W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obrzezanie mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • totgeliebt
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 263

    #91
    Nie napletek ale wędzidełko, którego początek jest umieszczony przy nasadzie 'główki' i ta częśc nie jest usuwana. Mój chłopak nadal pokazuje mi to miejsce jako najbardziej unerwione na całym penisie, którego dotyk sprawia mu największą przyjemność. Napletek to tylko kawałek skóry który nie wpływa w większy sposób na życie seksualne, a jedynie ma być ochroną dla 'główki' penisa. Wędzidełko to już inna sprawa, ale jak wspomniałam, nie jest ono do końca usuwane.

    Skomentuj

    • Kucyper
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 342

      #92
      Tu po raz kolejny nie masz racji. Jak byś była facetem to tej chwili mogłabyś przeprowadzić bardzo proste doświadczenie: Delikatnie połaskotać napletek zwłaszcza jego zakończenie dookoła, wiedziała byś o co chodzi (jakie to przyjemne). Wypowiadasz sie o narządzie o którym nie masz pojęcia (bo jakie możesz mieć) !! Nie wierzysz nawet w fakty potwierdzone naukowo .
      0statnio edytowany przez Kucyper; 26-05-09, 03:14.
      Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

      Skomentuj

      • totgeliebt
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 263

        #93
        Czytałam dużo rzeczy na temat obrzezania i wielu lekarzy wypowiedziało się, że napletek jest zbędny kiedy już tak naprawdę nie potrzeba go jako dodatkowej ochrony dla główki penisa. W Stanach większość mężczyzn jest obrzezanych; myslisz, że tam by poświęcili swoje życie seksualne dla estetycznego wizerunku penisa? no własnie.

        Skomentuj

        • Kucyper
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 342

          #94
          W Stanach jeszcze w latach 90 było 80%mężczyzn obrzezanych teraz to nie całe 50 a Kanada Australia Wielka Brytania o tym nie czytałaś??? Z jakiegoś powodu prawie całkowicie tego zaprzestały. Pocztaj stanowiska narodowych organizacji zdrowia w tej sprawie co one też nie mają racji ??
          Tutaj jest kilka linków.
          The case against infant genital cutting and for genital autonomy for all sexes, viewed from many angles.

          CIRP is an Internet resource providing information about all aspects of the genital surgery known as circumcision: Medical considerations, risks, benefits and harm. Includes searchable reference library.

          Mam jedno pytanie jak będziesz miała syna obrzezasz go ?

          http://www.circumstitions.com/Maps.html 80% ludzi świata się myli ??
          A może ty ??
          0statnio edytowany przez Kucyper; 26-05-09, 03:35.
          Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

          Skomentuj

          • totgeliebt
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2007
            • 263

            #95
            Tyle osób na świecie jest obrzezanych, i nie wykazują ŻADNYCH powikłań. To, że nie jest to praktykowane wszędzie, nie znaczy, ze jest złe.

            Skomentuj

            • Kucyper
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 342

              #96
              A ilu mężczyzn w krajach wyżej wymienionych nie jest zadowolina, że ktoś majstrował przy ich penisach, chyba nie bez powodu tego zaprzestali.
              Racja głównie w krajach arabskich obrzezanie to powinność .
              Całe zagadnienie do złudzenia przypomina sytuacje w Europie z przełomu XVII i XVIII, kiedy kastrowano by chłopiec śpiewał w operze Sopranem .Podobnie wielu pokazywało zasadność a nawet medyczne korzyści. Wielu króli magnatów lubiło słuchać na dworze "ANIOŁÓW". Z jakiegoś powodu stało się to zabronione, podobnie jak teraz obrzezanie w państwach skandynawskich.
              Przyszłość obrzezania jest podobna jak kiedyś kastracji.
              Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

              Skomentuj

              • totgeliebt
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 263

                #97
                Tak, bo to w końcu BARBARZYŃSTWO tak samo jak usunięcie migdałków. tego też powinni zabronić.

                Skomentuj

                • Kucyper
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 342

                  #98
                  Dobra może kończmy bo widze, że nie masz już argumentów. To co teraz napisałaś to tzw. mowa końcowa gdy nie ma sie co pisać, pisze sie głupoty
                  0statnio edytowany przez Kucyper; 26-05-09, 04:13.
                  Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                  Skomentuj

                  • totgeliebt
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2007
                    • 263

                    #99
                    Po prostu wiem, że nie przekonam ciebie, ani innych do moich poglądów, ani wy mnie nie przekonacie do swoich. Swoje argumenty podałam, dla mnie jest to oczywiste, że nie jest to ani barbarzyństwo, ani kaleczenie dzieci. Jeśli będę miała syna, prawdopodobnie przejdzie przez ten zabieg. No i tyle z mojej strony na ten temat.

