W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lizanie tyłeczka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rambol
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 3

    #46
    Ja uwielbiam lizac nietylko cipeczke ale dupke tez lubie lizac jak jest czysta i ładnie pachnie lubie tam pchac jezyczek i to mnie strasznie kreci

    Skomentuj

    • kotka85
      Świntuszek
      • Apr 2007
      • 58

      #47
      A ja bym chciała spróbować, tylko jak to powiedzieć partnerowi?
      Co do niego to nie daje mi się dotykać do swojej dziurki nawet, ale może kiedyś wezmę go podstępem przy okazji innych pieszczot

      Skomentuj

      • Paszczak
        Ocieracz
        • May 2006
        • 105

        #48
        Normalnie. Po prostu powiedz mu, że chciałabyś by Ci to zrobił. Tylko nie bierz do głowy jeśli odmówi. Kiedyś się zgodzi

        Skomentuj

        • zi3c
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2007
          • 181

          #49
          Gdy jesteście w pozycji 69(ty na górze to po prostu najedz pupcią nad jego język i tyle) Ja byłbym zadowolony, ale nie wiem jak on by zareagował

          Skomentuj

          • popeg
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 16

            #50
            moja kobieta sama mi o tym mówi...poprostu wypina zgrabny tyłeczek i pozwala lizać co tylko chce
            Przeważnie liże jej tyłeczek przed zapakowaniem w jej dupcię mojego temperamentu

            Skomentuj

            • julianna
              Banned
              • Dec 2006
              • 1036

              #51
              ja ostatnio spróbowałam lizanie dupci, ale najpierw ogoliłam ją facetowi, a potem wylizałam kakaowe oczko, byl bardzo podniecony, az sie wyginał z rozkoszy, to naprawde fajowe

              Skomentuj

              • Łobuz
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2007
                • 218

                #52
                A moja obecna mi nie daje....
                wstydzi się i co z tym zrobić....
                Bardzo bym jej chciał wylizać tą dziurkę!

                Skomentuj

                • fixter
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 8

                  #53
                  Ja też potwierdzam jest to ekstra rzecz! Uwielbiam lizać słoneczko mojej kobiety. Podnieca mnie to bardzo fajna gra wstępna bardzo podniecające

                  Skomentuj

                  • Ekstaza
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 34

                    #54
                    Napisał julianna
                    u mnie tez pojawia sie error
                    tu na forum chyba jest jakis bug, bo takie bledy pojawiaja sie w roznych miescach...
                    ale, zeby nie bylo calkiem nie na temat, dodam, ze gdy ostatni raz wypiescilem ciemna rozyczke mojej pani, wystarczylo chwilke possac jej cipke i doszla w dawno nie ogladanych spazmach

                    Skomentuj

                    • oobb
                      Świntuszek
                      • Apr 2007
                      • 61

                      #55
                      My też to lubimy, czasem podczas minetki zjeżdżam języczkiem do tyłeczka….. Polecamy też wersję palcówki w której języczek pieści cipkę jeden paluszek jest w środku cipki a drugi w tyłeczku ….. cudowna rzecz

                      Skomentuj

                      • PoisonX
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 9

                        #56
                        Moja kobieta uwielbia jak podczas stosunku potęguje jej podniecenie zabawą paluszkiem wokół odbytu, ale jak mam ochotę polizać jej czekoladowe oczko to się wstydzi, a ja to uwielbiam i mam na to ochotę......a tu nic.
                        Seks jest jednym z dziewięciu argumentów za reinkarnacją. Pozostałe osiem można pominąć.

                        Skomentuj

                        • zi3c
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2007
                          • 181

                          #57
                          PoisonX: spokojnie z czasem polubi, wkoncu jestescie razem i wstyd po dluzszym czasie minie prawie calkowicie

                          Skomentuj

                          • Jaskier
                            Ocieracz
                            • May 2007
                            • 185

                            #58
                            jestem na tak - lubie to robic

                            Skomentuj

                            • brzydki27

                              #59
                              swego czasu na tyłek swoiej kobiety nie mogłem nawet spojrzeć oczywiscie wszystko powoli, delikatnie, najpierw smyranie paluszkiem, potem jezyczek a teraz sex sprowadza sie w zasadzie tylko do analu

                              Skomentuj

                              • Panna O.
                                Świntuszek
                                • Feb 2007
                                • 75

                                #60
                                Mój facet na świra na punkcie mojej pupu, sam mowi że chcialby miec taką poduszke, żeby ciągle tak mnie pieścić w każdej wolnej chwili. Język, plauszki penis no uwielbia tak coś ,,wsadzić". Ale jak j amu zaproponowałam takie pieszczoty, to stwierdził, że nie chce że go to niekręci jakbym ja miał go tak pieścić. Może niejest gotowy, w każdym razie nie naciskam go...
                                "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                                Skomentuj

                                Working...