dodaję również wymioty, którymi też się bawię )
              0statnio edytowany przez iceberg; 12-10-15, 14:24. Powód: proba anonsu
              Perwersyjny 24-latek. Lubię coraz więcej perwersji, fetyszy. Z chęcią poznam kobiety chcące tak jak i ja poznawać coraz więcej...zapraszam do pisania na PRIV oraz na gg: 49487213

              Skomentuj

              • dawidkowalski87

                Przeczytałem pierwszych kilka postów i wybaczcie ale co niektórych pomysłów zdrowy umysł nie potrafiłby wymyśleć. Nie moge sie nazwać perwersem chyba nawet w 1% bo to co czytam to jakieś Discovery i kosmos...jakbym jadł akurat kanapkę jak to czytam to kanapka by wylądowała na stole spowrotem.MAKABRA, ludzie są jakieś granice!

                Skomentuj

                • portal0
                  Świętoszek
                  • Jan 2007
                  • 17

                  Napisał dawidkowalski87
                  MAKABRA, ludzie są jakieś granice!
                  A co ze "Sky is the limit!", hę?

                  Skomentuj

                  • men_anonim
                    Erotoman
                    • Oct 2014
                    • 426

                    seks w czasie okresu, z taką ilością krwi, że żaden japoński horror by się nie powstydził

                    Skomentuj

                    • Mrtinez
                      Banned
                      • Mar 2015
                      • 2

                      Odp.

                      Po pijaku żona mi wsadziła wibrator podczas pozycji 69. ****ła mnie nim i ssała jednocześnie. Muszę powiedzieć że mega uczucie

                      Skomentuj

                      • Motywatore
                        Erotoman
                        • Jun 2006
                        • 639

                        Napisał Mrtinez
                        Po pijaku żona mi wsadziła wibrator podczas pozycji 69. ****ła mnie nim i ssała jednocześnie. Muszę powiedzieć że mega uczucie
                        Dowiedziałeś się, że tam masz schowany punkt G.

                        Tylko się do tego nie przyznawaj po cię o gejostwo niektórzy posądzą...
                        0statnio edytowany przez Motywatore; 14-10-15, 19:00.

                        Skomentuj

                        • rimmingator
                          Perwers
                          • Apr 2009
                          • 967

                          Napisał dawidkowalski87
                          Przeczytałem pierwszych kilka postów i wybaczcie ale co niektórych pomysłów zdrowy umysł nie potrafiłby wymyśleć. Nie moge sie nazwać perwersem chyba nawet w 1% bo to co czytam to jakieś Discovery i kosmos...jakbym jadł akurat kanapkę jak to czytam to kanapka by wylądowała na stole spowrotem.MAKABRA, ludzie są jakieś granice!
                          Szkoda, ze nie jadles. Moze bys sie udlawil

                          Skomentuj

                          • paq1984
                            Świętoszek
                            • Oct 2015
                            • 14

                            co sadzicie kobiety o tym aby kupoqac wasz zloty deszczyk??

                            Skomentuj

                            • argasz
                              Świętoszek
                              • Mar 2014
                              • 34

                              Napisał dawidkowalski87
                              ludzie są jakieś granice!
                              I rozumiem, że Ty te granice ludzkiej perwersji wyznaczasz.
                              Witamy "Brusa Wszechmogącego" !

                              Dla tysięcy ludzi ( może i milionów ) połykanie spermy jest już "ludzie są jakieś granice!".

                              Dobrym zwyczajem na forach erotycznych - przynajmniej w krajach bardziej cywilizowanych - jest nie krytykowanie upodobań seksualnych innych.

                              Skomentuj

                              • Fanny3
                                Świętoszek
                                • Oct 2015
                                • 3

                                Bycie zdominowanym przez kobiete

                                Skomentuj

                                Working...