                    Skomentuj

                    • Kucyper
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 342

                      Dobrze, że moja mama jest normalna. Wiem jakie złoże jej jutro życzenia
                      Mam nadzieje, że twój syn ( jak go będziesz miała ) zapyta cie kiedyś dlaczego.
                      Ciekawe co mu odpowiesz "założyłam, że będziesz brudasem więc zrobiłam to na wszelki wypadek". Szkoda tylko, że to jego ciało . Bo już traktujesz go nie jako syna ale w kategorii kochanka.
                      Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                      Skomentuj

                      • totgeliebt
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2007
                        • 263

                        Szkoda, że nie szanujesz poglądów etycznych ani religijnych innych osób, tym samym obrażając miliony matek na świecie i nazywając ich 'nienormalnymi'. Gratuluję otwarcia umysłu.
                        Czyli każda matka która pozwoliła żeby jej syn został obrzezany jest złą matką? To z tobą jest coś nie wporządku, człowieku.
                        edit: jednak nie, nie wiem czy mój syn przez to przejdzie szansa jest 50/50. Ale nie będę innym tego zabraniać i wyzywać ich od niewiadomo kogo, złych ludzi, nienormalnych i potworów. Indywidualna sprawa. Tyle. Jakoś nie należę do osób które czepiają się innych za ich zwyczaje i poglady. Na tak długo na ile nikogo zdrowie psychiczne lub fizyczne nie jest zagrożone, akceptuję to.
                        0statnio edytowany przez totgeliebt; 26-05-09, 04:43.

                        Skomentuj

                        • Kucyper
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 342

                          Dobra dość offtopu. Ta rozmowa do niczego nie prowadzi, nie jest na temat .

                          Edit: Dla mnie to też indywidualna sprawa każdego, jednak niech każdy ma możliwość, szanse podjęcia decyzji o sobie (dla tego to IDYWIDUALNY wybór) zwłaszcza w sprawie tak intymnej. Potępiam robienie czegoś bez zgody gdy nie ma żadnych komplikacji. Kodeks cywilny, karny to regulują. Doskonale o tym wiem jako student prawa.
                          0statnio edytowany przez Kucyper; 26-05-09, 04:54.
                          Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                          Skomentuj

                          • Alfio
                            Świntuszek
                            • Feb 2009
                            • 80

                            O ile mi wiadomo, polski kodeks karny zabrania okaleczania kogokolwiek wbrew jego woli (pomijając względy medyczne). Zatem ci (a raczej te - bo to głównie jak widzę kobiety) popełniają przestępstwo nawołując do obrzezania. Niech się zatem nimi zajmie prokuratura.. Nic więcej nie mam do powiedzenia.

                            Skomentuj

                            • totgeliebt
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2007
                              • 263

                              W takim razie ci, którzy chrzczą swoje dzieci, również popełniają przestępstwo. Przecież to jest wbrew ich woli. Nikt się ich o to nie pytał.
                              Dlaczego jeszcze nikt nie wziął pod sąd tysiące matek żydowskich i muzułmańskich dzieci w Polsce? W końcu to barbarzyńskie okaleczanie które niszczy życie seksualne chłopca! Dlaczego w Polsce nadal te religie obrzezają swoich synów? W Stanach i wielu innych krajach panuje w takim razie bezprawie? Jak oni śmią tym kryminalistą jeszcze dawać chodzić na wolności! Za kratki tych rodziców którzy chcą żeby ich synowie byli obrzezani!
                              0statnio edytowany przez totgeliebt; 26-05-09, 08:15.

                              Skomentuj

                              • Alfio
                                Świntuszek
                                • Feb 2009
                                • 80

                                Chrzest nikogo nie okalecza. Nikt także nie karze za wyrzeczenie się wiary. Kiedyś tak było, ale Kościół Katolicki dawno z tego zrezygnował ( w Polsce pod przymusem - patrz "Konfederacja Warszawska - 1573 rok). Ale jak ktoś chce się koniecznie obrzezać, to jego problem. Rozumiem, że głównie to interesuje kobiety, bo w Polsce mała jest szansa na spotkanie obrzezanego, a baby lubią p........ się z kimś odmiennym od dotychczasowych kochanków.

                                Skomentuj

                                Working...