W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lizanie tyłeczka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • massimo
    Świętoszek
    • May 2009
    • 26

    Lubimy obydwoje bardzo, daje ciekawe odczucia i jest cholernie przyjemne.
    Ale to wszystko kwestia gustu

    Skomentuj

    • kKaś
      Świętoszek
      • Jul 2009
      • 37

      Mnie narazie do tego nie ciągnie , jakoś dziwnie bym się czuła . Rozumiem anal i wkładanie palca ale żeby lizać zobacze co będzie kiedyś ;p narazie mnie to odrzuca

      Skomentuj

      • qwadriceps
        Świętoszek
        • Jul 2009
        • 40

        Jak dla mnie jest to coś ciekawego i niesamowicie przyjemnego
        Z tym że na początku bardzo cięzko było mi przekonać moja Panią bo strasznie ją to krempowało ale powolutku robi postępy. Niestety nie miałem przyjemności doznać tego ale .... czas pokaże pracuję nad tym

        Skomentuj

        • Biolog
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 13

          Tylko czemu to jest w dziale perwersje To całkowicie normalna rzecz xD

          Skomentuj

          • Łobuz
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2007
            • 218

            Od ostatniego wpisu w tym temacie się wiele zmieniło.... Liżę i jestem lizany...

            Skomentuj

            • ar3k92
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2009
              • 326

              Napisał Chica
              no wlasnie caly w tym bajer, ze nie zawsze, szczegolnie jak sie wie, jak o to zadbac.
              Jeśli rzeczywiście nie zawsze, to w przyszłości czemu nie
              "everybody lies..."

              Skomentuj

              • cyberboy69
                Świętoszek
                • Aug 2009
                • 1

                Na samą myśl o lizaniu i pieszczeniu słoneczka mojej pani mam gęsią skórkę z radości niestety moją Panią to nie kręci za bardzo nie pozwala a byłoby to super rozpoczęciem do dalszej zabawy z tyłeczkiem na która mam niepochamowaną ochotę

                Skomentuj

                • Edi&
                  Świętoszek
                  • Aug 2009
                  • 29

                  No i mam ten sam kłopot. Uwielbiam tyłeczek mojej ukochanej, ale ona nie za bardzo chce tego. Nie poddaję się i cały czas próbuję tym bardziej, że nie tylko lizanie tyłeczka mi w głowie, ale i inne zabawy

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3902

                    Napisał Biolog
                    Tylko czemu to jest w dziale perwersje To całkowicie normalna rzecz xD
                    No właśnie też się zastanawiam. Kochając drugą osobę, kocham każdy centymetr jej ciała.

                    A tak na prawdę ważne żeby drugiej osobie było miło. To komunał, wiem ale proste prawdy są prawdami najlepszymi

                    A to, że ja czerpie również wielką satysfakcję w całowaniu różnych śliczności (i krew w żyłach pulsuje a serce zaczyna bić o wiele szybciej) to zupełnie inna sprawa
                    0statnio edytowany przez anduk; 21-08-09, 07:28.
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • Dominujacy
                      Ocieracz
                      • Aug 2009
                      • 183

                      Zdecydowanie tak. Lizanie tyłeczka to podstawa do rozluźnienia partnerki przed dobrym analem
                      Dominujący
                      First and Last and Always
                      God's busy. Can I help you?

                      Skomentuj

                      • Nicky_37
                        Banned
                        • Aug 2009
                        • 6

                        Zmysłowa Kobieta,
                        czasem kobiety czują się lekko zdeprymowane, gdy facet wsuwa język i ich drugą dziurkę... kiedyś dla mnie było to nie do pomyślenia, dziś to jak codzienna kawa...

                        Zmysł rodzi się z czasem..

                        Skomentuj

                        • Kochana
                          Banned
                          • Jul 2005
                          • 249

                          Za lizaniem mojej dziureczki średnio przepadam, jakoś ciągle mnie to drażni, ale ubóstwiam robić to mojemu mężczyźnie, i on tez lubi gdy to robię. Może lizanie mojej dziurki też mi kiedyś spasuje i będzie jak codzienna kawa...

                          Skomentuj

                          • 89ciekawy69
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 14

                            no wiec tak, zawsze zaczynamy od lizania tej dziurki gdy potem penetruje ją analnie , czasami też w między czasie minetki, podobno ona bardzo to lubi ja też nie narzekam

                            Skomentuj

                            • Holy inquisitor
                              Erotoman
                              • Aug 2009
                              • 756

                              Uwielbiam to. Moja pani z początku miała opory co do tej pieszczoty, związane z higiena, ale po wytłumaczeniu jej, że to bardzo lubie i mnie to kręci to się wyluzowała i przyjmuje te pieszczoty. Po jej reakcjach widać, że jej się to podoba.

                              Skomentuj

                              • Dago
                                Ocieracz
                                • Jan 2007
                                • 125

                                U mnie sprawa przedstawia sie w ten sposób, iż ja bardzo chętnie bym pieścił w ten sposób moją partnerkę, jednakże ona sie nie zgadza... na odwrotność tej sytuacji nie mam wogóle co liczyć
                                70 procent kobiet zamężnych uprawia sex pozamałżeński i wszystkie deklarują monogamię.

                                Skomentuj

                                Working...