W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lizanie tyłeczka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • .l.
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 25

    Mój mężczyzna też mi to uwielbia robić, a mnie to bardzo podnieca, nie zwijam się wprawdzie od razu w spazmach rozkoszy, jak to mam przy standardowym pieszczeniu palcami, ale lubię to. Mogłabym też chętnie zrobić to jako strona czynna, jednak mój partner nie jest tym zainteresowany, ale myślę, że za jakiś czas jego podejście może się zmieni i być może będzie chciał, żebym zaspokajała go w ten sposób.

    Skomentuj

    • itakpowiem
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 215

      ciekaw jestem czy odczucia fizyczne kobiet i mężczyzn w tym przypadku są podobne, u nas facetów znajdują się tam chyba zakończenia nerwowe biegnące od prostaty, dobrze mówie? jeśli bzdury to niech jakaś studentka medycyny mi to przekaże w wybrany przez siebie sposób
      ja jako strona czynna to uwielbiam, niestety partnerka rzadko się zgadza, ale jeśli już dojdzie to widzę że sprawia jej to przyjemność, powodem są różne mity że mozna złapać jakieś choroby, od czystego tyłeczka ? nie sądze. Jako strona bierna jeszcze nie miałem okazji poczuć, przy samych palcach prawie zwijam się z rozkoszy więc przy jezyczku pewnie bym się poprostu spuścił

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        powodem są różne mity że mozna złapać jakieś choroby, od czystego tyłeczka ?
        Nawet umyte, czyściiutkie dupsko ma na sobie bakterie E.coli. O ile mówi się o Escherichia coli, że jest szkodliwa o tyle nie do końca jest to prawdą.
        Żyjemy z tą bakterią na codzień, mamy ją w pralce, pod prysznicem, na szczoteczce do zębów, bieliźnie. Dlaczego? Przy spłukiwaniu wody z otwartej muszli wydostaje się wraz z parą wodną masa kolonii tych bakterii i osiadają na wszystkim dookoła.
        Szkodliwa jest bardzo duża obecność E. coli w organizmie [większości szczepów] oraz obecność szczepu 57, na który ludzki organizm reaguje biegunką, gorączkami, itp. Takie zakażenie E. coli zawsze prowadzi do spzitala.
        Więc czysta pupa nigdy nie jest czysta, ale jeśli ktoś nie miał w ostatnim czasie zatruć pokarmowych, możemy uznać, zpowodem są różne mity że mozna złapać jakieś choroby, od czystego tyłeczka ? nic nam nie grozi ze trony tego patogena
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • czarnulka_22
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 212

          Byłam wiele razy stroną bierną i czynną kilka razy też się zdarzyłoKocham mieć lizany tyłeczeksama rozkosz.A co do bycia stroną czynną to widzę że to super sprawa dla mężczyzny


          ITAKPOWIEM:
          masz racje byłoby Ci superancko a tak w ogóle cudnego masz peniska

          Skomentuj

          • itakpowiem
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 215

            brzoskwineczka: dzięki za fachową odpowiedź, cenna zwłaszcza dlatego że jest zgodna z moimi zachciankami a jak z tymi odczuciami i nerwami ? wie ktoś ?

            ******lka_22: ej smaka mi robisz dzięki za komplement że tak spytam technicznie, jeśli liżesz facetowi tyłek to czuć coś ? czy to może obrzydzić takie zabawy ? Chyba że robiłaś to zaraz po kąpieli

            Skomentuj

            • czarnulka_22
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 212

              itakpowiem: dla mnie nie ma nic obrzydzającego w takich zabawach oczywiście facet musi dbać o siebie wtedy nic nie czuć
              Smak smakiem musisz sam spróbować wtedy będziesz zadowolony;p A za komplement nie ma sprawy,zawsze piszę to co myślę...mmmm pyszności:d

              Skomentuj

              • itakpowiem
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 215

                próbowałem i nawet jeśli pupa kobiety nie jest minutę po kąpieli to nie czuje tam nic zniechęcającego, pytam bo może w drugą stronę jest inaczej, faceci np maja tam zawzyczaj sporo włosków zalecasz golenie ?

                Skomentuj

                • czarnulka_22
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 212

                  Jakoś o ytm nie pomyślałam o włoskach;p ale jak ktoś ma obfite owłosienie to żeby nie zniechęcać partnerki należałoby coś z tym zrobić

                  Skomentuj

                  • brzoskwineczka
                    Perwers
                    • Sep 2009
                    • 824

                    Włoski? jakie włoski! Sama go ogolę jak szykuje się mi chętka na takie zabawy Co to za prolem zaciągnąć drania do łazienki i zrobić mu salon kosmetyczny?
                    ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                    "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                    Skomentuj

                    • dinizen
                      Świętoszek
                      • Oct 2009
                      • 22

                      No ja uwielbiam lizać "tą" dziurkę mojej żony, jednak ona za tym wcale a wcale nie przepada, a wielka szkoda.

                      Skomentuj

                      • oral lover
                        Świntuszek
                        • Jul 2005
                        • 99

                        UWIELBIAM!!!!! zarówno lizac pupe jak i mieć lizaną swoją dziurkę

                        Skomentuj

                        • czerwonykruk
                          Świntuszek
                          • Dec 2009
                          • 52

                          UWIELBIAM!!!
                          uważam że moja dziewczyna ma najza******rzy tyłeczek na świecie, który od zawsze zwracał moją uwagę więc jak mógłbym jej tam nie lizać? Jej pupcia jest taka delikatna i nieskazitelnie czysta, że nie mam żadnych oporów przed kręceniem tam moim językiem Uwielbiam kiedy mam swobodny dostęp do jej pupci i cipci, wtedy mogę jeździć językiem od jej słoneczka, przez muszelkę po łechtaczkę i z powrotem to jest to co tygryski lubią najbardziej

                          Ja sam wiem, że nie mam tak za******ego tyłka jak ona więc trochę się krępuję, ale od dawna chcę jej na to pozwolić tylko muszę naprawdę dobrze się wcześniej przygotować, żeby być pewnym że wszystko jest w porządku i mogę skupić się na odczuciach a nie na jakiś lękach

                          Skomentuj

                          • blackwolf
                            Świętoszek
                            • Jul 2009
                            • 27

                            Lizanko tyłeczka zawsze chętnie,niektóre dziewczyny aż się przy tym zwijają z rozkoszy, inne stanowczo wzbraniają się. Dodaje to sporo pikanterii podczas zabaw oralnych.
                            ride to live, live to ride

                            Skomentuj

                            • rim-fan
                              Świętoszek
                              • Jul 2009
                              • 22

                              Uwielbiam lizać tyłeczek mojej kobiety. Zwłaszcza jak siada tuż przed moją twarzą i bardzo mocno się wypina, tak, że jej anusek się otwiera. Mogę wtedy wepchnąć do środka swój język i liżąc go w środku delektować się jego ciepłem i smakiem.

                              Skomentuj

                              • zboczony7
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 37

                                i ja to uwielbiam.bardzo czesto to robie
                                zapraszam na moj erotyczny blog:
                                www.beztabu.com

                                Skomentuj

                                Working...